Yves Rocher

Ár:   380-990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   50 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csankaa, az összetevőket feltöltötte: vrgbtt, Módosítva: 2018. február 19.

Ár:   380-990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2015-ös nyári limitált kiadás

Bőrnyugtató hatású Aloe Vera géllel dúsított tusfürdő frissítő almával és csillagánizs illóolajjal.

nyafatka

2015. december 3.

Nyári kedvencem volt a friss illata miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Nyári kedvencem volt a friss illata miatt

szakszil

2015. szeptember 18.

a citromos bazsalikomossal együtt vettemf elváltva használom ez is kedvencem nyáron,isteni finom illata van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Széncinke

2015. szeptember 16.

Nagyon tetszik az illata, igazi alma, egyáltalán nem műanyag. Az ánizst kevésbé érzem. Jól habzik, kevés is elég belőle, így hosszan fog tartani. Fürdés után is megmarad az illata. Nem szárít. A kupakot viszont lecseréltem pumpára, hogy gazdaságosabb legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

vzorka

2015. július 19.

Nagyon kellemes nyári illat! Az állagával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Nagyon kellemes nyári illat! Az állagával is elégedett vagyok.

szgreta

2015. július 16.

Nagyon tetszik az illata,engem teljesen elvarázsolt :) Zuhanyzás után is érezni a bőrömön.Maga a tusfürdő nekem túl folyós,a boltban kapható pumpával mintha könnyebb lenne adagolni,bár így is túl híg szerintem.Sajnos ez is szárítja a bőröm, a többi YR tusfürdőhöz hasonlóan...kár értük,pedig imádom az illatukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Klara79

2015. július 16.

Nagyon tetszik az illata, frissito vele a zuhanyozas/furdes viszonylag sokaig erezheto a boron az illata. Megvettem a radirozos valtozatot is, az is bejott :)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 16.

kakaska

2015. július 6.

"Első szaglásra" megtetszett az illata, frissítő vele a zuhanyzás. Viszonylag sokáig érezhető az illata a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

vrgbtt

2015. június 23.

Nagyon szeretem az Yves Rocher cuccokat, de most ez a limitált szériás alma/csillagánizs tusfürdő nem sikerült annyira nekik, nem jött be. Leginkább az illatával van némi problémám, nem az én izlésemnek lett kitalálva, viszont nem mondanám borzasztónak.. Rettentő érdekes, hogy nem az a tipikus alma illata van. Egyéb gond nincs vele, nem irritálja a bőröm, nem szárítja. Kíváncsi vagyok a másik limitált kiadásra, milyen lesz, hátha az jobban bejön majd a "kényes" izlésemnek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

LadyLatte

2015. június 21.

Nem mű, hanem igazi alma illata van, ugyanúgy mint a másik, ez is könnyed és frissítő, teljesen rendben van. Tuti újraveszem őket a radírozós kiadásban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

hanna

2015. június 21.

Az YR àltalam kipróbàlt tusfürdői közül a kávés az örök kedvenc, a többi eddig csalódás volt. Ezt az almásat sokáig szagolgattam a boltban, nem tudtam dönteni a limitált citromos és e között. Finom friss természetes alma illata van nekem, jól eltalált nyári illat, nem csalódtam. A kàvés után a második legjobb. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid