Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: evettke7, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Már az első használattól kezdve védi a bőrt. Az arcbőr megtisztul, regenerálódik, erősebbé és ragyogóvá válik.

A krém nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére. Megvédi a bőrt az UV-sugárzástól és a légszennyezettségtől, a nők 95%-nak csökkenti ráncait.

Szonetta

2021. január 15.

Csalódás. Nagyon zsíros, nem szívódik fel, sokszor lepereg. Az illata nem lenne zavaró. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

d.anett89

2020. december 19.

Nem vagyok tapasztalt a krémekkel. Viszont szeretem, írom úgy hogy az első fényvédőm. Smink alá is tökéletes. Esetek 98%-ban magát a krémet használom csak. Szeretem,kellemes illatú, hamar beszivódik. Nem használom régóta 🤣😅🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

akli

2020. július 3.

Update: Azért a kánikulában ez sem egy kellemes viselet. Kell a púder rá, de ezzel együtt ugyanolyan jól működik. A napvédelemmel eddig nem volt gondom, teszi a dolgát, pedig a foltos bőröm azonnal jelezné, ha nem lenne elégséges.
Pigmentfoltos és zsíros bőrre használom nappali arckrémként, tökéletesen bevált. Nem okozott irritációt, öt perc alatt beszívódik és intenzív sportolás közben sem hagyott "maszkos" érzetet. Örvendek, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

yokkoa

2020. június 5.

Anyunál voltam egy hetet, otthon felejtettem a sajá fényvédőmet, neki meg ilyen volt, így egyhetes próba ami alapján írok. Szépen teríthető, felszívódik, picit fényesít. Lehet rá sminkelni, nem ütközik sem alapozóval, sem púderrel. Ezt a "nem véd a napsugárzástól"t most látom, nem is tudom értelmezni. Végig borongós idő volt, így erről a részéről nem tudok nyilatkozni. De ha így, és ha az árát is nézem: rendeljetek inkább ebayről Innisfree Daily Mild-ot. Szebben teljesít, Spf 50es, és éppen 3 db jön ki ennek az árából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 5.

SzSofi

2019. december 26.

Nekem bejött, olvasom itt a sok negativ véleményt, de én már a második tubust használom el. Sűrű az állaga ez tény, ezért csak télen használom, ha egy kicsit melegszik az idő azonnal leteszem mert fullasztja a bőrömet nekem is. Nem sminkelem az arcomat úgy, hogy nem tudom hogyan reagálna, de nem tenném smink alá mert ahhoz nekem már biztos sok lenne. Mivel csak télen használom én nem szoktam plusz fényvédőt feltenni a hétköznapokban (reggel sötétben indulok el, este meg már sötétedig amikor kijövök az irodából). Amire használom arra számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

hgdsk

2019. augusztus 14.

Annak ellenére, hogy nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére sose égtem le, ha csak ezt használtam. Reggelente elég volt, nem kellett alá plusz hidratálót kenni és, ha esetleg rásminkeltem az is szépen terült rajta. Az árát közel se éri meg, púder, pedig muszáj fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

kivike

2019. június 23.

Én még ilyen rossz YR-termékkel még nem találkoztam😡 Fényvédő, ami nem is az? Milyen marketingje van már? Hiába folyós az állaga, az arcon olyan, mintha disznózsírt kentem volna fel, fénylik, mint a diszkógömb. Muszáj púdert használni fölé, de attól meg maszkhatású lesz az ábrázatom. Az ára is nagyon magas, ennyi pénzért két koreai fényvédős krémet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 23.

Aniko19870805

2019. április 15.

Ilyen termékhez nem adhatná az YR a nevét. Alkohol szagú, tartósan büdös, úgy kifényesíti a bőröm, hogy az űrből látszódom. Smink alá nem működik. Csak azért egy csillag, mert muszáj legalább egyet adni. De ez a termék egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

lukacskata

2019. március 16.

Kizárólag a 30-as faktor miatt vettem meg. Elolvasva az itteni véleményeket, csak szérumot tettem alá, így nekem tökéletes :-) ráadásul most szemápolót lehetett hozzá választani a Webshopban, egy hetes próba után rendeltem még néhányat :-) ....nappal nem igazán sminkelek, így azt nem tudom hogy működik alapozóval, anélkül nekem szuperjó :-) 5* :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

Erina

2018. december 13.

Na ez nagyon nem sikerült jóra. Alig használtam valamennyit, a bőröm mégse szívta be, mintha fulladt volna alatta. Sajnos nagyon neeeeeem....... Pedig imádom a márkát, és a termékeiket, de ez miez????

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.