Yves Rocher

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klemi-hella, az összetevőket feltöltötte: ammy, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

redakkrisztinaa

2016. november 20.

Imááádom! Nagyon szeretem az illatát , jól habzik nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Imááádom! Nagyon szeretem az illatát , jól habzik nem szárít.

Zalvin

2016. október 26.

Ajándékba kaptam a tusfürdőt a hozzáillő gyöngyházfényű testápolóval együtt. Kellemes illatú termék, jól habzik, az illata sokáig körbeleng. Icipicit lehetne határozottabb a vanília illat, a fűszerek jobban dominálnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Juccimo

2016. május 1.

Az aranyalmával ellentétben ezt nagyon szerettem, használat közben is erősen érződött a finom vanília-illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

GNóri

2015. december 25.

Karácsonyra kaptam, egyből ki is próbáltam:) Szeretem az YR tusfürdőket, ez sem okozott csalódást, nagyon finom illata van. Ahogy beköszönt a hideg, csak az ilyen édes, fűszeres, krémes illatok vonzanak. Nagyon passzol a karácsonyi hangulathoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

gyk1019

2015. december 7.

Nagyon finom illata van, elsőre csak a kézkrémet vettem meg ebből a kollekcióból, ami nagyon bevált, aztán megvettem ezt is. Engem egyenesen meglehetne venni ezekkel a Karácsonyi limitált kiadású termékekkel... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

lucintaa

2015. december 3.

Anyukámtól kaptam. <3 Nem használok amúgy Yves Rocher termékeket, ez az első tusi, amit próbálok tőlük.
Igazi téli tusfürdő, a csomagolása is, az illata is, a színe is... minden erre emlékeztet. :) Kellemes az állaga, jól habzik, jól regenerálja a bőrt. Az illata finom, erőteljes vanília, ami megmarad a bőrön.
200 ml-s lévén - és mivel szeretem - hamar el fog fogyni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

200 ml-s lévén - és mivel szeretem - hamar el fog fogyni. :)

Gina77

2015. november 30.

Kicsit sokallom 200ml-ért a 900Ft-ot, mert semmivel nem nyújt többet mint egy balea tusfürdő, és az illata is kicsit mű nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

katacita

2015. november 25.

Ez egy teljesen tucat illat, vaníliát csak nyomokban fedezek fel benne... Ha jó vaníliás illatot akartok, arra ott az YR vaníliás termékcsaládja, de ez annyira semmilyen! Ráadásul cseppet sem karácsonyi.
Random drogériás tusfürdő illata van. Már egy másik terméknél is írtam, de szerintem rettentő gyenge az idei karácsonyi YR felhozatal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

vrgbtt

2015. november 18.

Kötelező darab minden Yves Rocher rajongónak :-)
Nekem nagyon bejövős minden szempontból

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Kötelező darab minden Yves Rocher rajongónak :-)
Nekem nagyon bejövős minden szempontból

klemi-hella

2015. november 8.

Én imádom a vaníliát,főleg a fűszerest,ez nagyon szuper termék a vanília kedvelőknek.csupa++++++++++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid