Yardley

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szasszka, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   DM, Müller, online

Összetevők: Bergamott, feketeribizli levél, barack, harangvirág, jázmin, gyöngyvirág, bazsarózsa, fás jegyek, vanília, pézsma

Ár: 3000 Ft postával , Eladó: Masni71
Állapot: 50 ml, - 5-6 fújás, Helyszín: Gödöllő, Budapest XVI kerület, fizetés: Banki átutalás után postán maradó

Reb

2020. május 2.

Nagyon akciósan vettem a DM-ben, igazából hirtelen felindulásból, nem annyira az illata miatt. Mégis megkedveltem, téli - koratavaszi időszakban használom a mindennapokban. Van benne valami bonbonos, süteményes árnyalat is - legalábbis rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Ennie86

2018. szeptember 8.

Lehet hogy az én készülékemben van a hiba, de ez a 'szag' egy merénylet. Nyanyás és kifejezetten kellemetlen. Orrfacsaró.
Kifújáskor és leszáradáskor is borzalmas. Alig vártam, hogy lemossam a kezemről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Bonzee

2018. március 8.

Én ennek az illatnak a hidratáló testpermet verzióját használom, és nagyon, nagyon szeretem. Bevallom, amikor az EDT-t megszagoltam, nekem (a testpermethez képest természetesen) egy kicsit túl alkoholos volt, de lehet, hogy a közeljövőben megváltozik az orrom hozzáállása. Csak előbb elhasználom az itthon sorakozó további Yardley illat-árnyalatokat (Daisy, English Rose).... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Boombapple

2017. augusztus 2.

Magas ára van ahhoz képest, hogy nem tartós. Pedig igazán nőies illat. Édeskés, érezni a gyöngyvirágot és a harangvirágot is. Kedves kis illat, olyan átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nussh

2017. június 20.

Lágy, nem tolakodó, nőies illat. A tartóssága hagy némi kívánni valót maga után, de ezért az árért ne is várjunk sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citral
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Színezék. Lilás piros.