Yves Rocher

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: damaszkuszi rózsa, fodormenta

Pityirpatyang

2020. május 17.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Tartós, napközben néha-néha megcsap az illata és ezt nagyon szeretem, néha még este is érzem a csuklómon. Teljesen megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Meloca

2020. február 28.

Nagyon kellemes illata van, nem tolakodó. Kellemes virágillat. Mikor megjött egyből fújtam egy keveset csak a kezemre, utána csináltam az itthoni teendőket, napközben többször is kezet mostam, mosogattam, stb, de az illata így is megmaradt estére. Nagyon tartós! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol