Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2015. október 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Mindennapos felfrissülés a kaliforniai mandula édes illatával. Aloé Vera gélben gazdag összetétele gyengéden óvja a bőrt, növényi eredetű dezodoráló összetevői pedig garantálják az egész napos frisseséget. Alumínumsó-, alkohol- és parabénmentes. Hatékony és nem hagy nyomot maga utám.

eeew

2018. július 18.

Fantasztikus az illata, ami órákon át érezhető a bőrön is! Sajnos túl folyékony, nehezen adagolható a célterületre, és nagyon lassan szárad meg. A hatékonysága sem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Moringa

2017. április 5.

Imádtam a csomagolást és szerettem az illatát is. Alapvetően elégedett voltam ezzel a termékkel.

Szane

2016. december 13.

Alumíniummentes dezodorok közül eddig ez jött be a legjobban. Az illata tetszik, ez már nagy szó a többi -mentesekhez képest. Az adagolója tényleg nem a legszuperebb, valahogy nagyon sok jön belőle, nem győzöm hova kenni. A hatékonysága változó, én akkor használom leginkább, ha otthon vagyok. Akkor tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Mindy

2016. január 15.

Imádom az illatát, pont jó a mérete, mindig van 1 a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Imádom az illatát, pont jó a mérete, mindig van 1 a táskámban.

Anitamakeup

2015. október 19.

Imádom az illatát isteni, alumínium mentes ami szuper és rendkívül baráti ára van pár száz ft.
De az illatán kívül semmi, nekem sajnos egy picit sem vált be, hamar átengedte az izzadtságot, sőt mintha nem is kentem volna magamra semmit. De ettől függetlenül remek, csak nekem ennél erősebb dolgok kellenek izzadásgátlásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

trstimea

2015. október 4.

Klassz összetevők, finom (de nem túl intenzív) illat, tartós hatás. Imádom! :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Howlite

2015. augusztus 28.

Édes, kicsit marcipánhoz hasonló illatú, alumínium mentes, és viszonylag tartós, és szép a csomagolása is, úgyhogy jár a *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Esza86

2015. augusztus 25.

Az illata nagyon jó, de nálam nem teljesített túl jól. Hamarabb újra kellett kennem, mint más golyós dezodorokat, de legalább alumínium mentes. Újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

judit86

2015. július 27.

Aluminiummentes izzadásgátlók közül ez volt az első,amit kipróbáltam, nekem nagyon bejött.Nagyon jó az illata és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

cserryy

2015. június 29.

Az illata nagyon jó, még most este sem vagyok izzadtságszagú (borotvált hónaljon), pedig utaztam is. Cukin pici a flakonja, olyan igazán kézbevaló, táskába tehetős. Az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid