Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Vannak pillanatok, amikor tetőtől talpig a tavasz balzsamos rózsa illataiba burkolóznánk. Nem vágyunk másra, csak egy reggeli sétára a kertben, az éppen szirmot bontó virágok között. "

Yves Rocher Eau Fraiche Rose - Rózsa 100 ml
Ár: 4000 HUF , Eladó: ivor
Állapot: Kb 10% hiányzik a 100 mlből., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Móricz vagy a Keleti környékén, kérésre postázom is. (+ pk)
Yves Rocher Eau Fraiche Rose - Rózsa + tusfürdő
Ár: 4900,- kp. vagy + pk. , Eladó: Mezzoforte
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest V., fizetés: előreutalás +pk., vagy személyes átvétel és kp.

fioretta

2020. július 31.

Az illata fantasztikusan jó, igazi természetes friss, finom rózsaillat! Semmi más, csak színtiszta rózsa :) Kuponnal boltban féláron vettem, tehát 100ml-t kb. 4000 Ft-ért.
Az üvege nagyon egyszerű, nem értem az Yves Rocher-t, ilyen kellemes illatnál egy sima üvegre ragasztott nyomtatott papírt tettek...
Rajtam sajnos egyáltalán nem tartós :( Sőt, rengeteget kell fújnom belőle (nyakra, hajra, ruhára, karra is szoktam), hogy egyáltalán érződjön olyan erősségben, amilyenben szeretném, de 10-15 perc után már csak nagyon enyhén érezhető, 20-30 perc múlva már sehogy :(
Emiatt nem szeretném lepontozni, mert az illata nagyon szuper és mivel nagy kiszerelés és olcsón vettem, belefér a gyakori és bőséges újrafújkálás, de azért ebből a szempontól nagy csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Agnes91P

2020. július 3.

Direkt nyárra vettem (meg mert mostanában odavagyok a rózsaillatért). Home officeos napokon is rendszeresen magamra fújom, mert nem tolakodó vagy erős illat, szerintem nagy melegben is viselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

AnitaUrgyan

2020. május 12.

Ma reggel érkezett a csomag, vártam, nem tettem reggel parfümöt magamra pont ezért.
A tusfürdőjét már korábban megvettem, annak nagyon durva tiszta friss tearózsa illata van, tartós, nem bántja a bőrömet, gondoltam kipróbálom az edt-t.
Sok reményt nem fűztem hozzá, mert edt, de ma, délután négykor írom, hogy kellemesen csalódtam.
A legfinomabb tiszta friss rózsaillat, reggel fújtam kilenc körül, és még mindig intenzív a ruhámon, bőrömön halovány.
Nem néztem ki belőle, hogy egy edt ennyit bír. Nagyon nőies, nem durva virágillat, mégis körbelengős ha bőven fújjuk.
Akciósan jutottam hozzá, ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Akciósan jutottam hozzá, ha elfogy, újraveszem.

Tindolini

2020. február 24.

Mintha beülnék egy rózsa kertbe. Igazi finom csajos illat egész jó tartósággal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Mintha beülnék egy rózsa kertbe. Igazi finom csajos illat egész jó tartósággal.

vecserichili

2019. november 21.

Egy ideje rákattantam a rózsa illatára. Mikor ilyen parfümöt kerestem találtam rá. Elődjét is használtam a márkától, remélem nem szűnik meg soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral