Yves Rocher

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adry66, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A bőr megtisztul, simábbá és ragyogóvá válik. Már az első használattal eltávolít minden szennyeződést. Még a bőr mélyebb rétegeit is megtisztítja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BePetra90

2021. november 18.

Kellemes, zselés állaga van, finom szemcsékkel. heti 1-2 alkalommal használtam, radírozó hatása tökéletes számomra. Puha, tiszta, friss érzést nyújt használatát követően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Pappetra99

2021. január 8.

Az egész termekcsaládot nagyon szeretem, és minden tagját beépítettem a rutinomba. Kifejezetten tetszik ez a gyengéd kis mikroszemcsék, amivel szerintem sokkal jobban azonosul a bőröm, mint egy nagyobb szemcséjű arclemosóval. Nem csípi ki a bőrömet, nem porosodik ki. Nagyon puhává varázsolja a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Nolee

2020. április 11.

A zsíros, pattanásra hajlamos, érzékeny bőrömre nagyon nehezen találok bármilyen arcápolót, amitől nem pattogok ki, így mikor végre ráakadtam erre a lemosóra és a bőröm láthatóan szebb volt néhány hét után, nagyon örültem. Szerintem újabban már a szemcsék sincsenek benne, ami külön öröm. Normál vagy száraz bőrre talán túl sok lenne, ha nagyon száraz a levegő, akkor reggelente lecserélem valami krémesebb lemosóra, mert úgy már túl sok, de zsíros bőrre tökéletes, több tubus után beruháztam egy 400 ml-es változatra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

timike007

2020. március 29.

Már másodszor veszem újra.Nem vagyok odáig a Yves Rocher termékekért,vmi kuponos akció miatt választottam,bőrradírnak.Azóta pattanásokra hajlamos bőrömről mintha elfújták volna a pattikat.Naponta kétszer reggel,este használom arcmosáshoz,nagyon szeretem.A bőröm lemosás után remekül beszippantja az arcpermetet,szérumokat.Még a hámlasztóimról is megfeledkeztem...A mostani fényvédős időkben remekül leszedi a naptejet is.Régebben a Neotrogena grapefruitos arclemosójával volt ilyen élményem,azután jöttek a hámlasztók,jók voltak,de ennyire tiszta bőrképet egyikkel sem tudtam elérni.Olvastam az előző véleményeket,kinek mi jön be...Pedig extra vékony,érzékeny bőröm van.Ezt a szemcseméretet jól tolerálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 29.

Banyika

2020. február 19.

Szeretem, de minek bele a mikroszemcse? Mindig csak nagyon óvatosan dörzsöltem az arcom, hogy a radírozó hatása minél kevésbé érvényesüljön. Mivel már kémiai hámlasztót is használok egy ideje, abbahagytam ennek a terméknek a használatát. Ajándékba kaptam különben egy hidratálóval és egy pakolással. Szebbé tették a bőröm, az mondjuk igaz. Akinek bejön ez a lemosó-mikroszemcse kombó, annak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

dori96

2019. november 19.

Nagyon szeretem, tiszta, friss lesz tőle az arcbőröm. Úgy látom, hogy a pórusaim is tisztábbak, mióta használom.
A mikroszemcséért valóban kár, jobb lett volna, ha természetes szemcsék vannak benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

UNiki88

2019. október 15.

Kicsit félve próbáltam ki elég érzékeny a bőröm főleg a szemcsés , radírozós arclemosókra.
Viszont nagyon kellemeset csalódtam. :))
Használat után puha, tiszta, friss érzést nyújt.
Ez az első szemcsés arctisztító ami nem irritálja az arcom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Viszont nagyon kellemeset csalódtam. :))
Használat után puha, tiszta, friss érzést nyújt.
Ez az első szemcsés arctisztító ami nem irritálja az arcom.:)

dorisz89

2019. szeptember 6.

Én nagyon szeretem az yves rochernek ezt az arctisztítóját, a teljes termekcsaladdal meg vagyok elégedve, hasznalom a nappali, éjszakai krémüket, illetve a golyós szemkörnyékápolót. Ez az arctisztító kellemes, üde érzetet ad, nem túl nagyon benne a szemcsék, pont ideális mindennapi használatra, plusz pont az összetevőkért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

buba83

2019. április 11.

Ajándékba választhattam egy vásárlásomhoz - valahogy csak most jutottam el oda, hogy kibontsam. Néhány használat után azt kell mondjam, én szeretem.
Kifejezetten tetszik a kissé zöldes, friss illata és az én bőrömhöz pont megfelelő a szemcsék radírozó hatása. Kellemes, puha érzetű a bőröm használat után, viszont nincs kiszáradva sem. Nekem új kedvenc, bár az ára elég borsos YR viszonylatban, pláne ha a kiszerelés méretét is nézzük.Szerintem "újravevős" lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Incuss

2019. március 5.

Nem ajánlom, bőrpírt, égető érzést hagy maga után, pattanásokat okoz, radírozó hatása egyeltalán nincs, túl kicsik a szemcsék.... És drága is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Inositol, Betaine, Pantolactone