Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orban.klaudia, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen tisztítja és különleges zselé-formulájának köszönhetően felfrissíti bőrét a szemkörnyéki területeken.

Adnilem

2013. június 19.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem szedi le teljesen a sminket, a zselé állaga miatt össze-vissza csúszkál az arcomon és csak dörzsöléssel jön le némi smink. Ajándékba kaptam a vásárláshoz, de ezek után nem venném meg. Rakosgatom a szekrényen, néha adok neki egy esélyt, aztán rájövök, hogy nem lett jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

kmaja

2013. január 17.

Mivel érzékeny bőröm van, tettem vele egy próbát. Sajnos nem szedi le teljes mértékben a sminket, legfeljebb ha dörzsölöm a szemem, de így már nem kíméletes. Nem vagyok vele megelégedve, a felét elhasználtam, de úgy érzem, sose fog elfogyni, mert ha van más is otthon, ehhez a sminklemosóhoz nyúlok utoljára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

gyorsi

2012. július 10.

Ajándékba kaptam, mert én nem vennék ilyen sűrűbb lemosót, de végül megszerettem. Nem irritál egyáltalán, szépen lemos mindent. Valahogy mindig jut a szemebe is, de lehet csak az én bénaságom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Judiit

2012. július 6.

Törzsvásárlói akcióban veszem meg általában ezt a lemosót, így viszonylag olcsó. Kíméletesen tisztítja meg a szemet a festéktől. Nem csíp, nem irritál. Vannak nála jobbak is ugyan, de nem ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 6.

orban.klaudia

2012. július 1.

Úgy nyertem és nagyon örültem, hogy kipróbálhatom. Bár nem olyan érzékeny a szemem, egyáltalán nem érzek irritációt a sminklemosás után ezzel, nem is csíp ha véletlen belemegy, az illata alig érezhető, semleges. Jól leszedi a sminket a szem körül, bár én frissülést nem érzek utána.
Meg vagyok elégedve vele, de az ára miatt nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Meg vagyok elégedve vele, de az ára miatt nem venném meg magamnak.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).