Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lafillevoisine, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krém érzékeny szemkörnyékre. Kisimítja a bőrt, etünteti a puffadást és a karikákat. Kontaktlencsét viselők is nygodtan használhatják.

Kiszerelés: 15 ml

Csobanka

2017. augusztus 25.

Ez a termék egy szemét. Csípte a szememet, nem hidratált, a karikákon sem segített. Nem tudom eredetileg mire szánták de butaság volt ráírni a flakonra, hogy szemkrém, lehet gépzsírnak jobban használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Lepketanonc

2016. november 30.

Az elején úgy tűnt, hogy a krém és a bőröm jól összebarátkoztak és frissítő érzést is éreztem, bár semmi változást nem tapasztaltam külsőleg. Idővel semmi különöst nem nyújtott, majd érzékenyebbé tette a szemeim környékét, amolyan "sírás utáni" érzetet keltett. Nem használtam nagy mennyiségegekben, max 3x egy héten. (A legjobb tanács karikák ellen: 3 órás ciklusokban való alvás (3 vagy 6 vagy 9 óra). Nekem ez segített.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

kovtunde80

2016. augusztus 24.

Elhasználtam egy tubussal, de nem veszem újra. Semmit nem csinált a szemkörnyékkel. Illetve egyet: sensitive létére eléggé irritálta a szememet. Csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

clotinyourvein

2015. november 1.

Egy ideig használtam, de nem éreztem különösebb változást. Most próbálkozom vele újra, első blikkre kicsit csípte a bőröm, ami egy sensitive krémnél nem túl jó pont... Később még jövök a friss hírekkel, de egyenlőre csak 3, pedig szeretem az Yves Rocher termékeket :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

olin

2014. szeptember 22.

Első YR termékem, amivel nem vagyok megelégedve.
Valamennyire hidratál, de a kis ráncokkal nem kezd semmit, és a karikákkal se. Egy tisztességes szemkrém mellett még elmegy, ha az előbbivel spórolni akarok, de önmagában harmatgyenge.
Plusz pont hogy a csőre kecses, ami segít a krém adagolásában, de a középszerűségéből ez se rángatja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Első YR termékem, amivel nem vagyok megelégedve.

igob

2014. május 12.

Nekem tetszik ez a szemkrém. Az összes eddigi inkább szárította a szemkörnyékemet, ez pedig valóban hidratálja, és tényleg halványít a karikákon, legalábbis nálam. Pedig elég pandamacis vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

Éva1000

2014. május 1.

Nekem sem vált be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 1.

Nekem sem vált be

Damita

2014. május 1.

Nagyon jó! A szemem alatti puffadásra vetem és teljesen bevállt erre a célra. Nyugtatja a bőrrömet es megszűntek a táskák. Fáradt szemekre csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

Makkancs

2013. december 11.

Hát... sajnos úgy tűnik én allergiás vagyok rá. Reggelre felpüffedt tőle a szemem, de eddig még minden szemkrém ezt produkálta nálam... Kár, pedig könnyű állagú, gyorsan szívódó krém. Nyoma sem maradt felkenés után, és ez nagyon jó volt. Sajna az én szemkörnyékem a hiperszenzitív. Ezért nem is pontoznám le. A Krémmánia új funkciójának köszönhetően átvehetné valaki tőlem. Feljebb láthatod az én példányom a "Vásárold meg" gomb alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

sargaeper

2013. december 1.

Nálam teszi a dolgát. Nagyon jó, hogy egyáltalán nem irritálja a szememet és gyorsan beszívódik. Szép egyenletessé teszi a szemkörnyéket, kivasaltabbnak érzem a szem körüli részt és felüdíti. Oké, nekem nincs szúkségem olyan erős hidratálásra, ha mély rancaim lennének nem biztos, hogy ezt választanám de jelenleg nagyon megfelel az elvárásainnak. Tuti beruházok még egyre ha elfogy.

Update: Jöttem levonni 2 csillagot mert bár alapjában véve jó, de mostanában elkezdte nagyon irritálni a szememet és csak ő lehet a baj. Így biztosan nem lesz belőle újravétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).