Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. január 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A Comme une Évidence illat finom újraértelmezése, friss és könnyed, egy újabb kivételes pillanatért. Fátyolszerűen gyengéd és könnyed illata a teljesség harmóniáját nyújtja.

sara1980

2019. március 11.

Nekem nem jött be az illata, valahogy irritált, párszor használtam, de ott áll a szekrényben, valahogy nem bírom elviselni tartósan magamon. Magam sem tudom, hogy miért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

takacsdalma98

2018. május 16.

nagyon finom nyári, tavaszias illat. Nem túl édes , nem tolakodó , nagyon enyhén púderes de mindeközben egy friss üde illat. Az illat a maga nemében 5/5 pontot érdemel , érződik rajta hogy egy igényes parfümről van szó nem egy 1000 ft-os alkoholos lityilötyi. Én inkább idősebb korosztályhoz tudom kapcsolni az illatot de én 20 évesként is kedvelem magamon nyárra.
Az egyetlen probléma vele hogy nem tartós. 4-5 fújás is kell ahhoz hogy mire elérek valahova még érezzem magamon. Igaz csak EDT és van parfüm változata is ami lehet tartósabb de szerintem egy EDT-től is elvárható lenne a tartósság. Egyedül emiatt nem gondolom hogy újra venném egyébként 80ml akciósan volt 6500 ft ami abszolút megéri az árát még a tartósság ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

karakumsivatag

2018. március 15.

Első fújásra lágy rózsa, de annyira szépen lett kiegyensúlyozva a többi könnyedebb összetevővel, hogy egyáltalán nem fullasztó. Ezt még én is el tudom fogadni, pedig nem vagyok rózsa imádó. Ennél nagyon intenzitást nem is tudnék tolerálni egy rózsás illattól. Pont megfelelő, ha nem akarunk nagyon kitűnni. Én még egy picivel több fásságot, citrusosságot el tudnék fogadni benne.
Update: nem hittem, hogy valaha egy rózsás illatnak 5 csillagot adok, de a korábbi négyest muszáj feljavítanom, most ez a kedvencem. Ruhán sokáig érzem, és megtaláltam benne azt a frissességet is, amit múltkor hiányoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

boglarka88849

2014. október 19.

Én nagyon szeretem! Olyan elegáns és egyben friss illat, a tartóssága is jó szerintem egy kölnihez képest, esetleg többször is újra kell fújni egy nap folyamán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Louisa1

2014. október 11.

Kellemes, virágos illat, szerintem is inkább tavaszra-nyárra... és sajnos az én bőrömön sem volt tartós az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

janecatherine

2014. február 15.

nekem nagyon bejött őszi-téli parfümnek is - viszont tény hogy a tartóssága nullához közelít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

galagonyanya

2014. február 8.

Nyárra való illat, rendkívül finom és frissítő, amikor magadra permetezed, de tartóssága nulla. Kábé félóránként lehetne fújkálni, ami nem kellemetlen, csak hamar elfogyna. Kár érte, tényleg, mert igazán kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.