Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja a smink maradványait. Frissíti és nyugtatja a szemet. Hatóanyag: nyugtató kamilla kivonat.

Moonlight

2015. május 16.

Próbálkoztam megszeretni,de talán túlságosan ragaszkodom a régebbi lemosóimhoz,illetve újonnan felfedezett szuperillatos társaihoz.
Az "illata" nekem nem jön be,a hatása viszont rendben van. Csak kevés sminket használok:szemhéjpúder,spirál, ezeket leviszi.
Teszi a dolgát,de az illat miatt csak 4-es.
Szívesen túladok rajta,ha igényt tart rá valaki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Teszi a dolgát,de az illat miatt csak 4-es.
Szívesen túladok rajta,ha igényt tart rá valaki. :)

jessy1210

2013. október 1.

Ez a sminklemosó számomra borzalmas volt, elvileg érzékeny bőrre van és ahogy olvasom másnak nem volt ilyen gondja vele, de nekem csípett, égetett, és még a sminket sem hozta le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 23.

Szolíd sminket használok, vízálló szempillaspirált soha, mégis úgy tapasztaltam hogy nem szedi le maradéktalanul a festéket. A lányom, aki kontaklencsés, örömmel elhasználta, én sokkal kevésbé örültem, mikor az arctörlő kendőjét mostam. A Pure Calmille családba tartozó lemosók sokkal jobban működnek, szemet sem csípik, áruk is jobb, én amellett tettem le a voksom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 23.

time.major

2012. április 5.

Nem irritál, nem pirosít, viszont jól tisztít. Több éve használom, nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 5.

SmilingfullyB

2012. március 7.

Nagyon hatékonyan távolítja el a sminket, nem irritálja a szemet, kellemes az illata. A sokadik üveggel használom és még mindig elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Judiit

2011. augusztus 16.

Nekem tetszett. Szépen lehozta a szempillaspirált is. Nem könnyezett tőle a szemem, nem irritált. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Hidratálók: PEG-8

Emulgeálószer, felületaktív anyag.