Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

A 2018-as karácsonyi kollekció része

Az arany tea finom fűszeressége minden nap frissességet hoz e kézmosó gél formájában. A biogazdálkodásból származó búzavirág vízzel gazdagított kézmosó gél gyengéden tisztít, és finoman illatosít.

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Növényi eredetű összetevők: teakivonat, biogazdálkodásból származó búzavirág kivonat.
  • Növényi lemosóalap.
  • Biológiailag könnyen lebomló formula.
  • Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.
  • Etoxilátmentes, parabénmentes termék.

sara1980

2019. március 11.

Lassan elfogy, és meg voltam vele elégedve. Kellemes illat, engem nem szárított, kellemesen habzott, tehát tudta mindazt, amit tudnia kellett...a csomagolása is tetszik...Kiemelkedő élményt nem tudott nyújtani, talán ezért adok csak 1 pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

wildrose

2019. február 16.

Csodás illatú, szép, aranyló színű, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

pottpanni

2019. január 9.

Nagyon szárít, az illata inkább érdekes, mint kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 9.

Nagyon szárít, az illata inkább érdekes, mint kellemes.

Yeliz

2019. január 7.

Én eddig nem vettem észre, hogy szárítana, lehet nem használom annyit, hogy kijött volna ez a tulajdonsága. De ezzel az illattal engem megvettek kilóra :D Remélem idén karácsonykor is kapható lesz majd, vagy visszatérhetne a kakaós-narancsos, az is nagy kedvenc volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

szeliger

2018. december 11.

Elképzelhetetlen módon szárít, rendszeres kézmosásra ezért alkalmatlan. Az illata viszont nagyon finom, nem klasszikus tea illat, inkább az indiai fűszeres fajta. A Teekanne-nak volt egy Chai névre hallgató teája, annak volt hasonló illata, erősen szegfűszeges, kis fahéjjal meg miegymással. Mondjuk teában én nem ezt a vonalat szeretem, de itt a kézmosónál az illattal alapvetően elégedett vagyok, a flakon kivitele is szép, ünnepi hangulatú, úgyhogy halovány négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid