Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sebidori91, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Lehúzható arcmaszk menta kivonattal, érzékeny bőrre nem ajánlott.

Umesyan

2013. november 1.

Az üzletben ajánlotta ezt a maszkot az eladólány, ódákat regélt róla, mondta, hogy ő is ezt használja, és neki fantasztikusan bevált. Én meg jól beleestem a csapdába és a jól megszokott Pure helyett végül megvettem ezt. Nem volt rossz, az arcomon kellemesen fejtette ki a hatását, számomra nem volt zavaró a menta illata sem. Azonban másnap jött a keserves tapasztalat: kipattogzott a bőröm tőle - az eladólány csak arról felejtett el tájékoztatni, hogy érzékeny bőrűeknek nem ajánlott, így végül hoppon maradtam. :(

Egyszer használtam, tehát a tubus majdnem teli, ha valakit érdekel esetleg, akkor elég jutányos áron (3250 helyett egy ezresért) megválnék tőle, mert azért kidobni sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

napsugar14

2012. március 31.

Még régebben próbáltam ki, mikor pattanásos korszakomat éltem. Miután felkentem nagyon csípte a szememet az erős menta illat. A leszedésével nem volt gond, viszont kiszárította az arcomat. Elég jól felpuhította a bőrömet, úgyhogy a pattanásokat könnyebb volt kinyomni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

anita

2012. március 26.

A bőröm állapotától függően havonta szoktam használni arcradírozás után. Először félve próbáltam ki, mert érzékeny bőrre nem ajánlották, szerencsére nem allergizált. A menta miatt nagyon hűsítő érzés, eleinte nagyon könnyezett tőle a szemem, de pár perc alatt hozzá lehetett szokni. Puha, nagyon kellemes tapintású lett a bőröm, teljes száradás után egyben le lehetett húzni az egész maszkot, nem hagyott ragacsos érzetet. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

sebidori91

2012. március 23.

Most kaptam februárban, még csak egyszer használtam, de elégedett voltam vele. Kellemes friss illata van, könnyen fel lehet vinni. Elég vékony rétegben az arcra kenni, és nagyon könnyen eltávolítható. A Baleás lehúzható arcmaszknál sokkal jobb, mert azt úgy tudtam csak leszedni az arcomról hogy úgy éreztem hogy jön vele a bőröm is, utána piros maradt az arcom, és nem jött le egyben az egész maszk. Itt ilyen probléma nincs, ha esetleg maradna is vmi az arcon, vízzel könnyen lejön. Bevált!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Zinc PCA, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.