Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vargalipton, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

A szérum védi a hajat a töredezéstől és ellenállóbbá teszi a hajszerkezetet. Könnyed, tejes textúrája azonnal beszívódik a hajba, azonnal lággyá, ragyogóvá és erőssé varázsolja, anélkül, hogy elnehezítené azt.

papeerzsepi18

2018. április 4.

Hajvégeimre vettem. Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. Kevés mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Orsi94

2017. december 21.

Nekem bevált, én csak a hajvégeimre használom,de imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Nekem bevált, én csak a hajvégeimre használom,de imádom :)

Val

2017. július 19.

Hennával festett hajammal jól együttműködik, fényes és könnyen kifésülhető lesz az eredmény. Nekem bevált. Kicsit nedves hajon szépen eloszlik, úgy nincs baj vele, viszont szárazon összetapasztja és valahogy megkeményíti az én hajamat, de egy átfésüléssel még így is megmenthető a frizura. Hosszú hajon tényleg gyorsan fogy, és az új éjszakai regeneráló hajápolójuk nekem jobban bevált, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

rekaviragm

2017. február 24.

Nekem nagyon bevált, nagyon puhává varázsolta a hajam, az illatáért pedig oda vagyok, a professzionális fodrász termékekre emlékeztet, virágos, nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

eviviktoria

2017. február 24.

Legjobb! Hamar beszivodik szaraz hajon is,imadom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Legjobb! Hamar beszivodik szaraz hajon is,imadom!

0bikbik0

2016. augusztus 11.

Alig vártam, hogy elfogyjon, és nem is tervezem újravenni. Bár csodás kis olajok vannak benne, amelyek elméletileg puhítanák, lágyítanák a hajvégeket, nekem valahogy nem működik. Sőt, kifejezetten szárítja a hajvégeimet, ha nedvesen kenem fel, a hajszárítás közben szinte eltöri a hajvégeimet, nemhogy puhítaná azt. Szárítás után semmi extra fény, semmi ragyogás.
Próbáltam a javasolt 2-4 pumpálásnyit, na az semmire sem elég, próbáltam többet is, annak hatása sem látszott. Mondjuk legalább nem zsírosított, az igaz.
Ezért az árért 30 ml-es terméket adnak, az olajos hajápolók más márkáknál 100 ml-nél kezdődnek, ugyanennyi az áruk, és legalább ennyi ápoló olaj tartalmuk van.
Szerintem ez a hajápoló pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Szerintem ez a hajápoló pénzkidobás...

Quellcrist

(!)
2016. július 29.

Nagy változást én sem tapasztaltam. Ilyen se jobb, se rosszabb. Néha véletlen túl sokat tettem a hajamra és akkor szárítás után is olyan lett mintha zsíros lenne. Ez persze nem feltétlen a termék hibája, mert rá van írva mennyit ajánlott használni belőle. Azért osztottam meg, hogy aki használja az figyeljen, hogy mértékkel kenje a hajára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Odil

2016. február 14.

Elképzelésem sincs, hogyan, de kiszárította a hajam egy hét alatt annyira, hogy elkezdett töredezni, és olyan ocsmány, offenzív, gyomorforgató, virágos szaga is van, hogy júúúj. :((( Egy hét alatt egyébként több mint a feléig jutottam napi használat mellett, szerintem a kitalálója is tudta, hogy jobb ezt sokáig nem ragozni. Inkább vadásszátok a régi YR hajcuccost, vagy jópofa még az Alterra és az Alverde hasonlója is (éppen az Alterrással rakom rendbe azt, amit ez elrontott), ez kifejezetten silány darab, kár belé a sok jóság, a labor sajnos elrontotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Dii

2016. január 31.

Híg, valóban szérumszerű állagú, ami szuper gyorsan beszívódik! Nem nehezíti el a hajat (habár csak a hajvégekre teszek belőle). Hidratáló hatása ugyan nem olyan kiemelkedő, napi használata mellett érezni a hatását és a hajam textúráján is javít valamennyit. Összességében nagyon szeretem használni, de egy picit talán lehetne táplálóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

kakaska

2016. január 26.

Nagy változást nem kezdett a hajammal, kicsit puhábbnak érzem tőle. A mennyisége is nagyon kevés, főleg sok, hosszú hajra. Hamar fogy. A hajat nem zsírosítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.