Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. Csökkenti a fáradtság jeleit. Az első éjszaka után: a bőr kisimul, feszessé válik, visszanyeri természetes ragyogását. Napról napra: a ráncok halványodnak, a bőr regenerálódik. A bőr már az első használat után fellélegzik.

• Innovatív zselés textúra, mely kiválóan hidratálja a bőrt.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Nekem nagyon bejött ez a krém, már harmadjára veszem újra, szerintem a teljes termékcsalád nagyon klassz, szépen simítja a bőrt, hamar felszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

danyadi77

2019. július 16.

Egy pici tubusnyi mintám volt belőle, nyaraláskor használtam. Kellemes meglepetés volt, jó érzés volt használni, ugyanakkor éjszakai krémhez képest nem az a zsíros, tömény állagú, mondhatni éjszakára hosszú távon kevésnek gondolnám. Lehet, hogy azért, mert ahogy itt olvasom, nem az én korosztályom számára készült. Nekem kicsit szilikonosnak tűnt, annak ellenére, hogy szilikonmentesnek írják. Az árát sokallom, ennyiért nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

julia1122

2019. július 1.

Több mint két hónap használat után nagyon elégedett vagyok vele. Tökéletesen hidratál, a nyári nagy melegben még vigyáznom is kell vele, nehogy túl sok legyen, mert akkor egy fura fénylő réteget képez ami nem szívódott fel (igazából csak pocsékolásnak érzem, nem okoz problémát ilyenkor sem) . Jól működik együtt más szérumokkal, vagy hámlasztókkal. Nem okoz pattanásokat, miteszereket, pirosságot. Sokkal kipihentebbnek, egészségesebbnek néz ki a bőröm reggelre, valóban rendesen feltölt/hidratál, és meglepő módon a szem alatti karikákat is elég szépen mérsékli. Nem hiszem hogy komolyabb ráncokkal megbirkózna, de nem is ez az elsődleges ígérete (a boltban is inkább a 25-35 közötti korosztálynak ajánlják, és nem mélyebb ráncokra). A felszívódás-fénylés dolgok miatt levonnék egy fél csillagot (ha tudnék), de egyébként szerintem egy elég szuper krém kombinált, foltokban száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Moni86

2019. március 3.

1 hónapja használom. Szérumával és a nappalijával együtt. Jó kritikák miatt vettem meg... illata előszörre túl férfias és sok nekem. De megszoktam.
Állaga jó.
De a beszívódása csak 1 csiilagot érdemel sajnos. Ha rendesen bekenem, olyan ragacsos marad a bőröm hogy hihetetlen. Ha meg csak annyit teszek az arcomra hogy hogy ne legyen ragacsos, akkor kb 6 hónap mire elhasználom. Ekkor azért mindenki gondolhatja hogy semmit nem ér.
De ha a ragacsosságon túllépek, akkor az ígért dolgokat teljesíti: karikákat eltünteti, üde, puha, szép lett az arcom. Ha mind a 3 terméket használom.
Viszont ránctalanításra ez szerintem kevés. Elhasználom. De megvettem az anti age global termékcsaládot. Arról is írok majd.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.
Ha most 25 lennék szerintem tökéletes lenne a ragadósságon kívül. Viszont 30 felett szerintem már inkább ránctalanító kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Állaga jó.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.

bAnnaPanna

2019. január 28.

Zselés állaga miatt nappalra használom. Smink alá a száraz bőrömnek tökéletes. Kicsit úgy tűnik, mintha nem/nagyon lassan szívódna fel, és elég fényes erdményt hagy maga után, ami egy kicsit zavaró. Pihe puha a bőröm tőle, de ezen kívűl olyan nagy változást nem látok. Magam sem tudom megvegyem-e újra, ha akciós lesz, és nem bukkanok valami kipróbálni való újdonságra, őt választom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

NDCsilla

2018. november 7.

Nagyon szeretem, kb. 1 évig folyamatosan használtam a nappali párjával együtt. Ez az éjszakai krém meglepően könnyebb, lazább, kicsit gélesebb textúrájú, mint a nappali. Az illata nekem nagyon tetszik, az összetevők listája is nagyon szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

palfruzsina90

2018. november 5.

Én több hónapos hasznàlat utàn sem làtok vàltozást a krémtől, habàr csak az éjszakait hasznàlom a termékcsalàdból. Elsősorban a fàradtsàg jeleinek leküzdésére vettem (püffedtség, enyhe karikàk a szem alatt), de sajnos semmi javulàst nem làtok a krém hasznàlata utàn, ràadàsul még zsìros érzetet is hagy maga utàn. Szeretném szeretni, de nem fogom újra vàsàrolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 28.

Szettben szereztem be a nappali, éjszakai krémet valamint a szérumot. Olvastam a vásárlást megelőzően véleményeket róluk itt, és valóban így együtt, hárman kiválóan működnek. Estére egy gazdag, tápláló réteget kap a szérummal kiegészítve a bőröm, nappalra pedig tökéletes sminkalap a nappali krém. Nem okozott pattanásokat, nem hagy ragacsos vagy zsíros érzest, annyit viszont hozzátennék, hogy szerintem is hűvösebb időben működik jól, mikor intenzívebb hidratálást igényel a bőr. Az összetevő listája maga az álom, bár ezt a gyógynövényes illatot én kihagytam volna. Egy hete használom és alig fogyott belőle, úgy gondolom, körülbelül 3 hónapra elég lesz. Nekem bevált, úgy gondolom kuponnal akciósan újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

1cukor

2018. június 26.

Az itteni jó kritikák miatt vettem meg őt és a nappali párját + a szérumot is.
Így ezzel a kombóval vártam a hatalmas csodát, de nem érzek semmi változást sajnos, pedig már elég sokat elhasználtam belőlük.
Mint krém és szérum különösebb problémám nincs, csak sajnos a várt hatást nem kaptam meg, ezért lepontozom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Az itteni jó kritikák miatt vettem meg őt és a nappali párját + a szérumot is.

Sheila

2018. június 6.

Itteni pozitív vélemények okén szaladtam megvenni (úgyis épp akciós), hátha végre vmi jó lesz a zsíros bőrömre.
Nos, a csoda elmaradt, nekem még ez is sok, nem szívódik teljesen be, ragacsos marad a bőrömön. :-( De egyelőre emiatt még nem pontozom le, mert reggelre szép sima az arcom tőle, de úgy örülnék végre egy olyan ránctalanító krémnek, ami zsíros bőrre is jó, nem fénylik, nem ragad...:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin