Yves Rocher

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makkancs, az összetevőket feltöltötte: borbasadrienn, Módosítva: 2015. május 28.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Egy ajakkontúrceruza azoknak, akik szeretnék, hogy a rúzsuk hosszabb ideig tartós maradjon. Kiemeli és javítja az ajkak formáját. A ceruza precizitásával és tartósságával igazán professzionális eredményt érhetünk el, miközben jojoba olajjal teszi lágyabbá az ajkakat. Öt színben kapható, matt és fényes rúzsok alá is alkalmazható.

danyadi77

2020. február 17.

Nem szeretem a csavaros cerkákat, de a 21-es árnyalat hasonlított leginkább arra a színre, amit keresek. A fedése jó, könnyű használni, de nem mondanám nagyon tartósnak. Az ára sem barátságos (kuponnal vettem én is), és nem tud többet némelyik olcsóbb cerkánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Rendoca

2017. március 15.

A 21-es Mauve Bolsé árnyalat boldog tulajdonosa vagyok... ami egy nagyon kellemes természetes, mályvás árnyalatú szájkontúrceruza. :) Szeretem viselni, tartós, kiemeli és javítja az ajkaim formáját. Tervezem még más árnyalatok beszerzését is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Black Fairy

2016. december 25.

Nekem is a 21-es van meg, csodálatos, természetes szín - mint írták előttem is.
A tartóssága kitűnő, a fedése kitűnő, nem szárít, gyönyörűen kijön a Maybelline keep it classy ajakceruzarúzs valamijével - én elsősorban ehhez választottam a színt, bár az YR kontúr jóval fáradtabb, barnásabb, mattabb árnyalat, imádnivaló a kettő együtt...Remekül helyén tartja a rúzst, és segít az intenzitásának a növelésében illetve a tartósság meghosszabbításában is...
Teljes ajkon "natúran" is nagyon szép, egyenletes és tartós hatást érhetünk el, szóval akár önmagában is hordhatjuk, a precíz felvitelről, és a kitekerős megoldásról meg gondolom már írnom se kéne (utóbbi számomra nagyon fontos, nem szeretem a faragós ceruzákat, túl macerásak, tompák lesznek, szemetet hagynak, veszteséges is gyakran a farigcsálás - bár pont most vettem új faragót xD).

Az ára...én szinte sose vásárlok kupon nélkül náluk, így szerintem megérte...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Nekem is a 21-es van meg, csodálatos, természetes szín - mint írták előttem is.

Az ára...én szinte sose vásárlok kupon nélkül náluk, így szerintem megérte...:D

Tuti

2016. október 3.

Nekem a 21-es Mauve Boisé árnyalatban van meg, ami egy természetesebb szín, nagyon szeretem, de számomra nem tud többet, mint az essence 550 Ft-os ugyanilyen kitekerhető rúzsceruzái. Nagyon drágának találom, még így is, hogy szinte mindig van valami akció, így csak 3 csillagot kap, mert teljesen átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Makkancs

2015. április 15.

A képen látható mályva színben vettem meg. Tényleg szépen körbe lehet rajzolni vele az ajkakat, a színe is szép. A márka saját rúzsát viszont nem sikerült tartósabbá tennie, így ezért én csak az esztétikai hatása miatt ajánlom. Még nem volt ilyen ceruzám, ezért nem tudom hogy ezzel együtt az ára megéri-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.