Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakápoló szőlőmag kivonattal.

Ildie

2014. december 27.

Szerintem a tökéletes ajakápoló, főleg ennyi pénzért. Nem zsíros, nem ragad, nem eszem le két perc alatt. Nincs színe, és illata sem sok, ami jó, mert utálom a fogkrémmentollal keveredő műédes szagot. Tökletesen rendbehozza a számat. Sajnos fogyóban van és itt nem tudok most venni, ami alternatíva az a Burt's Bees, majdnem ugyanilyen, kicsit még ennél is erősebb cucc. Ha megyek haza veszek az YR-ben legalább kettőt, ha megszüntették sírni fogok és marad a méhecskés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Moonlight

2014. április 1.

Megkerestem itt a KM-án,melyik ajakápolót dicsérik,és azt megveszem :)
Nos,jól döntöttem. Jobban teljesít,mint a másik ajakápolóm (almás Aveo) de őt szántam az igazi ápolásra,és valóban teszi,amit ígér. Sokkal tovább meg is marad a szájon. És még az illata is jó. De ebben is az a legszebb,hogy nagyon visszafogott! :)

Update: Csak is ódákat jöttem zengeni róla.Újabb vállba veregetés jár neki,mert iszonyatosan cserepes lett a szám,és ő hozta helyre 2 nap alatt. Azt hiszem állandóra lép elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Megkerestem itt a KM-án,melyik ajakápolót dicsérik,és azt megveszem :)

vivcsusz

2014. február 7.

Valóban nagyon kellemes illata van. :)
Keveset is elég belőle használni,így is kiválóan hidratál. Nagyon szép fényt ad az ajkaknak :)
Amikor az Yves Roche-ban elkezdtem válogatni az ajakápolókat,végül emellett döntöttem - nem bántam meg. 690 Ft-ot bőven megér. (a Labello nekem csak szárította az ajkam)

Bátran ajánlom mindenkinek,tuti,hogy újra fogom venni, :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 7.

Valóban nagyon kellemes illata van. :)

Bátran ajánlom mindenkinek,tuti,hogy újra fogom venni, :)

cslb

2014. január 28.

ez régi összetevőlista? én ma vettem az enyémet és az volt a termék alá írva, hogy parabénmentes.. na mindegy.. egyébként isteni illata van, jól hidratál, ad egy természetes fényt az ajkaimnak.. de az összetevők miatt csak 4*, na meg mert az Alverde körömvirágos verziója jobban bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Iora Rua

2013. november 7.

Ha nem iszom napi 2.5 l vizet, a szám azonnal kicserepesedi, mindegy, milyen évszak van. Néha elfelejtek inni, így gyakorlatilag véres repedések is lehetnek. Ez a kis csoda viszont tökéletesen, már 2 nap után helyrehozza a számat. Csodafegyver, must have :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Cipriana

2013. november 6.

Most már kicsit másképp néz ki a csomagolása, de a beltartalom szerintem változatlan. Ez a LEGJOBB ajakápoló, amivel valaha találkoztam, pedig próbáltam már mindenfélét, a drogériástól kezdve a legdrágábbakig. Nagyon szépen helyreteszi a kiszáradt ajkakat es valóban hidratál, nekem az illata is tetszik. Bátran ajánlom mindenkinek - pláne igy a tél közeledtével!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

czakovaleria

2013. október 14.

Nagyon finom az illata, maximálisan hidratál, nem ragad. Szeretem használni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 14.

Nagyon finom az illata, maximálisan hidratál, nem ragad. Szeretem használni :)

tanarilla7

2013. október 12.

Az itteni vélemények miatt úgy döntöttem, hogy ebből is beszerzek egyet. Az ajkaim állandóan kiszáradnak, sok mindent próbáltam már, eddig a Carmex, a Forever ajakápolója meg házi praktikák működtek, most felkerült a listára ez az ajakápoló is. Megvettem a Bioderma Atoderm-jét meg a LRP Cicaplast-ját, majd azokról is írok később. Ezt a terméket tegnap kezdtem használni és egy nap alatt majdnem teljesen rendbe tette az ajkaimat, naponta kb 3-5-ször szoktam kenni, de szerintem kevesebb is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

VeraTala

2013. október 5.

Kicsit kevéssé tömör, sokkal "nedvesebb" érzés, mint a másik kettő (Nutri és a Repair). Ennek tetszik a legjobban az illata. Főleg akkor szeretem használni, ha csak kicsit, vagy egyáltalán nem száraz a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

sissy93

2013. szeptember 10.

Nagyon szeretem az ajakápolókat, így a kedvező ára miatt beszereztem egyet.
Odáig meg vissza vagyok érte, az egyik legjobb, amit csak próbáltam. Szeretem az illatát, az állagát, a hatását, a csomagolását, mindent. :D
Nagyon kevés kell belőle, nem ragad, és akkor is hidratált marad a szám, ha az ajakápoló már rég felszívódott.
Az egyedüli problémám vele, hogy nagyon nehéz beszerezni. Ha legközelebb Pesten járok, egy teherautónyit hozok belőle, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Nagyon szeretem az ajakápolókat, így a kedvező ára miatt beszereztem egyet.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil