Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mo0nlight, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Barna hajra.

Frida

2017. március 12.

A legjobb sampon, amit használtam eddig! Szerintem egyáltalán nem szárít szép fényes lesz a hajam és tényleg kap tőle egy különleges barnás fényt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Anitamakeup

2016. április 4.

Megfogadtam, hogy most már könyörtelenül megmondom a véleményem azokról a termékekről, amik 1 ft - ot sem érnek.
Az yves rocher szinte összes samponját próbáltam már, kb olyan közepesre értékelem őket.
Nem rosszak, de nem is jók, főleg nem arra amire tervezték ezeket. Na de ez a sampon, ez aztán tényleg egy nem is tudom micsoda... Mikor megírják, hogy mire ajánlják, és mit tud, előtte letesztelik??? És nem veszik észre a hibákat???
Kezdem ott, hogy annyira szárít, hogy már mosás közben érzem, hogy drót kefe tapintásúvá válik a hajam tőle, habzása gyenge, illata semmi, az, hogy a barna hajra ez speciál miért jó, nem derült ki számomra több használat után sem... Amit hagy maga után, sprőd, száraz haj, minimális tisztítással, és illattal. Komolyan mondom nekem ez kuka, és már nagyon unom, hogy agyonajnároznak egy terméket az alkotói, aztán a naív ember megveszi és még mosogatni se lenne jó vele...
Tudom, kemény voltam, de sajnos nekem ez a tapasztalatom ezzel, akárhogy szépítenék ezen, nem hangozna túl jól..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

zolabori

2015. december 11.

Most próbáltam először, nekem nagyon bejött. Az illata finom és nem rakódik a hajra, selymesen könnyű lett szárítás után.
Egy javaslat habzásügyben:
Én mindig egy kiürült, 1literes habfürdő flakonjába öntöm a samponadagot és felöntöm meleg vízzel kb a feléig. Összerázom és ezt locsolom a nedves hajamra.
Azonnal jó habos és egyenletesen eloszlik a hajon. Sokkal kevesebb sampon elég egy mosásra és a fejbőrt is kíméli ez a módszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Egy javaslat habzásügyben:

adelia

2015. november 23.

Természetes, világosbarna hajamra használom, nekem bevált. A hajam puha lett, élettel telibbnek tűnik, és kevésbé is zsírosodik, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

csicsike

2015. szeptember 24.

Az en gesztenyebarna hajamra idealis, miota kivontak az Avon jazminos samponjat, ezt hasznalom - most, hogy ezt is kivontak, vettem tartalekba vagy 10 flakonnal es keresem a kovetkezot..

Nem zsirosit, nem szarit, nalam nem okoz viszketest sem, a hajamnak epp annyi voroses ragyogast ad, hogy meglegyen az az icipici plusz. Nem ertek nehany kommentet, az en samponom rendesen habzik..igaz, a derekig ero hajamra nagyobb adagot szoktam felvinni :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Cu2tka-baba

2015. március 29.

Nekem hosszú eredetileg szőkés hajam van amit sötétbarnára vagy barnás feketére festek. Pigmenthiányos vagyok kissé, a testszőrzetem is ritkás és szőkés, sajnos pl szemöldököm se nagyon van:/ A hajamat csak ammóniamentes színezővel festem, mert úgy a kopás is sokkal kevésbé feltűnő és nem is árt annyit. Aki nem tudja, hogy nem ez az eredeti hajszínem meg sem mondja és a fodrászom is jóváhagyta:) Alapvetően a hajam magába szívja a színeket. Tehát mikor kopik vagy lenő sem veszít a színéből. Csak a tövénél látszik, eleinte mintha őszülnék, majd látszik ahogy csillog az aranyos árnyalatú mogyorószőke szín. Múltkor a barátom: Összekented a hajad alapozóval... Én: nincs is rajtam alapozó... szóval kb ezt a hatást kelti a lenövő hajam:D

Sok ilyen jellegű krémet, pakolást, sampont próbáltam. Eddig ami nálam jól működött és nem hennás sampon volt az a balea barna samponja volt. Ennél most tartok a doboz felénél és nem rossz. Tetszik az illata, a színe, az állaga és hogy nem zsírosít vagy szárít.

De: sajnos a hatása nem tartós. Kikísérletezés alapján azt vettem észre, hogy úgy működik a legjobban, ha hajmosáskor alaposan bedörzsöljük egészen amíg a piros szín el nem tűnik. Szerintem egészen vicces ahogyan pirosból rózsaszínű majd fehér hab fedi be a fejem:D Mint egy vérző jelmez:D Ezután rajta kell vagy 10 percig hagyni és észrevehető ahogy elkezd a hajtő színe változni pl. Olyan mint mikor egy világosabb festék fehérről elkezd színt váltani oxidálódás során. Kicsit mintha a hajam többi részéről leoldaná a festéket ami aztán beszív a hajtő... De csak találgatok:) Ha pl habfürdőt veszek és akkor használom akkor igazán jelentős a hatása és figyelhető ez meg a legjobban.

Kitolható vele a festés ideje ugyan és nagyon szép vöröses barnás fénye lesz a hajnak, de ahhoz hogy jól működjön macerás használni nekem:/ Mikor hulla fáradtan hazaesek munkából nem nagyon akarok ezzel eltölteni ennyi időt. Sajnálom hogy nincs balzsam verziója, mert az illatát imááádom, de mivel megvan a csodasamponom már és a baleás balzsammal jól működik erre nem cserélném le tartósan. Kár érte, de így csak egy sima sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Sofia1976

2014. október 11.

Régen anyunak vettem vörösben állította, hogy az ő eredeti vörös hajára szuper aztán kivonták a forgalomból és én ezt vettem továbbra is neki észre sem vette, hogy barna és továbbra is állította, hogy az ő rézvörös haját milyen szépen tartja. Aztán találtam jobbat neki és elmondtam, hogy ez valóban már nem az. Lényeg előttem levizsgázott a termék semmiféle hatását nem láttuk egyébként mi sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

galagonyanya

2014. április 21.

Nekem abszolút bevált, amit külön imádok benne, a színén kívül, az az illata, valahogy olyan füstös illata van. Érdekes, hogy a hajam nem zsírosodik olyan ütemben, mint szokott, amióta ezt használom. És szerintem a színéhez (sötétbarna) is ad hozzá valamit, olyan... telt, lágy fényű lesz tőle. Én szeretem, és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

emagdi

2014. február 27.

Kíváncsiságból vettem meg ezt a sampont, hogy mit tudhat ami speciálisan barna hajúaknak jó.
Hát: semmit :))
Azon kívül, hogy erősen piros színe van a samponnak (a zuhanyzótálcára cseppenve olyan, mintha vér lenne), semmi extrát nem tud. Megtisztítja a hajat, és kész. A színt nem élénkíti, különösebben nem fényesíti, tényleg olyan, mint egy bármilyen normál sampon.
Ami viszont nagyon nem tetszik benne az az illata, engem irritál, és sokáig érzem a hajamon is :S
Ezt a flakont még elhasználom szépen lassan, de az biztos, hogy legközelebb még a közelébe sem megyek a boltban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 27.

Hát: semmit :))

ylexe

2014. január 12.

Nem tudom közepesnél jobbra értékelni, nem veszem újra :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Nem tudom közepesnél jobbra értékelni, nem veszem újra :(

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színező anyag. (Piros)