Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Élje át a haj- és testpermet ellenállhatatlan illatának élményét, az élénkítő őszibarack és csillagánizs kombinációjával.Több mint 95% természetes eredetű összetevőt tartalmaz, alkoholtartalma 100%-ban növényi eredetű."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csaktimi

2019. július 1.

én csak az őszibarackot érzem, de azt nagyon ! :D szeretem egyébként, kellemes illat, egyáltalán nem mű vagy ilyesmi. Olyan mintha egy csomó barackot összetrancsíroztam volna, adtam volna hozzá egy kis citromlevet és megfürödtem volna benne (: 1-2 óra a tartóssága, ehhez képest kissé túlárazott, de én akciósan vettem. Ha lesz még ilyen akció, lehet kipróbálok másik illatot is tőlük.

Az üvegcsét imádom egyébként, nagyon szép és igényes a grafikája, meg simán újra lehet hasznosítani ha elfogyott a permet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Yeliz

2019. május 8.

Nekem eddig nagyon tetszik és a tusfürdővel együtt nagyon jó párost alkotnak. Az árát sokallom csak kicsit, mert 5-600 Ft-ért az Avonból is tudok rendelni és annak se rosszabb a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

rebus1986

2019. március 23.

Nagyon kellemes az illata, valóban olyan, mintha igazi gyümölcsöt szagolna az ember, és ráadásul aránylag tartós is. Az ára viszont nekem egy kicsit túl magas, ha nem veszem újra, az amiatt lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

PaNel95

2019. február 21.

Szerintem a kínálatból ennek van a legjobb illata. Igazi, érett, puha őszibarack! Az a fajta illat, aminél rögtön megkívánja az ember a gyümölcsöt, mert tényleg olyan illata van.
Nagyon örültem amúgy már eleve annak, hogy végre nem valami csilli-villi, meghatározhatatlanul tömény édes, kitalált fantázianevű permetet dobtak piacra, amit semminek sem lehet behatárolni.
Az ára kicsit soknak tűnik a mennyiséghez képest. Viszont tényleg minőségi illatot kapunk cserébe, semmi kellemetlen mellékzönge nem kíséri. A szórófeje is hibátlan, nem prüszköl és nem folyik, és szépen teríti a permetet.
A tartósságával is meg vagyok elégedve. Rajtam is hozza azt a kb. 2-3 órát, amit előttem írtak. Szerintem egy testpermetnek ez teljesen jó. Leköröz tartósságában elég sok parfümöt is.
Egyedül annyit tudnék negatívumként felhozni, hogy amikor kezd az illata eltűnni, nekem kicsit a barackos Zewa WC papírra hasonlít az illata.
Ettől függetlenül nagyon tetszik ez a permet és szívesen viselem. Azért nem egy olyan darab, ami nélkülözhetetlen, és inkább nyáriasabb illatnak gondolom, esetleg kora őszinek, mint mostaninak. De ha elfogy, időközönként biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

pilleriin

2019. február 20.

A flakon mérete praktikus. Ha kifogy, biztosan fel fogom használni valamilyen más célra. Az árát kicsit borsosnak találom, mert 2-3 óránál tovább nem érződik az illata. Edzéshez, táskába dobós fújkálósnak használom, hajra még nem fújtam belőle. Az illata csodálatos, minden évszakban megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.