Yes To

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picibeus, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Festett hajra.

• az organikus uborka finoman hidratálja és táplálja festett hajra
  • A zöld tea egy természetes antioxidáns, amely védi a hajat a szabad gyökök és a környezeti károk ellen
  • 99,8%-ban természetes

erika0325

2015. július 14.

Hát ez fantasztikusan jó kis sampon. Már egy ideje a kívánság listámon volt, de mivel jó nagy kiszerelés a külföldi utam során nem mertem elhozni, a csomag súly miatt, így csak fogdostam:-) Karira kaptam meg végül a lányomtól, és nagyon nagyon örülök. Gyönyörűen csillog a hajam, és nem zsírosodik, a balzsamjával együtt használom. Most már a harmadik mosáson vagyok túl, és úgy látom egyre szebb, dúsabb a hajam.

2015.07.14 Frissítve! Ez a sampon fantasztikus még mindig. Elfogyott, és nem akartam külföldről rendelni, mert anyagi csőd a vége, hiszen csak egy sampon meg egy balzsam? nem, akkor pakoljunk abba a virtuális kosárba még ezt azt. Így más samponokat használtam több, kevesebb sikerrel. Megelégeltem, újrarendeltem, persze még becsúszott néhány dolog:-) és most egy hónapja újra a hajam csodás, fényes. Az illata szuper és megnyugtató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

marianne20

2013. október 18.

A legjobb sampon, amit valaha próbáltam, természetes összetevők, a hajam kevésbé gubancolódik, selymes, fényes, nem irritálja a fejbőrt, mint más samponok, az 500 ml nekem 4 hónapra volt elég, pedig hosszú hajam van, de nem kell belőle sokat használni, és más natúrsamponokhoz viszonyítva elég jól habosítható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

hajnalka39

2013. október 13.

Észveszejtően jó sampon,nem gumbancolódik a hajam ,és még balzsamot sem kell használnom utána. a többi termék is fantasztikus,főleg a répa alapúak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

picibeus

2013. június 1.

Miután ismét befestettem a hajam ősszel, természetesebb sampont kerestem. Előzőleg nem váltak be a szilikonmentes meg mindenféle természetes samponok, mert egy centit nem nőtt tőlük a hajam és különbséget sem nagyon éreztem ezért visszatértem a szilikonos samponokhoz. Mikor ezt megláttam, úgy éreztem ki kell próbálnom. A termék 500 ml ami nekem 3 hónapig volt elég, ez valamennyire kompenzálja azt hogy nem volt olcsó az ingyenes szállítás ellenére sem. A hajam iszonyat puha lett tőle, sokkal könnyebben fésültem ki és az illata is isteni. A festék is sokkal lassabban kezdett el kikopni a hajamból. Szívesen adnék neki 4 csillagot az ára és az miatt, hogy nem nőtt a hajam egy centit sem míg ezt használtam,de megadom neki az 5 csillagot mert összességében elégedett vagyok vele :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract