Yves Rocher

Ár:   8990 Ft és 15 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. március 11.

Ár:   8990 Ft és 15 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Megjelenés éve: 2019.

Illatjegyek: pacsuli, írisz, vetiver, itáliai mandarin

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

akli

2021. augusztus 17.

Nagyon jól összerakott illat, legalábbis számomra minden benne van, amire vágyom a hűvösebb napok beálltával. Puha, a szintén pacsulis Nouveau Genre-ral szemben a pacsulinak egy hűvösebb értelmezése, légies-púderes-íriszes, és nagyon tartós. Nem sportos, nem szaladgálós, hanem kávézóba beülős, elmélyülős, olvasgatós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Pampilla

2020. augusztus 14.

Imádom az unisex illatokat,ezt is nagyon szeretem,bár elég gyorsan hozzászokik az orrom,de azért túlzásba nem lehet esni vele szerintem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Tiziana

2020. február 3.

Az áráért jól teljesít. Majdnem tökéletes másolata a Tresor
La Nuit-nek, ugyanattól a parfümőrtől. Lineáris, közepesen tartós,
és persze hiányzik az eredeti füstös mélysége, gyümölcsössége.
Leginkább, a nagy előd édességét hozza, talán jobban hasonlít a Nuit
á la Folie változatára...? Személyesen eldöntendő kérdés.
Mindenesetre nagyon vicces látni, hogyan tudnak kihozni szinte azonos illatot, tök más összetevőkből!
A kérdés dobja magát: mennyire hihetünk a parfümök leírásának?
A design tetszik, szerintem jó alternatíva lehet a Nuit-re, kevés pénzért.
Update: Igen Kodi, normális vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Az áráért jól teljesít. Majdnem tökéletes másolata a Tresor
La Nuit-nek, ugyanattól a parfümőrtől. Lineáris, közepesen tartós,
és persze hiányzik az eredeti füstös mélysége, gyümölcsössége.
Leginkább, a nagy előd édességét hozza, talán jobban hasonlít a Nuit
á la Folie változatára...? Személyesen eldöntendő kérdés.
A kérdés dobja magát: mennyire hihetünk a parfümök leírásának?
A design tetszik, szerintem jó alternatíva lehet a Nuit-re, kevés pénzért.
Update: Igen Kodi, normális vagyok.

Kodi

2020. január 30.

No, álljon meg a menet kérem! Ez nem La Nuit hasonlat kérem, ezt én mondom nektek P. D. P. U. István aki vagyok, azaz Parfümszaglászó De Pacsulit Utáló István! Ez kérem olyan pacsuli, hogy még Margit is kijött a békatűrésből, mint amikor gorillatot érez. Kancácskáról már nem is beszélve, ő olyan idegállapotba lett, hogy nem tudtam felülvizsgálni, se alul értékelni. Ez tűrhetetlen kérem! Nem elég, hogy meleg a konyha, még büdös is lett. Nóórmális?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Demonshadow

2020. január 24.

Az e havi "vásárolj már megint valamit" kuponos értesítőben volt egy illatminta, azzal dörgöltem át jól a nyakamat, tarkómat, csuklóimat, hogy kipróbáltam. Elsőre nagyon kellemes az illata, igazából bánom, hogy saját magamon nem állandóan érzem, mert igazán kellemes, nőies, finom, nem tolakodó, nem lesz tőle az embernek hányingere. Számomra leginkább a virágillat dominál benne a legjobban. Tartósságát illetően egyelőre nem merek véleményt mondani, később update-elek, hogy fürdés előtt mennyi marad meg az intenzitásából.

Up.: Estére, de jobban mondva már a felkenést követő 6. órában alig lehetett érezni a bőrömön az illatot. Megjegyzem mellékesen, hogy egy teszter papírkendőről kentem magamra, nyilván az üvegből fújt illat koncentráltabb, legalábbis merem remélni. Az illat nagyon kellemes, a bőröm természetes illatával is jól harmonizál, de nyilván ez a része teljesen egyedi. Az ára miatt viszont erős kétségeim vannak, hogyha kevésbé tartós, megérné megvenni, inkább az "elfogadom, ha utánam dobják" esetet tudom leginkább elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Elkofen

2020. január 24.

Kellemes kis illat. Szerintem cseppet sem hasonlít (legalábbis az én bőrömön, vagy papírcsíkon) a La Nuit Tresor egyetlen változatára sem. Főkét az írisz illata dominál rajtam. Mondhatni tökéletes mása a következő Yves Rocher illatnak SO ELIXIR BOIS SENSUEL. Nos azzal rajtam szinte tökéletesen megegyezik.
Nem csoda, hiszen annak is fő összetevői elsősorban az írisz és a pacsuli. Azt sokáig használtam hűvös napokon, de sajnos 1-2 év alatt ráuntam. Amúgy pedig mindkettő abszolút nőies, finom, szolid illat. A So elixir bois sensuell-nek mondjuk sokkal szebb, igényesebb az üvege és csomagolása. A Lancome La Nuit Tresornak az eredeti füstös változatát használom ebben a hűvös téli időben esténként rendszeresen. Nyáron pedig a La Nuit Tresor EDT változatát. Na ennek köze sincs azokhoz.
Ennek ellenére ez egy jó kis illat, csúnyácska, minimalista üvegben és baromira túlárazva ehhoz képest. Akkor már inkább a So elixir bois sensuell.
Nem csoda, hogy egyre többen pártolnak el az Yves Rocher-től. Alig képes új, ütős termékekkel előrukkolni. Ráadásul nagyon megemelte az árait a 3-4 évvel ezelőtti áraihoz képest. Hát ők tudják....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol