Yardley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Napsugár, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatkategória: friss, zöld, virágos-ciprusos illat

Illatösszetevők: őszibarack, bergamot, fenyő, rózsa, jázmin, ilang-ilang, nőszirom, pacsuli, szantálfa, moha

kristinakroes

2017. december 17.

Parfümökből én a két végletet szeretem: egy parfüm vagy legyen illatkompozíció, ezer féle hanggal, szépen egymás után megszólalva vagy legyen egy virágnak a tiszta, természetes illata mindenféle csavar nélkül, végtelen egyszerűen. Számomra a Yardley, ezt a második kategóriát képviseli. A legtöbb illatuk szeretem. Igazi tavaszi virágos rét illata. Szeretem, hogy az üvegcséből szaglászva nem művirágillat fogad. Olyan, természetes virágillatuk van, mintha én hajolnék le a virághoz, hogy megszagoljam. Olyan tipikus Clean illatok, csak olcsóbban. A Jadet még nem birtokolom, de nagyon szeretném. Szeretem, ha egy illat kicsit karcos, fás. Nagy kedvencem a Chanel N19 és a Chanel N19 Poudre. Valóban hasonló illatok, a Jade kicsit egyszerűbb, de jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

MaryPoppins

2016. augusztus 15.

Micsoda vintage korszakot idéző illatcsoda! Felüdülés az édes illat-divathullámban.
Számomra a Chanel N 19 illatvilágát idézi, módfelett pénztárcakímélő módon. Bekerült a kortalan illataim közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

lauran

2016. május 16.

Chanel Cristalle dupe. És rajtam szebb és tartósabb, mint a Cristalle. Földes, zöld illat, nyáron a legszebb. Rajtam szépen evoluál, púderes is lesz, és nem hiányzik semmi belőle a teljes élményhez. A kategóriájában öt csillag, és beszerzem a nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Citral, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Amyl Cinnamal
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.