Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: haluci, az összetevőket feltöltötte: Lillayumi, Módosítva: 2020. január 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolás

Egy hónapos kezelés, a hajhullás megfékezésére

Szakértő koncentrátum a hajhullás elleni harcra, legyen az foltszerű vagy fokozódó. A fehér csillagfürt elősegíti a hajszálak pusztulásáért felelős faggyú kiválasztásának csökkentését, a tárnics stimulálja a hajas fejbőr mikro-vérkeringését. Haja gyökerétől a végéig erősebb lesz.

laregina

2020. február 2.

Nekem bevalt, mar tobb kurat is megcsinaltam. Csokkent a hajhullasom merteke es babahajam is nott tole, a hajam gyorsabban nem nott tole sajnos. A hatas tenyleg a kura utan jelentkezik. En ejszakara hasznaltam egy adagot es reggel hajmosas, nekem igy ajanlottak a boltban de hajmosas utan is lehet hasznalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Brunettee

2019. szeptember 26.

Hogy a hajhulláson ténylegesen mennyit segített, azt nem tudom megítélni. Két dobozzal használtam el belőle, amit mindenképp pozitívnak tartok, hogy - szerintem - gyorsabban nőtt tőle a hajam. De tekintve, hogy nem ezért vettem, ráadásul furán kemény lett tőle a hajam, így nem tudok 5*-ot adni. Tipp: mivel mindenképp el akartam használni, így a kezembe kinyomott samponba tettem egy keveset (nem az ajánlott mennyiséget) és így azért már sokkal jobb volt. Nem mondom, hogy nem veszem majd később újra, de nálam határeset.
Jöttem feljavítani. 2019.09.09-én írtam az előző véleményemet, akkor már egy ideje másik terméket használtam. Amit azóta visszacseréltem erre, a samponba csepegtetős módszerrel. Így teljesen normális mértékű a hajhullásom, ami a másik termékkel elég ijesztő dolgokat produkált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

mrsnora

2019. szeptember 3.

Fuu ez a cucc a samponjával együtt valami katasztrófa. A hajhulláson semmit nem javított, viszont 1 nap után úgy nézett ki a hajam, mintha disznózsírral kenegettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

manitia

2019. június 10.

Nekem az igazat megvallva semmit sem használt, pedig a leírás alapján hazsnáltam. Amit viszont fontosnak tartok megemlíteni, hogy a hajtöveket összetapasztja és ilyen fura ragacsos érzés marad hajszárítás után is. Nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

syrin

2019. április 17.

99%, hogy hormonális eredetű hajporblémáim vannak (egy rakat kihullott még tizenéves koromban, azóta nagyjából stagnálok) amivel értelemszerűen ez a cucc se tudott mit kezdeni, tulajdonképpen eléggé biztos voltam benne, hogy így lesz. DE ha már a zsírosodás csökkentésének elvén hat, gondoltam egy próbát megér, ha nem tocsog a hajam a zsírban, az már fél siker. Hááát... ahogy az már előttem is elhangzott, hajtőemelőnek nem rossz, valamelyest talán a zsírosodásra is hat. Rávártam pár hetet, hátha bejön az a késleltetett hatás dolog, eddig semmi. Csinálok még egy kúrát, ha most hirtelen legalább a zsírosodással csodát tesz, fel fogom pontozni. Amúgy a samponjával együtt használtam és azzal fogom megint.

Esetleg valami ötlet, mit csinálok rosszul? Nem hagyom fönt a smapont elég ideig? Túl vizes hajra viszem föl az ampullát? Túl hamar szárítom meg (azt hiszem szárítás nélkül nagyon kemény lesz)?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

TrkBrb

2019. március 20.

Nekem eddig bevált. Most kezdtem a harmadik ampullát, viszont nem az ajánlott sűrűségben használom, csak minden hajmosáskor (heti 2-szer). Ettől függetlenül érzem a hatást: hajmosáskor kevesebb landol a kádban, égnek álló babahajak nevettetik a barátaim. :D Ezen kívül én is tapasztalom, hogy segít a hajmosást kitolni. Szóval szerintem megérte. Tervezem, hogy évente 2 kúrát végigcsinálok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Whosthatfitgirl

2018. augusztus 13.

Nekem nagyon bevált! A hatása a kúra után kb. 1-2 hónappal jelentkezik, szóval szerintem türelem! :) Sok babahajam lett tőle, a hajhullásom sokkal visszafogottabb, illetve picit gyorsabban is nőtt! Jobb, mint a Magic Hair, meg a többi vacak...
Már több kúrát csináltam és a jövőben fogok is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Már több kúrát csináltam és a jövőben fogok is! :)

Melpomene21

2018. augusztus 13.

Hajhullásra ugyan nem vált be, viszont hajtőemelőként nagyon jól funkcionál és a hajmosást is segít kitolni 1 nappal, ezért kap 3 csillagot, bár a funlciójának nem megfelelő termékekre általában 1 csillagot adok más tulajdonságait figyelembe nem véve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Rozsaszinponilo

2017. október 31.

A vékony szálú, puha, lelapuló hajam elkezdett intenzívebben hullani (valószínűleg stresszes időszak miatt. Azaz diplomamunka és záróvizsga. :D ), és kétségbeesetten kutattam valami ellenszer után. Bár nem fűztem hozzá sok reményt, de azért megvásároltam a hozzátartozó samponnal együtt.
Aláírom, hogy nincs jó illata a szérumnak (olyan alkoholos gyepre emlékeztető :D ), de a hatása ledöbbentett! Egy ampullát használtam akkor még csak el, és nekem varázsütésre az átlagos hajhullásra gyógyította meg a hajamat!
Példának okáért: hajmosás után hajszárításkor a kádba hullajtottam az elesett hajszálaimat, ekkor szomorúan láttam mindig, hogy egy jó maroknyi hajszálaktól búcsúzhattam el. Megint. Az első ampulla után viszont a maroknyi hajszáltömeg után 3 (!!!HÁROM!!!) hajszál volt csak a kádban. Nem tudom, hogy a sampon, az ampulla, vagy a kettő kombója hozta az eredményt, de engem meggyőzött!

Én választékokat fésültem, és ott cikk-cakkban vittem fel a terméket, hogy minél jobban terítsem szét, majd kintről befelé masszíroztam be. És persze az előírt mennyiséget használtam, minden egyes hajmosás után (azaz 2-3 naponta). Miután megszáradt, nem látszott, hogy van bármi is a hajamon, így mehettem emberek közé is! :)

Szerintem egy próbát megér, a magam részéről félévente/évente fogok csinálni vele egy kúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Én semmit nem tapasztaltam egy egész kúra után. Még egyszer nem veszem meg.

Updateelnem kell: az eredmény nem azonnal a kúra befejezte után jött, rá pár héttel később, belső vitamin szedésével párhuzamosan. Azóta sem volt jelentősebb hajhullásom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Én semmit nem tapasztaltam egy egész kúra után. Még egyszer nem veszem meg.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Niacinamide

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.