Best of Beauty 2019

Yunsey

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esther, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Tengerialga kivonattartalma miatt biztosítja a haj természetes hidratáltságát. Mindennapi használatra. Nem szárító hatású (alkoholmentes).

kesztviki

2015. március 18.

Eddig a legjobb hajhab amit valaha használtam. Göndör hajam van és az itt olvasott vélemények alapján indultam fodrászkellékesbe, hogy megvegyem ennek a márkának a göndör hajra való változatát, de csak őt találtam, így megvettem. Nem bántam meg, nagyon szerettem, most fogyott el, hónapokig kitartott, pedig két naponta mosom a hajam. Nagyon szerettem benne, hogy nem hagy száradás után ragacsos érzetet, és nem is keményíti, ragasztja össze a tincseimet, még csak nem is szárít, puha és dús hatású lesz tőle a hajam és amióta használom már zsírosodni sem zsírosodik annyira. Most hogy elfogyott megvettem a göndör hajra valót, eddig azzal is megvagyok elégedve, sőt.
Viszont már nem így néz ki a flakon, az egész termék család más dizájnt kapott, itt lehet látni az új kinézetét: http://www.yunsey.hu/nelly.html#n_habok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Esther

2014. május 4.

Épp a fodrászkellékesnél jártam, amikor megkértem az eladó hölgyet, hogy ajánljon nekem valami jó minőségű hajhabot. Ezt javasolta és nem is kellett csalódnom. Nagyon jó tartást ad az egyébként erőtlen, lelapuló hajamnak, mégsem ragad és nem nehezíti el a hajamat. Az illata pedig nagyon kellemes, teljesen odáig vagyok érte. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol