Yves Rocher

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klemi-hella, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

2015-ös limitált karácsonyi kiadás

Parfüm az alma édeskés illatával, amit egy csipetnyi vanília tesz igazán különlegessé.

Nitus90

2018. július 19.

Ajándékbe kaptam, de nagyon tömény, édes az illata. Sajnos magamon nem tudtam elviselni, de "légfrissítőnek" elfújkálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

szvati

2017. november 4.

Az illata engem nagyon megfogott, nagyon szerettem, sajnos a tartóssága nulla:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Az illata engem nagyon megfogott, nagyon szerettem, sajnos a tartóssága nulla:(

Juccimo

2016. május 1.

Tavaly kaptam rá az Yves Rocher termékekre, és persze karácsony előtt kolléganőmmel nagyon rápörögtünk a limitált kiadásokra, így az aranyalmára is. Ő vette meg előbb az edt-t, és mikor bent a munkahelyemen megmutatta, persze azonnal kellett. Sajnos amikor megvettem, már annyira nem volt nagy a szerelem, egy kis gyenge, édeskés almás illat, néha hétvégente befújkáltam magam vele, mert hétköznapra teljesen értelmetlen lett volna, de a fele még megvan a következő télre (szerencsére a kis kiszerelést vettem meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Izar

2016. március 6.

A 2014-es körtés-karamellás egy telitalálat volt, ehhez képest ennek nagyjából olyan illata van, mint valami WC-illatosítónak. Egyszer fújtam magamra, de alig vártam, hogy hazaérjek és letusolhassak, hogy az utolsó molekula is eltűnjön rólam. Barátnőmnek adtam, neki nagyon tetszik, de megígérte, hogy ha találkozunk, nem ezt fújja majd magára.

Sajnálom, lehet, hogy csak az én bőröm nem szeretni, de engem ezzel a világból ki lehet kergetni. (Nulla csillag...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Babika20

2016. január 13.

Számomra eléggé hasonló a tavalyi körtés limitált kiadáshoz. Ezt is megvettem, őszre-télre tök jó illat. Pár óra után eliillan, de ruhán, hajon sokáig lehet érezni. Kellemes, időszakos kis fújóka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

katacita

2015. december 14.

Rendkívül tetszik az illata, édes-almás, nagyon jól esik szagolgatni, de sajnos rettentő kevés ideig marad meg a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Emmeline

2015. december 8.

Nagyon vágytam valami karácsonyi illatra, minden parfümömet túl tavaszinak éreztem az elmúlt napokban. Egész jól működünk együtt, hosszabb távon rajtam a vanília domináns. Ennyi pénzért így decemberre egynek bőven jó, és EDT, szóval nem kell tőle várni, hogy napokig érezhető legyen, néha "frissítgetem", és így jól megvagyunk. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

dobolank

2015. november 30.

Szerencse, hogy zéró a tartóssága (rajtam 10 perc alatt). Amúgy cukros dögunalom, némi képzelőerővel az alma is előjön, kicsit kevesebb kell hozzá, mint ahhoz, hogy egy teafaolajat vaníliaszagúnak érezzünk.

Lehet, hogy ezért az árért nem szabad tartósságot várni - viszont ilyen termékért meg nincs értelme dícséretet várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

Azrail

2015. november 21.

Én is megvásároltam idén. Nem tudom mennyi különbség van a régebbi és a mostani kiadás között. Nekem tetszik. Szeretem az alma illatát, és az én bőrömön érződik a vanília illata is. Lehete tartósabb az igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 21.

Ferita

2015. november 10.

Elsősorban nem magam illatosítására vettem meg,hanem azért,mert téli illat függő vagyok.Ha másra nem alvás előtti szoba illatosításra tökéletes lesz.Nem értem tartósság terén mit lehet várni 1200 Ft-os EDT-től???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: BHT