Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ébressze fel érzékeit az Yves Rocher új tusfürdőjével, amely a hozzáadott BIO argánolajnak köszönhetően felüdíti bőrét! Gyengéd kényeztetés minden nap. Az Yves Rocher-nak egyaránt fontos a természet tisztelete és a nők bőrének szakszerű ápolása, ezért termékeink kizárólag ellenőrzött eredetű aktív növényi hatóanyagokat tartalmaznak.
Az ECOCERT Greenlife által igazolt ökológiai és biológiai kozmetikumok. Növényi eredetű összetevők: marokkói bio argánolaj és aloe vera gél.

Pampilla

2017. március 12.

De most komolyan. Akinek nem tetszik az illata,mégis mire számított? Eperillatra? Málnaillatra? Ez argánolajos. Nem több,nem kevesebb. Én szeretem. Nem szárít,jól tisztít,habzik is,kiadós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 12.

juditkaa70

2017. február 26.

Egyszer vásároltam meg,akkor úgy elsőre tetszett az illata. Aztán fürdésnél,hááát az valahogy az a kellemes élmény eltűnt. Ment a kukába ez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Virvatuli

2016. december 10.

Olyan jó semmilyen ez a tusfürdő. Én nem érzem büdösnek, inkább jellegtelennek mondanám az illatát. Kicsit szárít is, úgyhogy bio vagy nem bio, semmilyen szempontból nem sikerült megfognia. Elhasználom, mert annyira azért nem borzasztó, hogy kidobjam, de utána gyorsan elfelejtem, és soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

MNNiko

2016. július 12.

Ajándékba kaptam... nem veszem meg magamnak az biztos! Gyógyszerre emlékeztető szaga van, nagyon büdös és sokáig érezhető a bőrön. Remekül habzik és nem szárítja az alapvetően kicsit zsíros bőrömet, ezért kap 3*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

SzaszaK

2015. december 15.

Hol is kezdjem?
Szintén ajándékba kaptam.
Meg is örültem, hogy bio meg argán olaj is van benne. Gondoltam jó lesz mikor rohanok és gyors tusfürdős zuhanyzásra van időm.
Eljött a találkozás ideje. Kibontottam. Megszagoltam, nem gondoltam olyan vészesnek az illatát. Aztán a zuhany alatt jöttem rá, hogy nagyon büdös, pedig én a natural illatú kozmetikumokat is kedvelem. De ez valami szörnyű. Arról nem is beszélve, hogy azonnal kellett utána a testápolás, mert annyira szárította a bőrömet... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Hol is kezdjem?
Szintén ajándékba kaptam.

Gabriella1992

2015. november 4.

DISZPERZIT szaga van. Soha többet nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

DISZPERZIT szaga van. Soha többet nem veszem újra!

BokaEdina

2015. szeptember 20.

Számomra nagyon irritáló az illata és kicsit szárította a bőröm. Biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

mbianka1

2015. június 10.

Nagyon szeretem az Yves Rocher BIO tusfürdőit, ezért is választottam ezt a korábbi aloe verás helyett, fő a változatosság :) Imádom, hogy nem szárít, az én száraz bőröm nagyon szereti, az utána használt testápolóval együtt pedig tényleg nagyon puhává varázsolja!
Az illata valóban szokatlan lehet, de az argánolaj miatt ez nem volt nagy meglepetés. Igazából visszafogott, nem tolakodó, szóval nekem nincs vele gondom.
Összességében nagyon elégedett vagyok, mert nem szárítanak, ami nekem sok problémát okozott korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

OCsilla

2015. április 25.

Az illata borzasztó, számomra inkább szag, mint illat. A hatásával sem voltam elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

lumiukko

2015. február 1.

Szeretem az Yves Rocher tusikat, de ez nem lett a kedvencem. Őszintén szólva meg se szagoltam a boltban, biztos voltam benne, hogy tetszeni fog az illata (pedig tudom, hogy az argánolaj büdös, de hozzáteszem, nem is argánolaj illata van neki). Szóval illatra nem jön be elviselhető, de alig várom, hogy elfogyjon. Állagából adódóan gyorsan fogy és nem igazán habzik, géles-folyékony. A bőrömet is szárítja kicsit. Többet biztos nem veszem újra, pl. a makadámdiós és a mézes tusija a márkának 1000-szer jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid