Yves Rocher

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ragyogó színre és intenzív csillogásra vágyik? Ha igen, akkor a Couleur Végétale körömlakkot Önnek találták ki! Ebben az új körömlakk-termékcsaládban megmutatkozik a növényvilág végtelenül gazdag színpalettája, így mindenki találhat kedvére valót. Fedezze fel az 50 különböző árnyalatot! Nem lesz könnyű a választás. A legyező formájú ecsetnek köszönhetően a végeredmény szabályos és egyenletes. Formaldehid és kámformentes.

Ár: 400 , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Yves Rocher körömlakk ~ 750Ft
Ár: 750Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Fruzsi320

2019. június 12.

Ez a legjobb körömlakk, amit valaha használtam.
Dupla sorral kentem fel a lábujjaimra, majd pár óra múlva csodálkozva láttam, hogy nem jött le az edzés alatt, amikor zoknit és edzőcipőt húztam rá. Ez azért meglepő, mert eddig nem találkoztam ilyen tartós és tökéletesen száradó körömlakkal. Nekem még csak a piros van meg, de tuti meg fogom venni más színekben is.
Egyszűen tökéletes! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Ez a legjobb körömlakk, amit valaha használtam.
Egyszűen tökéletes! :)

nonex00

2019. június 1.

A legjobb körömlakk, amivel valaha találkoztam.
Gyorsan szárad, elég tartós, nem pattog le, szép színek vannak (de lehetne több féle)

Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

A legjobb körömlakk, amivel valaha találkoztam.

Imádom.

pjnk

2019. május 29.

a coquelicot árnyalat van meg, alap -és fedőlakkal egy napot bírt a körmömön. kár érte, mert az ecsete és az állaga is nagyon jó, egy álom volt vele lakkozni és tetszik ez a klasszikus piros árnyalat, de hát... kuponnal vettem, így annyira nem fájt a minőségéhez képest nevetséges ára.

update: én hülye megvettem a cerise noirt is, szerencsére féláron, ugyanis nagyjából két órával a lakkozás után már lepattogott. annyira cink, komolyan mondom, mentek volna inkább péknek, akik az yves rocher lakkjait megalkották.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Chloeandhercat

2019. május 11.

Nagyon meg vagyok elégedve, kevés ecsetet tudok ilyen könnyen használni. Gyorsan szárad és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

arimer

2019. május 2.

Mint minden más koromlakk, ez sem marad fenn jó minőségű fedőlakk nélkül napokig. A Rose azalee az egyik legszebb szín, amit nagyon sokáig kerestem. Se nem pink, se nem piros, de talán a koralltól is elüt picit, gyönyörű nyári árnyalat. Az illatátol nem vagyok elájulva (haha), az árától sem, sajnos egyszer ket darabomat is elajandekoztam, mikor azt hittem, a géllakk a jovom, na de visszatertem, sokmindent kiprobaltam a chaneltol kezdve, a lorealig, persze a cnd Vinylux sem maradhatott ki, de a catrice iconails mellett, ami a legszebb legtartosabb gellakk hatast nyujtja, ez maradt a favorit, ebben az egy szinben. Meg a pirosa szép, de az azalee a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Holdsarlo

2019. április 12.

Imádom! Gyorsan szárad, erős, intenzív színe van és még tartós is. Én minden körömlakkot két rétegben viszek fel. Az ecset is nagyon jó, mert szépen fedi le a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

Chana

2019. március 30.

3-at vettem egy akcióban 1 árán, így nagyon megérte. Mire végigfestettem a 10 ujjam, megszáradt az első. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Dhewilgirl

2019. február 20.

Adventi naptárból jutottam hozzá két színhez is, és szuperek. Az ecset nagyon könnyen használható, szépen terít, két rétegben felvéve egy hétig simán bírja és gyönyörűek a színei. Szerintem a képeslapjaim 40%-os kedvezményeivel minden hónapban meglepem majd magam egy új színnel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

maryszab

2019. január 29.

Kellemes állag, könnyű felvitel, jó ecset, gyors száradás és a tartóssága is jó. Több szín is megvan, szeretem használni nagyon, akár már 1 réteg is elég belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

klaudia0729

2018. november 18.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, több árnyalat is megvan belőle. Nekem egy hétig bőven bírja fedőlakkal és egyszerű a használata.
Szerintem gyorsabban is szárad, mint a többi drogériás lakkom, és egy réteg is elég belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Violet 2, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.