Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2015. január 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Majomkenyérfa kivonatot tartalmazó balzsam, mely segít a göndör fürtök fixálásában. Göndör haja egész nap tart. Szilikonmentes formulájának köszönhetően ápolja a hajat anélkül, hogy elnehezítené.

Több, mint 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

forczekv

2018. március 26.

Az illata kellemes, nem zsírosítja a hajam és sokkal könnyebb kifésülni hajmosás után. Annyira viszont nem táplál ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

linkee

2016. július 4.

Egész jó kis balzsam. Ápol, szépen kifésülhetővé teszi a hajat. Ugyanakkor egy lehelettel elmarad a nutri-repair mögött. Leöblítés után nem olyan hihetetlen puha és selymes a hajam, mint az előbb említett terméktől, így száraz, göndör hajúaknak, inkább azt ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

ftmea13

2016. június 22.

Három flakont használtam el egymás után, viszont úgy éreztem, hogy az utolsónál már nem olyan a hajam, mint eddig. Az első használatok után nagyon szép volt, visszajelzések alapján többen elmondták, hogy olyan mintha én magam göndörítettem volna be hajsütővel, pedig nem. Most elkezdtem használni egy Dove-ot, ha ez elfogy visszatérek rá és remélem megint ugyanazt a hatást fogja elérni, mint az elején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.

lighthousearth

2015. december 1.

Kedvemre való, isteni jó az illata, finom krémes állaga van. No de ez a mini kiszerelés...? Másfél használat, és vége, hát láttak ezek már göndör hajat? :D Így sajnos nagyon drága is, és környezetszennyező ennyi csomagolást kidobni a semmibe. Sajnos olyan hatása nincs, mint annak idején a NIVEA balzsamnak, amitől tényleg szépek lettek a loknijaim. Szerintem dúsította, lágyabbá és fényessé tette kicsit a hajamat. Egyelőre én nem találtam jobb terméket göndör hajra, mióta a NIVEA megszüntette a göndör hajra való termékeit. Azért a kiszerelés változtatásának nagyon örülnék, de ezt már sokaktól hallottam, és itt is írjátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

citrompoor

2015. szeptember 22.

Ápolja a hajat, nem zsírosít (ha nem tesszük a fejbőrre), az illata egész kellemes és kevés is elég belőle, ami kompenzálja a kicsi kiszerelést. Nagyon sokáig bírta, ahhoz képest, hogy azt hittem 2-3 hét alatt elhasználom. Mosás után, első nap, talán kicsit rendezettebbek voltak a fürtjeim, de ennyi, semmi extra. Ki lehet próbálni, nem pénzkidobás, jó balzsam, de a göndör hajúak ne ettől várják a csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

marryjane

2015. augusztus 30.

Mem táplál, illata sem marad meg. Gyenge minősêg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Mem táplál, illata sem marad meg. Gyenge minősêg.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak