Yves Rocher

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barbuska90, az összetevőket feltöltötte: Rendoca, Módosítva: 2018. március 20.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

• akár 12 órán át tartós

Ann86

2019. január 4.

Szeretem, de elég hamar elfogy vagy beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Szeretem, de elég hamar elfogy vagy beszárad.

Csipi90

2018. október 19.

Mióta a "Vertige" feliratú megjelenéssel kapható, sokkal jobb, mint előtte volt (az összetevőit nem néztem meg mi változott), előzőleg volt, hogy a termék csak vizes csíkot húzott maga után festékanyag nélkül és szórakozhattam a tusvonalammal percekig.
A megújult külsővel már 3 terméket is elhasználtam, nagyon precízen lehet vele dolgozni, nincs gond az állagával, pigmentáltságával.
A hétköznapi sminkemet az ezzel a termékkel készített tusvonal és szintén az Yves Rochertől a Sexy Pulp spirállal fedett pillák teszik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

eszterker

2017. november 1.

Tartós, könnyű felvinni, nagyon szép vékony vonalat lehet húzni.

Tartós, könnyű felvinni, nagyon szép vékony vonalat lehet húzni.

NovakneViki

2017. szeptember 14.

Születésnapi kuponnal szereztem be ezt a szemhéjtust. Nálam az összes filces szemhéjtus egy hónappal a felbontás után beszáradt, ez szerencsére túlélte az egy hónapot, de minimálisan veszített az intenzitásából. A festék felkenés után reggeltől estig megmarad. Az eredeti árát én is sokallom, de kuponnal még belefér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

koczevi

2017. szeptember 9.

Nagyon szeretem ezt a tust, könnyű vele vonalat húzni, szép a színe is és ami a legjobb hogy tényleg tart 12 órán keresztül, sőt...
De az a baj vele hogy gyorsan fogy pláne ha minden nap használom és emellett még drága is( én eddig mindig valamilyen kuponnal vettem és ezután is csak úgy fogom) ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Rendoca

2017. március 16.

Könnyű használni, szép ébenfekete tusvonalat varázsol. :)
Tartós, száradás után nem maszatolódik el.
Nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Könnyű használni, szép ébenfekete tusvonalat varázsol. :)
Tartós, száradás után nem maszatolódik el.
Nem okozott irritációt.

Jdit04

2017. február 23.

Eleinte szerettem, de pár alkalom után a szép fekete színt valami szürkés váltotta fel. Kuponnal vettem, így nem fájt annyira a szívem miatta, de az eredeti árát sokallom. Ennyiért már három Essence tust vehetek, és az nem is csinál úgy, mintha kifogyna 5 alkalom után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

kingakiss

2017. február 20.

Akciósan megérte, de sajnos gyorsan kifogyott. Viszont a természetes összetevőknek köszönhetően még mindig ez az egyetlen szemhéjtus, amit az érzékeny kontaktlencsés szemeim is kibírnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Ciprus

2016. augusztus 23.

Hát vegyesek vele az érzéseim néha folyik maszatolódik de akciósan megéri de nem venném ujra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Cannes

2016. július 5.

Nagyon könnyen használható szerintem azoknak is akik nem nagyon használnak tust

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Nagyon könnyen használható szerintem azoknak is akik nem nagyon használnak tust

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!