Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: poppy, Módosítva: 2014. március 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Parabén-, szilikon-, és mesterséges színezékmentes. 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

fagas

2014. május 11.

Upd.:
Mivel alább írtakat még mindig fenntartom sajnos, úgy döntöttem, eladom a nemrég megkezdett samponom, melyből kb. csupán a 2/3 anyag hiányzik. Felteszem az eladók közé, hátha valaki szeretné...:-)

Nos, olyan jó lett volna ha működött volna, a finom kis illata megfogott az elején.....de sajnos nem. Használata után már a harmadik nap újra kellett mosnom a hajamat, így gazdaságosság szempontjából is "alulteljesített".:-(
Látom, már nem beszerezhető, de azért hadd írjam le, hogy az ezüst ékszereimet mindig samponnal szoktam tisztítani, ezzel is próbáltam, és oly' nagyon nem mentem vele semmire, hogy teljesen elképedtem!:-( Csak az illatát tudom értékelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 11.

Upd.:

Besszi

2014. március 15.

Ez a kedvenc samponom, de úgy látom már sehol nem lehet kapni. :( Megszűnt??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Ez a kedvenc samponom, de úgy látom már sehol nem lehet kapni. :( Megszűnt??

Elen

2014. január 23.

Szívem szerint 4,5 csillagot adnék neki. Néhány hete használom, és a hajam csodálatosan puha tőle, sőt, ami még nem fordult elő (szőke, festett hajam van), balzsam nélkül is ki tudtam bontani, jó, nem volt annyira egyszerű, de sikerült. Nagyon jó még, hogy gyakorlatilag tiszta, a szilikon hiánya örömteli. Az ára kedvező. Az egyetlen bajom vele, hogy tényleg puha tőle a hajam :D Semmi tartása nincs, ezért próbáltam ki balzsam nélkül is, akkor legalább egy napig úgy nézett ki, mintha több lenne a hajam. Szóval tanácstalan vagyok, mert az Alverde samponomat jobban szerettem, igaz, attól állagra sokkal durvább volt a hajam. Mindegy, megadom neki az 5-öst, mert túl sok samponom nem volt eddig, ami igazán bevált, és ez azért eddig a top 3-ban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 23.

poppy

2013. április 3.

Nagyon jó kis családi sampon, kiadós mennyiség, jó illat, a végeredmény puha haj. A leírásában szereplő dolgok pedig magukért beszélnek. :) Összességében sokkal jobban megéri, mint az Alverde samponok, mert 690 Ft-ért 300 ml-t kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid