yes.pharma

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2021. január 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák

Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. június 27.

Jajj nekem nagyon nem jött be. Hihetetlenül nehéz lehúzni a bőrömről, szinte már fáj és könnyezek is. A pattanásaimmal pedig nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 27.

Beautypink

2021. április 21.

Alap járaton nem vettem volna meg, de sok jót hallotam a márkáról és ajándékba kaptam. Gondoltam talán segíteni fog a kis arcomnak, de az ég világon semmit nem csinált. Lassan száradt meg tényleg nagyon vékonyan kell felkenni, szépen lejött egyben, de talán minimálisan puhábbnak éreztem az arcom és kész ennyi a tudása nem több, mint pl egy isana lehúzható maszk. Fiatalabb tiniknek biztos bejönn, hogy agyon van csillámozva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Sammael

2021. április 11.

Az arcról amikor lehúzom, nagyon tiszta és puha érzetet hagy maga után. Könnyű leszedni, egyáltalán nem tép. Nem irritál, nem okoz pattanásokat, gyakorlatilag semmi olyant nem csinál, ami árt. Talán az idegesít, hogy időbe telik, mire megszáradt, de ezen kívül semmi komoly baj nincs vele. Már a második vagy a harmadik tubussal vettem újra, elég régóta használom és mindenképp megveszem addig, amíg kapható. 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Lila színű.