Yves Rocher

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Különlegesen finom, mattító Bambuszporral dúsított textúrája tökéletesen felvihető, hogy a bőr természetesen egységes színű és matt hatású legyen. Selymes tapintásának köszönhetően hozzájárul a tökéletesfedéshez, mégsem képez szemmel látható réteget a bőrön, nem erősíti fel a bőrhibákat, és viselése kényelmes érzetet kelt, akár egész napon át.

Sindy6

2018. január 3.

A csomagolása gyönyörű.
Ami negatívum, hogy a hozzá adott ecset gyakran hullott, igy 3 centis szálakat kellett mindig leszednem az arcomról.
Szerintem nagyon porzik, nem túl finom a végeredmény sem.
Mattító hatása nem tart 2-3 óránál több ideig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

A csomagolása gyönyörű.
Szerintem nagyon porzik, nem túl finom a végeredmény sem.
Mattító hatása nem tart 2-3 óránál több ideig

repcsi23

2017. december 7.

Nagyon praktikus a csomagolás. Ha utazom, ezt viszem. Van benne kis tükör, kis ecset. Nekem nem elég erősen fed.Vannak időnként pattanásaim, szeplőim, de valóban jól mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Pirkko

2017. november 15.

Szeretem. Mattít, nem porzik, nem hagy nyomot. A vele járó púderecsetet csak utazáskor használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Rendoca

2017. március 15.

Tartós, szépen mattítja és egységesíti a bőröm. Kellemes viselet, nem okozott irritációt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

zsofiabrasch

2017. február 8.

Használgatom már egy ideje és kezdünk megbarátkozni egymással. Alapozóra egész jó, de határozott mozdulatokkal kell eloszlatni, mert nekem hajlamos látványosan megülni a redőimen/ben. Vékony rétegben kell használni a zsírosabb arcrészeken, és akkor teszi a dolgát. Fixálni szerintem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Cannes

2017. február 3.

Szépen testi a dolgát szépen matítt tartós én időnként magában is használom nem porzik szép csomagolása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 3.

ALettah

2016. december 10.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a púdert, a 300- teint medium árnyalatban. A csomagolás nagyon tetszetős, csinos kis ecsetet is mellékelnek hozzá. Ha már ilyen csicsás, lehetne egy tükör is benne, de nincs. A kis ecset csak arra jó, hogy egy leheletnyi, fátyolszerű rétegben felvigyem vele a cuccot az arcomra - akkor egy szép fényt, csillogást, egyenletességet ad neki. HA a bőr amúgy teljesen problémamentes. Ami sajnos nálam ritkaság, én a korrektor-alapozó-púder szentháromság nélkül nem szívesen megyek ki a házból. Ez pedig túl nagy falat ennek a kis aranyosnak, az előző Catrice púderem sokkal jobban teljesített.
Ki fogom próbálni még egy rendes púderecsettel felvive is, hátha úgy hatásosabb.
Sajnos így nagyon túlárazottnak tartom.
Csak azoknak tudom ajánlani, akiknek problémamentes, tiszta a bőre, és csak egy pici fényt és természetes csillogást akarnak adni neki, ahhoz pont megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Sajnos így nagyon túlárazottnak tartom.

Leander

2016. november 29.

Rendszeresen használom Rosé moyen színben. Az egyik kedvenc púderem: szépen, de nem maszkszerűen vagy rizsporosan fed, nem lesz narancssárga, hosszú ideig matton tartja a bőröm, mégsem tömény érzés, a bőröm lélegzik, jól érzi magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Szoniboni

2016. november 22.

Nem szeretem. Nem fed, nem mattít. pattanásos lettem, bár ezt nem tudom egyértelműen erre fogni, de pont azóta, amióta elkeztem ezt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Misscupcakedoll

2016. november 8.

IMÁDOM!!!!
Már csak ezt használom vagy két-három éve. Jól fed , tartós a színárnyalat amit választottam tökéletes. :) Nem porzik, csak amikor az alján vanegy kicsi :D Törzsvásárlói kedvezményekkel szoktam vásárolni, mert nem olcsó egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

IMÁDOM!!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.