Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. április 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2019-es téli limitált kiadás

Ökológiai gazdálkodásból származó búzavirággal dúsított krémes hidratáló tusfürdő.

zdoreebaba

2020. december 14.

Ajándékba kaptam a kis mini verzióját. Nekem illatra elég kevés főleg téli, karácsonyi illatnak, egy enyhe mandulás aromát érzek benne, ami pillanatok alatt elillan. Nem is habzik túlságosan és kicsit szárított is. Többre vágytam volna így ünnepek előtt. Még jó, hogy csak a kisebb verzió van meg belőle. Ez gyorsan elfogy. Még tavalyi kollekció volt és megtartottsm mostanra nagy reményeket fűtve hozzá,de ez koppanás volt. Ami megmenti,az a csomagolása, ami felülmúlhatatlanul édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

matanee

2020. május 30.

Jó kis tusfürdő, jó az illata, és klassz volt a téli-karácsonyi szezonban használni. Annyira talán nem is szárított, mint azt a többi Yves Rocher tusfürdőnél tapasztaltam, de nem is volt annyira jó, hogy újravegyem, ha esetleg télen megint piacra dobnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

mujerconfused

2020. április 30.

Az illata nekem túl édes + szárított is, karácsonyra összehozhattak volna egy tisztességesebb terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Tirana

2020. február 15.

Az illata nagyon kellemes, de nagyon kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Az illata nagyon kellemes, de nagyon kiszárította a bőröm.

boglarka88849

2020. január 15.

Tetszik a telet és havazást felidezo ködös-fehér színvilága, de az illata is sajnos ilyen leheletnyi. Kellemes egyébként, de pénzt nem adtam volna a ki érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

szanii

2020. január 12.

Szerintem tök jó kis tusfürdő, krémes, igazán télre való. Kellemes illat. Jól habzik, élmény vele fürdeni. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Kremcica

2020. január 8.

Meglepetés volt számomra ez a tusfürdő. Nem azért mert képeslapos ajándék volt, hanem mert az utóbbi időben minden YR tusfürdő szárította a bőrömet. Ez viszont csodák csodájára nem igaz nem is hidratál. Krémes állagú, de nem túl sűrű állagú. Önmagában nem habzik jól, fürdővízben egyáltalán nem, a hozzáadott fürdőpamaccsal viszont egész jól működik. Az illata kicsit fura, vaníliás-mandulás egy kis műanyagos mellékzöngével. Számomra ez egy teljesen átlagos tusfürdő, nem rossz de annyira nem tetszett meg hogy megvegyem teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

ALettah

2020. január 5.

Nekem ez a tusfürdő nagy csalódás, úgy emlékeztem, hogy az YR nagyon erős tusfürdők terén. Az illata a cukros marcipánbevonatra emlékeztet, de szinte alig érezhető és egyáltalán nem jellegzetes vagy izgalmas. Egy karácsonyi, limitált szériás tusitól én pedig a csinos csomagolást és a szuper, ünnepi illatot várom el (az alap minőségi kritériumok mellett). Ez csak a csomagolás terén kielégítő, az illata nem tudott megfogni. Elhasználom, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Benedetta88

2020. január 1.

Kellemes illata van és krémes, sűrű állaga. Szokásos YR minőség. Hidratáló hatását annyira nem éreztem, de ilyenkor télen az extrém száraz bőrömön nem egy tusfürdő fog segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

vkata96

2019. december 20.

Vásárlás mellé kaptam egy kis mintát és nagyon megszerettem. Az illata nagyon kellemes, nekem tetszik mert visszafogott de mégis van egy kis karácsony hangulata. Nagyon krémes, nekem ez nem szárítja a bőrömet, pedig ilyenkor hajlamos rá hogy kiszárad. Ez a pici adag is majdnem egy hétig elég volt, jól habzik és nagyon selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid