yes.pharma

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, Rossman, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: fanni.sz, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 7.

Lelőhely:   DM, Rossman, patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni kozmetikum, az Aknesol gyógyhatású készítmény továbbfejlesztett változata. 2 új hatóanyagot tartalmaz, amely a gyulladt, pattanásos bőr kiváló ellenszere, illetve 1 komponens redukált mennyiségben szerepel. Szelídebbé tették a készítményt a hatás kiszélesítésével.

1. Kamilla tinktúra: gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló hatású.
  2. Benzoe tinktúra: fertőtlenítő hatású, így véd a tovább fertőződés ellen.
  3. Szalicilsav: a pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb helyileg használt összetevő. Kémiai hámlasztó, zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Hatásos gyulladáscsökkentő is.
  4. Meténamin: antibakteriális hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kmlljk

2021. január 5.

Ne kövesd el azt a hibát, hogy ezt megveszed. Csak rosszabb lett a bőröm, mint volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

Esztii78

2020. december 7.

Kipróbáltam először a sárgás és borzalmas volt, hámlott tőle a bőröm, mert nagyon szárította de a pattanással nem csinált semmit, hasonlóan ahhoz ez is ilyen csak ennek rosszabb a szaga a másiknál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

aneett

2020. november 1.

Régebben használtam, de mikor az ajánlóban megláttam előjöttek a borzalmas emlékek erről a szerről. Nagyon szárít és konkrétan semmi hatása nem volt. Vannak ennél sokkal jobb dolgok pattanásra, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

2019. november 6.

Amikor elkezdtem használni a nagyon csúnya bőrömet egészen széppé tette. Mióta rendszeresen használom hónapok óta kicsit kevésbe használ de ettől függetlenül tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Audry1

2019. szeptember 19.

Nekem a gyógyszerész javasolta, hogy a makacsabb pattanások leszárítására tökéletes. Nos, nekem nem igazán jött be, mivel folyadék, így elég nehéz volt megoldani, hogy ne a fél arcom borítsa be, fülpiszkálóval meg nem éreztem olyan hatásosnak. Felkenés után nekem picit csípte is a bőrömet, nem tudom miért, pedig nem sebekre használtam.
Az illata nekem nagyon büdös és vegyszeres hatást keltett. Nekem sajnos nem hozta a várt eredményt, sőt, semmit! Amint megszáradt egy ragadós érzést hagyott maga után, mintha valamit az arcomra ragasztottam volna. A 100%-os aloe vera gél ezerszer többet segít már egy éjszaka alatt (tapasztalat)!
Odaadtam a testvéremnek, neki viszont segített.
Én viszont a magam részéről 1 csillagot adok neki! Ennyi pénzért ráadásul 100 ml aloe gélt tudok venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Odaadtam a testvéremnek, neki viszont segített.

Viki0922

2019. július 31.

Nem jó, csalódtam benne. Volt hogy este áttöröltem vele az arcom, de mire felkeltem, úgy néztem ki,mint egy zsíros kenyér. Nekem nem csökkentette le a pattanások számát és nem húzta le a gyulladást sem. Csalódtam a termékben .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Angie9704

2019. július 12.

Sajnos nem használt semmit. Még talán ronott is a helyzeten.
Használat után másnap még zsírosabb lett az arcom és apró fehér pattanások jelentek meg:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Sajnos nem használt semmit. Még talán ronott is a helyzeten.

merdzso4

2019. február 25.

Nekem semmit nem ért! Egy pattanást sem múlsztott el. A használata alatt, ugyan annyi pattim volt mint szokott. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

petrovicsberta

2018. november 17.

Semmit nem ért nekem. Hatalmas csalódás volt nekem a sárga "tesójával" ellentétbe. Elhasználtam, hogy ne kidobva legyen. Soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Valerie13

2018. szeptember 15.

A párom használta, zsíros, acnés bőrre keresett megoldást de ez pocsék. Semmit sem tett a bőrével, a nagyon zsíros bőrrel gyakorlatilag semmit sem tud kezdeni ez a szer. Ha legalább szárított volna már előrébb lennénk :D Teljes pénzkidobás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.