Yves Rocher

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ragyogó színre és intenzív csillogásra vágyik? Ha igen, akkor a Couleur Végétale körömlakkot Önnek találták ki! Ebben az új körömlakk-termékcsaládban megmutatkozik a növényvilág végtelenül gazdag színpalettája, így mindenki találhat kedvére valót. Fedezze fel az 50 különböző árnyalatot! Nem lesz könnyű a választás. A legyező formájú ecsetnek köszönhetően a végeredmény szabályos és egyenletes. Formaldehid és kámformentes.

Ár: 600 ft , Eladó: Ziiman
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel
Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, 1x vagy 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csvik

2021. február 13.

Nem a márka alapozó lakkjával használtam (nem is tudom van-e ilyen), de jó ha egy napig bírta és elkezdett lepattogni. Ajándékba kaptam, de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

nanderi

2020. december 3.

Rózsaszín, szürke, barackszín. Ebben a sorrendben vettem őket és ebben is a kedvencek. Szerintem eléggé tartósak, és az egyik legszebb benyomású körömlakkjaim az elmúlt 10 évből. A szürke valami nagyon különleges, egyben szokatlan, de nagyon elegáns is, fűszerezve egy 2020-hoz illő modernséggel. Fémes, szép, ha fehér vagy ezüst a telefonod, akkor meg kell venned! :-DDD A többi árnyalattal sokat nem tudok kezdeni, esetleg a military-zöldet még bevállalom. Egy hétig bírják átlagban, no de akkor azért már csere-szavatosak egy másik árnyalatra! Ajánlom, nagyon szerethetőek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

szaadri

2020. december 1.

Szép és jó, hogy jó fedő és alaplakkal majdnem átlagos ideig fennmarad, de szerintem ehhez nagyon drága. Önmagában nem képvisel erősebb minőséget, szinte felkenem, és már félek, hogy mikor pattan le egy pici részlet.
Az igaz, hogy nagyon szépen és egyenletesen fed, könnyű szépen formázni, és meglehetősen gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 1.

dunaimano

2020. szeptember 11.

Ár-mennyiség arányban nézve elég drága, de cserébe jó minőségű körömlakk. Kék színem van belőle, szépen fed egy rétegben is, de megszokásból mindig kettőt kenek. Alap és fedőlakkot használok mellé, így mosogatás mellett is kibír 5 napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

TamiTami9

2020. augusztus 10.

Anno még gyámoltalanul a halvány rózaszín Rose perle (26) árnyalattal kezdtem, és bár már nem emlékszem, mennyire lehettem rákattanva, de több, mint a felét elhasználtam, szóval valószínűleg nagyon. Azóta Yves Rocher törzsvásárló is lettem, és bátran állítom, hogy nekik vannak a legszebb lakkjaik. Jól fednek, a színek élénkek, intenzívek, tartósak is - persze nem árt a fedőlakk. Kedvenceim a Bleu Nigelle (61), a Coquelicot (42) és a Citron (51). (Utóbbit sajnos sikerült eltörnöm egy rohanós reggelen, úgyhogy hamarosan visszatérek a boltba egy ugyanilyenért. :D ) Az Orange sanguine (56) is gyönyörű, de nem annyira narancssárga, inkább vöröses, illetve a Blanc Orchidée (03) veszélyes függőséget okoz, mert én már majdnem teljesen elhasználtam.
Árát tekintve lehetne egy kicsit olcsóbb, hiszen ha jól megnézzük, hasonló vagy teljesen ugyanolyan színeket kaphatunk a Miss Sporty-tól is, sokkal olcsóbban, és azok sem utolsóak minőségben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

zdoreebaba

2020. május 28.

Szeretem az Yves Rocher körömlakkjait. Igaz ebből a termékcsaládból eddig csak két árnyalatot sikerült próbálnom, de szeretem őket. Az első árnyalat, amit még 2 éve választottam a 103. Camélia nacré névre hallgat. Egy igazán nyárias-tavaszias babarózsaszín árnyalat. Ha az embernek sikerül gyönyörűen lebarnulnia, akkor ez az árnyalat nagyon szépen tud mutatni a körmein. Akár egy rendezvényre, esküvőre is megállja a helyét. Pigmentáltsága 10/9, száradása 10/8, tartóssága 10/8. Kétszer biztos, hogy fel kell vinni, hogy minél szebb és tartósabb legyen. Alapvetően jó termék, szép fénye van, szeretem használni a tavaszi-nyári időszakban. A másik árnyalatot 2019 őszén vásároltam. Ez egy intenzív cseresznyés szín, mint a neve is rejti: 106. Cerise nacrée. Az előzőhöz képest ebben van egy kis arany fény, ami az ünnepekre, őszi-téli körömnek nagyon mutatós. Bár ez annyira az én körmeimen nem volt tartós. A lábamra szoktam inkább használni. Pigmentáltsága 10/9, száradása 10/8, tartóssága 10/6. Szerettem őket és alig várom, hogy még kipróbálhassak egy-két árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

TAnna94

2020. május 3.

Ajándékba kaptam törzsvásárlóként, egy bőrszínű árnyalatot választottam. Sok körömlakk nem bírja a körmömön 2 napnál tovább, ehhez sem fűztem nagy reményeket, ehhez képest kellemes meglepetés volt, hogy 4-5 nap után kezdett csak el lepattogni, pedig sokszor mosok kezet és sokat pakolok, turkálok a táskámban, könyvek között, amitől a legtöbb körömlakk hamar megadja magát. Jól fed, bár én 2 rétegben szoktam felvinni, hogy erősebb legyen a színe. Gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

bernadettu

2020. március 7.

2020:
A Dahlia még mindig megvan, már elég sűrű de kb egy manikűr van az üvegben, szóval azt mondom jobb egy éven belül elhasználni.
Azóta akcióban vettem más színekben is.

Blue nigel: egy rétegben is szépen fedett pedig világos kék
Capucine: pasztell narancs, ehhez már két réteg kellett
Cerise nacree: megy piros arany csillamokkal, karácsonyi hangulata van a számomra
Egyedül a capucinet bántam meg mert nem illik a bőr tónusomhoz de ezt az 5ml-t kb három hónap alatt el lehet használni szóval nem aggódom.
A Dahliat újra venném, tudom nem túl különleges szín de kb csak tavasszal és nyáron használok ilyen élénk színeket és ahhoz pont elég ez a kis mennyiség.

2018:
Ajándékba kaptam képeslappal. Gyorsan szárad és jól fed de néha már az első nap el kezd kopni a körmeim végén.Nekem 3-5 napot bír ki. Nem győzött meg, hogy újra vegyem, de a színek nagyon szépek, talán akkor éri meg inkább ha akciós.

Nekem is a Rose Dahlia verzió van meg, legközelebb kipróbálom fedőlakkal is. Lábfejen több mint egy hetet kibírt fedőlakk nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

2020:
Azóta akcióban vettem más színekben is.

Blue nigel: egy rétegben is szépen fedett pedig világos kék
Capucine: pasztell narancs, ehhez már két réteg kellett

2018:

jozansara

Korcsoport: < 18
2019. december 30.

Nekem nagyon bevállt. Használok hozzá alaplakkot is és csak 5 nap után kezd el lepattogzani(nekem minden körömlakk kb 2 nap után elkezdett...) 1 rétegben is nagyon jól fed, könnyű vele dolgozni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 30.

bogyomagic

2019. november 12.

először vásárláshoz kaptam ajándékba, akkor próbáltam ki elsőre. Azóta újravettem, annyira bejött, tisztára gél hatása van és a színe is gyönyörű. Nagyon jó minőségű az összes többi drogériás lakkhoz képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Violet 2, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.