Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Terka25, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Thierry Mugler Alien utánzat.

Keleti, virágos illatkategória - jázmin, narancsvirág és fehér ámbra jegyekkel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bonnieoo7

2021. február 9.

Nem kertelek, egy az egyben Alien! Anyu egy régebbi barátnéja kedvenc illata, szerintem idősebb hölgyekhez illik, de be kell vallanom, hogy ez számomra is egy csodálatos parfüm. Az eredetit sohasem birtokoltam, persze többször szagoltam, ezer közül is felismerhető! Ez egy kitűnő másolat, teszterem van belőle, kb. 25 ml-es mennyiségben jutottam hozzá, kupak nélkül, de még ígyis jó erős. Imádom, pedig Anyunak akartam adni, mielőtt kézhez kaptam őt és a Celebrity woman társát, a L'eau berlue-val együtt ráadásul egyszerre. A 2 utóbbi van és volt is már nekem, ismerem és szeretem őket, de ez valami csoda. Azt hiszem az írisz varázsolt el benne, nagyon "ápolt illat". Marad és kötelező darab lesz a készletemben! 🤩🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

Brigcsy

2020. július 9.

Én most betáraztam yodeyma parfümökből. Ez az illat is jött velem. Hát... Rettenetesen erős, fejfájdító illat. Egyáltalán nem lesz a kedvencem... Az eredetit nem ismerem, úgyhogy viszonyítási alapom nincs ilyen téren. Az 5 csillagot megadom neki, mert bár nem az én illatom, de attól függetlenül akinek tetszik bátran ajánlom kipróbálásra, mert nagyon tartós...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Luller

2020. április 13.

Az Alien egy örök kedvencem, az is marad jó pár más parfümöm mellett. Mindig van itthon! Soha nem vettem utánzatokat, egyszerűen nem tetszett az ötlet, hogy olyan illatot viseljek, ami ha szerencsém van kicsit olyan, mint az, amit imádok. Nem. Inkább spóroltam, és teszem ezt most is, ha szeretnék egy parfümöt. Orbitális árak vannak, az tény, de a nevet és a minőséget meg kell fizetni! Ez van. Mindig is ezt gondoltam és gondolom. Irreális, de mindenben ez van sajnos.
Egy másik Yodeyma parfümöt kaptam tavaly, akkor még egy illatukat sem ismertem. Azt hiszem, a Gucci Bloom jellegű volt az, amit jól le is húztam. Egyáltalán nem sikerült megszeretni. Sem a The One jellegűt. Volt egy pici illatmintám is, a Celebrity Woman (LVEB jelleg). Lévén, hogy a LVEB 50mls üvegem alján van még pár mili, így őrzöm, féltem, ritkán nyúlok érte, hogy ne fogyjon. :) Ez egy nagy baromság részemről, mert megszámoltam :
47 üveg különböző parfümöm van! Őrültség! És mindig úgy döntök, hogy valamelyik még kell, hogy legyen a kollekciómban. Nincs felvágás, vagy nagyzolás, csak függőség. Az van. No de visszatérve: Nincs köztük utánzat, sem koppintás, sem jellegű, sem semmi ilyesmi. Minőségi és eredeti darabok vannak.
Az illatmintát próbálva a Celebrity Woman már akkor éreztette velem, hogy ühüm, elég jól sikerült. Aztán többször éreztem sógornőmön, aki nem fúj sokat, mégis olyan szillázzsal közlekedik, hogy minden alkalommal megkérdeztem :"Ez most már a Lancome La vie est Belle, ugye?" Mindig mondta, h nem nem, ez a Celebrity Woman. Mondom oké, és tettem egy újabb próbát és fújtam egyet a csuklómra, majd ismét kaptam egy arcost! Mondom, mi-a-fe-ne, ez nagyon nagyon nagyon bejön! Ezen felbuzdulva vettem is egy 100mlst. Aztán megnéztem a márka oldalát és láttam a felhozatalban, hogy a kedvenc Alienemnek is van egy "jellegű" változata az Iris! Vettem egyet, majd kipróbáltam ma reggel. Dobtam egy hátast és azóta is azon pörgök! :O WTF??? Egyik kezemen az Alien, másikon az Iris és azt kell, hogy mondjam, igen jól sikerült illat lett! Nagyon nagy parfüm fun vagyok és nagyon nagy Mugler ház imádó (is)! Eléggé ismerem is az illatokat. Koppintásokat nem, mert azokat soha nem keresem. De eeeez, rám talált. Elképesztő ez az Iris(ke)! Gondolom, majd a tartósságában lesz eltérés, mert azt nem nagyon lehet a Mugler illatoknál jobban megugrani sztem. Ahhoz, h az egyik favorit illatomban libbenjek ide-oda kevésbé fontos teendőimkor, egy maximális csillagzást érő alternatíva ez az illat! Fújkálhatom úgy hogy Alien a többi drágaszágom mellett kevébé csappan meg csip-csup alkalmakra. :) Most használni fogom, megnézzük, hogy hozza e továbbra is azt, mint amivel elsőre sikerült elcsavarni picit a fejemet. Remélem, nem kell benne csalódnom és remek kis alteregója lehet Aliennek, aki azért trónt nem vesztett még így sem! :) De ami jó, az jó! Egyelőre megkapja a maxi csillagokat tőlem!
Ugyanakkor itt megjegyzem, mekkora baromi öröm számomra, hogy bár ilyen-olyan "jellegű" parfümökről van szó, a minőségre oda lett figyelve! Nem mondom, h érdemes összehasonlítani nagyobb házakkal, de hozza, amire utal és ár-érték arányban sztem kiváló! Biztosan próbát teszek majd más "jellegű" illataival is! Egyelőre pozitív ledöbbenésemben még mindig nem tértem magamhoz... *****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

AnitaUrgyan

2019. december 24.

Az eredeti a legjobb. Na de ez egy egészen jó utánzat. Tartósságára nincs panaszom, hatósugara és jó, alig múlja alul az eredeti alient. 15 ml-t vettem próbának, illetve, hogy ne a nagy eredetit kelljen cipelni táskában magammal. Nagy mugler fan vagyok, következő próbám az angel utánzata lesz, igaz annak az eredetijét használom 16 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Frufru3

2019. október 2.

Nagyon találó az utánzat megnevezése,aki nem ismeri ezt az illatot, tényleg írisz illata van! Először tavasszal próbáltam ki,és olyan illata volt,mint a vázámban lévő írisz virágnak. Kicsit zöldes,rajtam kissé mentolos hatású.
Megértem akik szeretik,mert más aromája van,mint a manapság kedvelt illatoknak,de azt is,aki pont ezért nem szereti.
Elég intenzív,tartós illat,jó minőség.
Nem tudom,hordani fogom-e valaha,ezért 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Elég intenzív,tartós illat,jó minőség.
Nem tudom,hordani fogom-e valaha,ezért 4*.

Vikibori07

2019. szeptember 5.

Tökéletesen jó, ajánlaom, olyan mint az eredeti

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Tökéletesen jó, ajánlaom, olyan mint az eredeti

Fancsaaa

2019. január 20.

Sokáig újravettem, csodálatos illat, igazán nőies édes. Rajtam melegben-hidegben jól működött. Szuper tartóssága van. Még egy pici van belőle, de most újra vágyom rá. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

jnicole

2018. december 18.

Rajtam brutál tartós és az illat is csodás ! 5*
Nincs eredeti Alien-em így csak a parfümériában szerzett emlékeimre tudok hagyatkozni, az előttem véleményezőkhöz hasonlóan csak dícsérni tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Rajtam brutál tartós és az illat is csodás ! 5*

storm28.oe

2018. szeptember 13.

Van egy pici eltérés,nagy alien fun vagyok,de összhatásában nem zavaro.Talán az eredeti fejfájdito töménysége hiányzik :D ami nem is baj..Talán egy hangyapukinyival füstösebb a yodeyma "ize",de nagyon tetszik.Hat 15ml illatot rendeltem,de mindeggyikkel elégedett vagyok.Alternativát kerestem,ha kifogyok az eredeti parfümjeimböl ,nem csalodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Szati

2018. április 26.

Sokadik Yodeymám. Az eredetit csak parfümériában illatoltam, de így az emlék alapján pont olyan. Nem épp az én illatom, de a nagy hasonlóság és a tartóssága miatt 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.