Yves Rocher

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   4 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brunettee, Módosítva: 2020. január 30.

Kiszerelés:   4 x 15 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Megújult változat!

A fehér csillagfürt segítségével regenerálja a hajtöveket és serkenti a fejbőr vérkeringését. A dúsabb, erősebb, gyönyörű hajért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vampirica

2023. augusztus 12.

Koffeines sampon mellett ezt használtam a hajhullásom ellen (+ figyelek a kellő vitamonkra) és ez megtette a hatását, már csak minimálisan hullik hajmosásnál. 4* mert nem tudom, hogy emiatt maradt-e abba, de sztem hozzájárult. Nagyon büdös, de ha este használom akkor reggelre már nem lehet érezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 12.

melindadd

2023. március 27.

Alapjában zsírosodásra hajlamos a hajam, de ez nem zsírosította pluszban, mint itt írta valaki előttem. Én esti hajmosás után használtam, szerintem heti 1-2x. A hajhullást nem csökkentette, viszont rengeteg babahajam lett tőle. Igazából csodát nem tett, nyilván nem lett dúsabb a hajam, de látható hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 27.

Klau04

2023. február 10.

Nem hullott különösebben a hajam, de elkezdtem tudatosan foglalkozni az ápolásával, ezért kipróbáltam ezt. Más termékekkel együtt használom, úgy érzem, hozzájárul a hajhullás csökkenéséhez, így most minimális a hajveszteség hajmosás után (és egyébként is).
A szaga tényleg szörnyű, a macskám viszont imádja, mindig megvadul, ha megérzi, hogy ezt használom. Szerintem nyalogatná is, ha hagynám :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 10.

sildi

2023. február 3.

Hajmosás napját megelőző estéken kentem fel, mert nekem brutálmód zsírosította a hajamat és a szaga... na az valami hányinger :D Mivel nem mosok 2 naponta hajat, így csak kb 4 naponta használtam, elfogyott a doboz, de fogalmam sincs, hogy tényleg segített-e valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 3.

DepecheAndi

2022. november 13.

Kb. egy éve kezdett ultra sebességgel elvékonyodni és brutálisan hullani a hajam és a vitamintabletták mellett erre a termékcsaládra esett a választásom. A használati utasítás szerint használom, a sampont és a balzsamot imádja a hajam, de az ampulla kritikán aluli sajnos. Ha már megvettem, elhasználom, de minden használat után, míg meg nem szárad a fejbőrön és hajon, szúrós pisi szaga van. Borzalmasan hányingert keltő, de úgy vagyok vele, hogy ha használ, akkor bevállalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 13.

TBianka

2022. május 23.

KB fél éve használtam először két havi kúrát használtam el mert nagyon hullott a hajam, segített a problémán illetve azt vettem észre, hogy gyorsabban is nőtt tőle a hajam, most mivel levágattam a hajam majd aztán megis bántam rögtön utánna...😂 gondoltam újra kezdem a kúrát hátha most is segít a hajnövesztésben. Én két naponta használom, nekem nem zsírosítja a hajam simán vállalható utánna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

fairyfelicita

2022. május 5.

Nekem a régi változat van a birtokomban, megállította a hajhullásomat, nagyon szeretem használni. Az illata sajnos vállalhatatlanul büdös, de csak este használom, így reggelre elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

yokkoa

2020. december 18.

Én szeretem, mert kitolja egy nappal a hajmosást. Mondjuk így is 2naponta mosom a hajam, de ezzel a második napon is vállalható mindenféle varázslat bevetése nélkül. Hajmosás után, törölközőszáraz hajra hordom fel, bemasszírozom, fésűvel átfésülöm. (Még habot is nyomatok rá.) És beszárítom. Azt én is észrevettem, hogyha simán száraz hajra teszem fel, akkor vállalhatatlan mócsingos. Viszont ha este járok így el, reggelre jó lesz. De jobban szeretem nedves fejbőrre kenni. 4 csilli, mert a hajhullást nem állította meg, nem is nagyon mérsékelte, de a babahajak nőnek rendesen. És a fentiek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Krisztiiii

2020. július 16.

Elvileg 2 naponta kellene használni, de 4 naponta használtam . Felvállalhatatlan hogy kilépj vele az utcára. Bekenés után tincsekben állt a hajam, mint aki 1 hónapja nem mosott hajat, olyan zsíros lesz tőle...Még van egy ampulla ...szerintem ott fog rohadni a szekrényben...sajnálom hogy ilyen, mert lettek baba hajak tőle.. az utóbbi időben úgy használtam hogy bekentem éjszakára, másnap reggel lemostam. Szerintem így kellene alapból használni a zsíros hatása miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Csopivezi

2020. május 17.

Sajnos a hajhullásomat nem állította meg, talán kis mértékben csökkentette. Hajmosás után nedves hajra kenem fel, szárazra még sosem próbáltam, mivel így is hagy maga után egyfajta zsíros, tapadós érzést, amit nem tudok elképzelni, hogy száraz hajon működni tudna. Igaz heti 1x mosok csak hajat, így talán nem használom elég gyakran, nem tudom... mindenesetre kipróbálom az előttem szóló tippjét, miszerint a samponba keverem, így legalább biztosan nem felejtem el használni és valószínűleg a zsíros érzés sem marad meg utána :) amúgy is elég hosszú, időigényes hajápolási rutinom van, legalább spórolok egy lépést. Mivel én ajándékba kaptam, így 0 Ft-ért biztosan megérte, egyébként nem győzött meg annyira, hogy bármikor is megrendeljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Hidratálók: Fructooligosaccharides, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Pyridoxine HCL

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.