Yves Rocher

Ár:   750 Ft és 1150 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 Ft és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: vivitrius, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   750 Ft és 1150 Ft
Kiszerelés:   200 Ft és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó Aloe vera kivonattal, rozmaring illóolajjal és sárgabarack kivonattal gazdagított tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, gyengéden tisztítja bőrét és segít feltöltődni energiával.

98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj- és parabénmentes termék. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

boglarkakoncz

2018. április 4.

Szépen habzik, meglepően finom illata van, bár sajnos hamar elillan ezért vonok le egy csillagot, egyébként jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Emiii

2018. március 16.

Az illata kellemes, de hamar elillan. Csak habfürdőként használtam, de semmi extra élményt nem nyújtott. A fürdőszoba sem úszott a sárgabarack-rozmaring illatban. Egy sima, olcsóbb drogériás cucc is hozza ezt a szintet. Jó pont viszont, hogy nem szárított (de ezt el is várom egy habfürdőtől).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Pampilla

2018. február 10.

Meglepően igazi kajsziillat,habfürdőnek jól habzik,tusfürdőnek nem szárít,tartós illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

renike517

2018. január 23.

Az én bőrömnek egyáltalán nem volt jó!Két nap után kiszárította és ekcémás lettem tőle újra!Sosem fogom megérteni azt,hogy miért írják rá hogy ilyen bio,olyan természetes anyagokból amikor telenyomják a krémet mesterséges parfümmel ami nálam is allergiás reakciót váltott ki!A két csillag csak az ára és az illata miatt jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 22.

Érdekes illata van de jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Érdekes illata van de jó!

senskin

2017. július 10.

Általában nem csípem a mű gyümölcsillatokat, de ez kellemesen meglepett, mivel az illatát nem nevezném olcsó mű baracknak, hanem valóban finom, rozmaringos édes bababarack illat. Ez most a legjobb illatú tusfürdőjük. Viszont szárít, ez a nagy baja !:) Kipattogott a bőröm tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Szaszmancs

2017. június 28.

Különleges ez a rozmaringos barack illat, egészen megkedveltem, de az örök kedvenc bazsalikomos citromot nem tudja letaszítani a trónról, ezért csak 4*. Egyébként az állaga, hatása meg mindene nagyon rendben van és itt megjegyezném, hogy örülök az új csomagolásnak is, végre praktikusan használható a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Timitami

2017. május 24.

Remek illat, és a jól bevált Yves Rocher tusfürdő minőség. Ha csak a flakonba szagolunk, a sárgabarckot érezni jobban, de zuhanyzás közben megjelenik a rozmaring illat is, ami élénkebbé teszi a barackot. Kellemes vele a zuhanyzás, alaposan tisztít és az illat miatt frissít is. Nekem nem szárítja a bőröm, de az ehhez az illathoz kiadott testápoló zselével bekenem magam zuhanyzás után - márcsak az illat miatt is. Mivel limitált kiadás, elképzelhető, hogy betárazok belőle :-) 2017. márc 14.

Update: újravettem. Egy: mert a testpermetéből még bőven van, és azt csak ehhez a tusfürdőhöz szeretem használni. Kettő: mert tényleg élénkít. Néha olyan álmos és fáradt vagyok este 8-kor, hogy egy pillanat alatt el tudnék aludni, de ilyenkor erőt veszek magamon és ezzel lezuhanyzom, és máris felélénkülök. Azt hiszem, e tapasztalat miatt inkább csak este fogom használni, mert tényleg élénkít. Nem tudom, hogy csinálja, de igen hatásos. Aztán bekenem magam a testápolójával és fújok ide-oda magamra a testpermetből és még sokáig ébren vagyok :-). Arról nem is beszélve, hogy finoman illatozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

vivitrius

2017. április 5.

Előrebocsájtom, hogy utálom a tusfürdőt alapvetően. De ebbe beleszagoltam és muszáj volt megvennem. :) Első körben a kicsit vettem, de annyira megtetszett az illata és az állaga is, hogy visszamentem megvenni a 400 ml-es kiszerelést. Főleg, hogy az üzletben közölték,hogy kifutó, szóval betároltam :D Isteni illat, szokásos ár és nem szárít, ami miatt nálam eddig kizáró tényező volt a tusfürdő. Aromaterápiás élmény a fürdőszobában :) Az enyhe rozmaring illat, ami önmagában nekem eléggé megosztó illat, a barackkal.....szavak nincsenek :) 5* :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid