yes.pharma

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, Rossman, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: fanni.sz, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 7.

Lelőhely:   DM, Rossman, patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni kozmetikum, az Aknesol gyógyhatású készítmény továbbfejlesztett változata. 2 új hatóanyagot tartalmaz, amely a gyulladt, pattanásos bőr kiváló ellenszere, illetve 1 komponens redukált mennyiségben szerepel. Szelídebbé tették a készítményt a hatás kiszélesítésével.

1. Kamilla tinktúra: gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló hatású.
  2. Benzoe tinktúra: fertőtlenítő hatású, így véd a tovább fertőződés ellen.
  3. Szalicilsav: a pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb helyileg használt összetevő. Kémiai hámlasztó, zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Hatásos gyulladáscsökkentő is.
  4. Meténamin: antibakteriális hatású.

Ár: 1000 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

2019. november 6.

Amikor elkezdtem használni a nagyon csúnya bőrömet egészen széppé tette. Mióta rendszeresen használom hónapok óta kicsit kevésbe használ de ettől függetlenül tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Audry1

2019. szeptember 19.

Nekem a gyógyszerész javasolta, hogy a makacsabb pattanások leszárítására tökéletes. Nos, nekem nem igazán jött be, mivel folyadék, így elég nehéz volt megoldani, hogy ne a fél arcom borítsa be, fülpiszkálóval meg nem éreztem olyan hatásosnak. Felkenés után nekem picit csípte is a bőrömet, nem tudom miért, pedig nem sebekre használtam.
Az illata nekem nagyon büdös és vegyszeres hatást keltett. Nekem sajnos nem hozta a várt eredményt, sőt, semmit! Amint megszáradt egy ragadós érzést hagyott maga után, mintha valamit az arcomra ragasztottam volna. A 100%-os aloe vera gél ezerszer többet segít már egy éjszaka alatt (tapasztalat)!
Odaadtam a testvéremnek, neki viszont segített.
Én viszont a magam részéről 1 csillagot adok neki! Ennyi pénzért ráadásul 100 ml aloe gélt tudok venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Odaadtam a testvéremnek, neki viszont segített.

Viki0922

2019. július 31.

Nem jó, csalódtam benne. Volt hogy este áttöröltem vele az arcom, de mire felkeltem, úgy néztem ki,mint egy zsíros kenyér. Nekem nem csökkentette le a pattanások számát és nem húzta le a gyulladást sem. Csalódtam a termékben .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Angie9704

2019. július 12.

Sajnos nem használt semmit. Még talán ronott is a helyzeten.
Használat után másnap még zsírosabb lett az arcom és apró fehér pattanások jelentek meg:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Sajnos nem használt semmit. Még talán ronott is a helyzeten.

merdzso4

2019. február 25.

Nekem semmit nem ért! Egy pattanást sem múlsztott el. A használata alatt, ugyan annyi pattim volt mint szokott. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Semmit nem ért nekem. Hatalmas csalódás volt nekem a sárga "tesójával" ellentétbe. Elhasználtam, hogy ne kidobva legyen. Soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

Valerie13

2018. szeptember 15.

A párom használta, zsíros, acnés bőrre keresett megoldást de ez pocsék. Semmit sem tett a bőrével, a nagyon zsíros bőrrel gyakorlatilag semmit sem tud kezdeni ez a szer. Ha legalább szárított volna már előrébb lennénk :D Teljes pénzkidobás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

glau17

2018. július 4.

Zöld-fehér: Nem használ semmit. Szörnyen büdös volt, és nagyon fura, barna, folyékony állagú (lehet hogy mire megvettem, megromlott?)
Többet nem fogom megvenni, a sárga-kéknek lehet adok egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Többet nem fogom megvenni, a sárga-kéknek lehet adok egy esélyt.

ladel

2018. június 5.

Régen használtam. Rommá szárította a bőröm, de a problémán nem segített. Azért kap két csillagot, mert szerettem a gyógynövényes illatát. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

süsümanó123

2018. június 2.

Nyáron valamilyen okból kifolyólag 10 évet visszautaztam az időben, tinédzserkorom sötét bugyraiba, ugyanis újra megjelentek a sok éve eltűntnek hitt pattanások. Patikus ajánlotta, betegei visszajelzése alapján, és nekem nagyon bevált. Arcradírral együtt használva egy hét alatt lecsökkent a pattanások száma. Azóta ha visszatérnek a kis szörnyek, mindig ehhez nyúlok, és segít. A szagáról nem tudok nyilatkozni, nekem fel sem tűnik, vagy csak eltörpül a hatása mellett, nem tudom. Néha ugyan volt, hogy eléggé kiszárította a bőrömet (ami végülis a hatásmechanizmus része), de gél állagú, nem zsírosító krémmel bekentem és nem okozott több bajt.

UPDATE: Mint kiderült, két variánsa van. Van fehér-zöld, meg sárga-kék. Na a zöld fehérre vonatkozott a fenti vélemény. A kék sárga használata pedig megadta a választ arra, hogy sokan miért írták véleményben hogy büdös. Mert az. Borzasztóan, de amilyen büdös, olyan hatásos is. Napi kétszer 3 nap alatt a legcsúnyább ragyákat is eltüntette. Szerintem jó az eredmény, még a bűz tükrében is, ami szerencsére nem tart sokáig. Szóval marad az öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid