Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Élje át a haj- és testpermet ellenállhatatlan illatának élményét az élénkítő málna és borsmenta kombinációjával. Több mint 95% természetes eredetű összetevőt tartalmaz, alkoholtartalma 100%-ban növényi eredetű."

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Málna-Borsmenta + barackos!
Ár: 1800 , Eladó: Lilred
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest, 18. ker., fizetés: személyes 18. ker/ Lőrinc Center vagy 10 és 14 óra között 4-es villamos Budafoki úti megálló, posta csak foxpost.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

beachvibes

2020. május 3.

Először a húgomon éreztem ezt az egyedibb, fiatalos, élvezhető illatot, és mielőtt tudtam volna milyen jegyekből áll össze, már egyből rávágtam hogy ez biztos hogy málna és menta. Felismerhető benne mindkét illatjegy, tökéletesen eltalálták a párosítást. Nemrég megkaptam én is ajándékként. Kellemes, édes illata van de szerencsére nem tucat, a mentás csavar miatt különlegesebb. Tavaszra vagy nyárra tökéletes lesz. Nekem a hajamon tartósabb és szerencsére nem zsírosítja, a bőrömön kb. 3 óráig érzem. Nem egy "úristen, ez életem illata" kategória, de attól még kellemes és szeretem, testpermethez képest hozza az elvártakat. Újra nem venném, de csakis az ára miatt, amit nagyon soknak találok, főleg úgy, hogy egy Avonos testpermetnél nem tud sokkal többet. Összességében: az illata 5 csillagos, a tartóssága 4, az ára viszont irreálisan sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

orsid

2020. február 27.

jó illata van és tartós is.bőrt nem irritálja.felment viszont az ára,most 2990,ennyiért sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

CeCeDrake

2019. szeptember 18.

A nagy melegben elhasználtam egyet, pedig nem vagyok az a nagy illatosított permetes, inkább a vizes illatmentes permeteket részesítem előnyben.
Ennek jó volt az illata, kellemes hűsítő érzést adott. A tusfürdőjének is jó az illata, azért esett erre a választásom.
Nem egy nélkülözhetetlen termék, de 42 fokban egy áldás tudott lenni.
Kicsit édes, de nem veszettül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nem egy nélkülözhetetlen termék, de 42 fokban egy áldás tudott lenni.
Kicsit édes, de nem veszettül.

Asianlover

2019. augusztus 6.

Nem mondom, hogy èletem illata, de arra elèg kellemes, hogy a nyàri melegben, este, zuhanyzàs utàn szètfùjkàljam vele magam :) A menta miatt kicsit hűsìt is, bàr eszmèletlen èdes. Idèn nyàron nagyon a fanyar/uniszex illatok irànyàba kezdtem hùzni, talàn ezèrt is èrzem ezt ennyire èdesnek, nagy a kontraszt. Nem tartòs, de mire ez feltûnne, ùgyis elalszom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Bambusz92

2019. június 29.

Eddig avonos testpermeteket használtam de ennek akárcsak a tusfürdőjének mennyei az illata. Frissít és elég tartós, napközben azért egyszer újrafujom. Ebben a melegben ezt a legjobb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

kismaszat

2019. június 24.

2 hete vettem 1990Ft-ért. Nagyon finom kellemes málna illata frissítő hatással van rám. Újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

dilia007

2019. május 20.

Imádom az illatát, frissít és egész nap éreztem a bőrömön az illatát. A tusfürdővel és a radírjával használom, biztos újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.