Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   4 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brunettee, Módosítva: 2020. január 30.

Kiszerelés:   4 x 15 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult változat!

A fehér csillagfürt segítségével regenerálja a hajtöveket és serkenti a fejbőr vérkeringését. A dúsabb, erősebb, gyönyörű hajért.

yokkoa

2020. december 18.

Én szeretem, mert kitolja egy nappal a hajmosást. Mondjuk így is 2naponta mosom a hajam, de ezzel a második napon is vállalható mindenféle varázslat bevetése nélkül. Hajmosás után, törölközőszáraz hajra hordom fel, bemasszírozom, fésűvel átfésülöm. (Még habot is nyomatok rá.) És beszárítom. Azt én is észrevettem, hogyha simán száraz hajra teszem fel, akkor vállalhatatlan mócsingos. Viszont ha este járok így el, reggelre jó lesz. De jobban szeretem nedves fejbőrre kenni. 4 csilli, mert a hajhullást nem állította meg, nem is nagyon mérsékelte, de a babahajak nőnek rendesen. És a fentiek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Krisztiiii

2020. július 16.

Elvileg 2 naponta kellene használni, de 4 naponta használtam . Felvállalhatatlan hogy kilépj vele az utcára. Bekenés után tincsekben állt a hajam, mint aki 1 hónapja nem mosott hajat, olyan zsíros lesz tőle...Még van egy ampulla ...szerintem ott fog rohadni a szekrényben...sajnálom hogy ilyen, mert lettek baba hajak tőle.. az utóbbi időben úgy használtam hogy bekentem éjszakára, másnap reggel lemostam. Szerintem így kellene alapból használni a zsíros hatása miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Csopivezi

2020. május 17.

Sajnos a hajhullásomat nem állította meg, talán kis mértékben csökkentette. Hajmosás után nedves hajra kenem fel, szárazra még sosem próbáltam, mivel így is hagy maga után egyfajta zsíros, tapadós érzést, amit nem tudok elképzelni, hogy száraz hajon működni tudna. Igaz heti 1x mosok csak hajat, így talán nem használom elég gyakran, nem tudom... mindenesetre kipróbálom az előttem szóló tippjét, miszerint a samponba keverem, így legalább biztosan nem felejtem el használni és valószínűleg a zsíros érzés sem marad meg utána :) amúgy is elég hosszú, időigényes hajápolási rutinom van, legalább spórolok egy lépést. Mivel én ajándékba kaptam, így 0 Ft-ért biztosan megérte, egyébként nem győzött meg annyira, hogy bármikor is megrendeljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Brunettee

2020. február 6.

Miután a régi verziót megszüntették, muszáj voltam áttérni erre. Szerintem ez sokkal jobb, mint a régi volt. A hajhullásom teljesen normális a használata mellett. Ahogy az elődjét, őt se az ajánlásnak megfelelően használom. A samponos flakonba kb a negyedét beleöntöttem és összeráztam. Teljesen jól működik így is, nem lesz furán kemény a hajtövem, mint a rendeltetésszerű használat mellett. Mivel már majdnem egy éve használom (az elődjét is ideértve) én úgy veszem észre, hogy a hajnövekedésben is segít valamennyit. Nem egyik napról a másikra csodaszer, de nekem abszolút szerethető, és nélkülözhetetlen hajápolási kellék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Hidratálók: Fructooligosaccharides, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Pyridoxine HCL

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.