Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. június 10.

Illatjegyek: bazsarózsa, gyöngyvirág, fehér pézsma

Ár: 4000 , Eladó: anitu0508
Állapot: Új, 2 fújás hiányzik belőle. 50 ml-es valtozat. , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen Debrecenben megtekinthető és átvehető. Postázok is előre utalást követően.
Ár: 1000 Ft+pk vagy csere , Eladó: vicuskat
Állapot: képen, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra küldöm, személyes átvétel
Sziszilady

2019. szeptember 2.

Az illata csodás virágos illat, semmi mellékillat, minőségi parfüm. Rajtam nagyon tartós, még ébredéskor is meglegyintett az illata. 5*.
Az eredeti Chloe rajtam sokkal puhább, picit édesebb is talán és kevésbé távolságtartó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

kolesgolyo

2019. augusztus 2.

Szerelemillat <3 és szupertartós. Nagyon jó utánzat, igaz, az eredetivel mèg csak a boltban szemeztem, és lehet ez így is marad, mert tökéletesen elégedett vagyok vele.
Reggel fújtam be magam, egész nap éreztem, kibírt egy edzést, a fürdést és még reggel is megcsapott az illat, mikor felkeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

26timcsi

2019. január 21.

Egyszerűen szerelem lett :) Tartossága valami hihetetlen. A kis kiszerelése táskába pont ideális. Utánzatnál csak ezt a márkát használom,más szóba se jöhet. A Dolce-Dolce “vertióját” is használom. (Gianna) Kifogástalan az is. Mindenki megdícsérte eddig. Férfi kollégám kedvenc mondata az volt rá,hogy olyan tutajos illatom van 😂😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Szati

2018. április 26.

Nagyon döcögősen indult a kapcsolatunk. Ajandekba kaptam, fújtam magamra 2-3mat. Olyan erős rózsás füstölő szagot éreztem magamon, hogy hányingerem lett. Az az igazi fullasztó füstölő illat, mikor már nyitnád az ablakot, hogy levegőhöz juss, de nincs menekvés. Mérgemben száműztem a wc-be, de még ott sem használtan.
Fél évig ott porosodott, mikor épp elfogyott a parfümöm, gondoltam, tegyünk egy óvatos próbát. Fújás helyett épp csak kipréseltem egy cseppet és eloszlattam magamon. Először megint jött a füstölő szag, de pár perc után megszelídült és nagyon finom illata lett. Azóta jóban vagyunk hasonló használat mellett, egészen megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Mumus30

2018. április 12.

Chloe illat egy az egyben, nagyon jól sikerült másolat. Tartós, könnyed tisztaságillat. Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Audreylicious

2017. december 27.

A volt főnökömnek volt ilyen, folyton szimatoltam, annyira "Én-illat". A Celebrity-vel együtt rendeltem (Lancome - La Vie Est Belle), és kaptam hozzá egy pici mintát is (Adriana - Giorgio Armani - Sí). Annyira tartós, hogy elmondani nem lehet. Reggel befújom magam és még este is illatozom tőle. A kabátomat, a sálamat is úgy "beillatozta", hogy mosással sem tűnt el teljesen az illat. Maga az illat pedig egy az egyben megegyezik az eredetivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

nyarigabi

2017. december 6.

Sokkal inkább a régi (2009-es) EDT, mint az EDP dupe-ja szerintem. A 2009-es EDT szinte egy az egyben az EDP kevésbé lekerekített, könnyebb, de kissé szúrósabb változata. A tartóssága is megegyezik. Jó másolat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

cicababa

Korcsoport: >54
2017. december 5.

Igényes csomagolás, szép letisztult üveg. Nem olyan gagyi, mint a legtöbb utánzaté. Nekem megvan az eredeti is, és valóban nagyon hasonlít a Chloé-ra. Hasonlít, de nem pont olyan. Az eredeti kicsit puhább és összetettebb, de a Yodeymás változat is nagyon ok, főleg, hogy a töredékébe kerül. A tartóssága is teljesen elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 5.

gergan

2016. július 26.

Chloe edp alternatívája. Nekem nagyon tartós és megtévesztésig hasonló illat.Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 26.