Best of Beauty 2019

Yunsey

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreycoca, Módosítva: 2015. december 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Tengeri kollagén tartalma miatt biztosítja a haj hidratáltságát. A hajnak nagyobb rugalmasságot ad, erősíti a hajrostot. Szöszödést gátolja. Tökéletes, rugalmas fürtöket biztosít. UV szűrőt tartalmaz

kittiie0719

2017. november 19.

Nem ragad, de nagyon zsírosítja a hajam és szép hullámokat sem csinál. Az árához képest nem valami nagy szám, de még barátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

szaszkoj

2017. október 8.

Nekem semmi bajom vele, nem mondom, hogy többet tud, mint bármilyen más hajhab, de nekem nem ragad, nem szárítja ki a hajam, és szépen megtartja a közepesen göndör hajamat. Én mindig akkor kenem fel, amikor még nedves a hajam, aztán félig megszárítom, kifésülöm, és a végén még egyszer megfésülöm. Így nekem nem lesz sem ragadós, sem kemény a hajam. Az viszont sajna igaz, hogy a második napra nem sok marad a göndörségből :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

wd1102

2017. január 12.

Gyűlölöm! Fodrászkellékesnél vettem, mert nem kaptam nála Stellát és ezt ajánlotta, amikor kikötöttem, hogy olyan kell, ami nem ragad. Ennek ellenére ragad tőle a kezem és a hajam is, ami azt eredményezi, hogy szárítás közben tépődik. Csa azért használom el, hogy ne kelljen kidobnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

audreycoca

2015. december 13.

Miközben írtam be a leírást jól meglepődtem, mert sajnos több mindent nem hoz a termék amit ígér. Nem rugalmas tőle a hajam, sőt kifejezetten száraz, így a hidratáló hatását sem tapasztalom. De tényleg nem szöszösödik tőle a hajam. Nagyon sajnálom, hogy nem vált be mert olyan régen keresek egy habot ami kiemeli a természetes hullámaim. Ha mosás után beledolgozom a hajamba, kb. 1 napig tök jó beach wave hajam lesz, bármilyen formázás nélkül, de utána semmi nem marad belőle, csak a papírszáraz haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

PVP 0 0