Yunsey

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   10 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timeej, az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kiszerelés:   10 x 10 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Speciálisan hidrolizált szójaproteinnel (háromszor hatásosabb az állati placentánál), mely újjáélesztő és serkentő hatást fejt ki a hajrostok növekedésére és növényi kivonatokkal stimulálja a sejtanyagcserét,  hozzájárul a hajrostok növekedéséhez és erősödéséhez. Még jobb eredmény elérése érdekében lágyan masszírozza el a terméket a fejbőrön. Nem kell kimosni.

Parabén- és szilikonmentes

Lili11

2019. június 20.

Nekem az egyetlen termék ami használ hajhullás esetén. Hamar megállította az erős hajhullásomat, plussz sok-sok babahajam is nőtt. Imádom, ahogy elfogyott újra vásároltam, hogy mindig legyen itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Blackxentric

2019. február 28.

Novemberben kezdett el hullani a hajam, egy ismerősöm mondta, hogy a fodrásza szerint ez nagyon jó ellene. Megrendeltem a samponnal együtt. Sokkal kevesebb hajam hullik mióta használom őket. Eddig három ampullát használtam el, de már az első alkalom után láthatóan kevesebb hajam jött ki fésülködéskor. Nem tudom, hogy csinálja ez a cucc, de nagyon hálás vagyok érte. Árban nem olcsó, de ennél sokkal többet is költhettem volna haszontalan dolgokra. Igazi csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Allics27

2018. június 9.

Nagyon régen írtam már bármelyik termékről is véleményt, de most megteszem, remélve, hogy talán segítségére lesz szenvedő sorstársaimnak. Több mint fél éve erősen hullik hajam, csak azért nem vagyok még kopasz, mert nagyon sok és erős hajam volt valamikor. Rendszeresen szedtem nagy dózisú vitaminokat és emellett kezdett el hullani a hajam, belső okot nem találtam.
Internetről beszerezhető a termék, és végre valami, ami megéri az árát. A haj állagára nincs hatása.
Eddig csak 2 alkalommal használtam, tehát nem tudom, hogy véglegesen képes-e megszüntetni a hajhullást, de amit biztosan tudok, hogy a használata után pár napig lényegesen!! kevesebb hajszálam esik ki. Már nem számolom, de arányait tekintve egy fésülködésnél kb. 10 helyett 1. Nekem már ezért is megérte. Remélem a kúra végére teljesen elmúlik a hajhullásom,én már csak ebben bízom, persze, továbbra is szedek hajvitamint, C vitamint-Cinket-Szelént tartalmazót, és sörélesztőt is. Akinek eddig semmi sem használt, próbálja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Ingrid123

2016. október 18.

Ahogyan a samponjánál leírtam együtt használom a kettőt, és a hatás fantasztikus. Valóban megállt a hajhullás és új, apró hajszálak jelentek meg. Drága, de hatásos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Propanediol, Calcium Gluconate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.