Yves Rocher

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2021. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. Csökkenti a fáradtság jeleit. Az első éjszaka után: a bőr kisimul, feszessé válik, visszanyeri természetes ragyogását. Napról napra: a ráncok halványodnak, a bőr regenerálódik. A bőr már az első használat után fellélegzik.

• Innovatív zselés textúra, mely kiválóan hidratálja a bőrt.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

CsorgoKigyo

2022. március 12.

Utáltam az állagát, az illata nagyon tolakodó és zavaró, főleg éjszakára. Egy jó dolgot tudok mondani, hogy legalább nem rontott a bőrömön, de javítani se javított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Lancia

2022. január 16.

Az összetevőivel vett rá, hogy kipróbáljam, és nagyon jól tettem. Nekem minden szempontból remek, nincs benne szilikon, jók az összetevői, gyorsan beszívódik, egyszerűen kellemes használni. Látványos hatását nem láttam a bőrömön, meg hajtott a kíváncsiság is, úgyhogy pár hónapra lepasszoltam és mást használtam. Így derült ki, hogy nagyon is van hatása, szóval újra ott csücsül a helyén a fürdőben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 16.

Trix22

2022. január 14.

Kedvenc arckrém, hamar beszívódik, de mégis hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Kedvenc arckrém, hamar beszívódik, de mégis hidratál.

BePetra90

2021. november 18.

A nappali légző bőr változatával szoktam használni nyári időszakban. Nagyon szeretem a könnyű, zselés állagát, szépen hidratálja a bőrőm. Szárazbb bőrre érdemes inkább zsírosabb krémet választani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Picianna16

2021. július 27.

Akciósa vettem, nem bántam meg!
Nagyin tetszik az állaga és az illata us kellemes. Hamar beszívodik szépen táplálja bőrömet :) szérumját is hetente párszor szoktam használni, kettő együtt jó páros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Akciósa vettem, nem bántam meg!

AdriennF22

2021. május 12.

Elsőnek fura volt a zselés állaga, mert nem használtam még ilyen arckrémet. Hamar meg lehet szokni. Ma már imádom és fogok még venni belőle.
Reggel nagyon látszik az arcomon, hogy használtam-e vagy sem. Jól hidratál. Az árát kicsit sokallom, de ki lehet fogni jó akiókat ennél a márkánál. Megéri várni olyankor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

danyadi77

2021. február 11.

Egy pici tubusnyi mintám volt belőle, nyaraláskor használtam. Kellemes meglepetés volt, jó érzés volt használni, ugyanakkor éjszakai krémhez képest nem az a zsíros, tömény állagú, mondhatni éjszakára hosszú távon kevésnek gondolnám. Lehet, hogy azért, mert ahogy itt olvasom, nem az én korosztályom számára készült. Az árát sokallom, ennyiért nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 11.

Pappetra99

2021. január 8.

Nagyon szeretem ezt is használni, mint a nappali társát. Annyi a baj nekem,ha kicsivel többet teszek fel, akkor reggelre a T vonalam kicsit olajos/zsírossá válik, viszont egy géles arctisztító után semmi probléma nincs. Tapasztalataim szerint nekem megfelelően hidratál, de ha valakinek extra száraz a bőre, annak lehet nem lenne elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

jibjab

2020. október 18.

Imádom az illatát, állagát és a hatását. Most használtam el az első tégellyel, de már újra is vettem. Szérumot és szemránckrémet használok kiegészítésként emellé éjszakára és nagyon meg vagyok elégedve reggel, amikor a tükörbe nézek. Megvettem a táplálóbb változatát is, kíváncsi vagyok, hogy az hogy válik be. Nekem ez a gélkrém állag nagyon bejön, úgy vettem észre, hogy jobban felszívódik és kevésbé nehezíti el a bőrt vagy tömíti el a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

Gica81

2020. április 13.

Egy bő hónapja használom már ezt az éjszakai arcápolót, amit egy kupon akcióval vásároltam meg. Nagyon könnyed, gél állagú arckrém. Gyorsan beszívódik. Jól hidratál egyáltalán nem hagy az arcomon ragacsos érzetet. Reggelente puha arcbőrrel ébredek. Nekem az illata is tetszik, egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.