Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2019. december 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hamamelisz (varázsmogyoró) kivonatot tartalmaz, mely nyugtató és lágyító hatású. 2 az 1-ben összetétel:

• növényi eredetű lemosó alapjának köszönhetően lágyan tisztít,
  • hidratáló és tápláló anyagokban gazdag, ezért megóvja a család minden tagjának érzékeny bőrét a mindennapokban.

Bőrgyógyászati és szemészeti ellenőrzés mellett, érzékeny bőrön tesztelve. Allergénmentes illat és semleges pH.

Kiszerelés: 300 ml

vkata96

2020. január 9.

Nagyon jó tusfürdő, valóban nagyon lágy és krémes, nem szárítja a bőrömet. Alapból nem érzékeny a bőröm, és a sima tusik se szokták annyira szárítani, de azért testápolózás nélkül hajlamos kiszáradni és feszülni. Emellett ritkábban érzem szükségesnek a testápolózást. Az illata is kellemes. Látom, már nem gyártják, de az újfajta verziót biztosan ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Joan

2019. december 25.

Átcsomagolták és minimum kétszer drágább lett, plusz állítólag az összetevőin is változtattak. Nagy kedvencem volt, de ennyit erről. Eddig mindig leárazva vettem, mert nem zöld pontos, de így már nem éri meg. Szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

fdorottya

2019. december 4.

Az egyik legjobb tusfürdő száraz bőrre. Nagyon szerettem. Télen-nyáron szuper volt. Elfogyott, így mentem újat venni. Az eladó hölgy közölte, hogy kivonják a forgalomból... Miért kell kivonni azt ami jó??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

andreax

2019. szeptember 29.

Nagyon száraz a bőröm, mindentől viszketek fürdés után, de ez a tusfürdő bevált nekem. Nincs erős illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Aniko19870805

2019. április 15.

Nem szerettem. Kín keservesen a végére értem. Nem az én illatom. Kellemes , hidratál, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

aagica

2019. március 22.

Tusfürdő és testápoló egyben, nekem tökéletes, én nem szeretek testápolót használni, azt teljesen kiváltja. Nagyon kellemes, visszafogott illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

bernadettu

2019. március 17.

Kevesebb mint egy hónap alatt elfogyott, emiatt lehet, hogy inkább más után nézek.

Flakonban szagolva az illat engem arra emlékeztet, amikor gyerekként szétmorzsoltam egy levelet az ujjaim közt, bőrön inkább tisztaság illata van.
Fürdés után olyan puha a bőröm, mintha testápolóztam volna.
Az első flakont egy karácsonyi csomagban vásároltam meg, most pedig az egyet fizet kettőt kap akcióban beszereztem utánpótlást a hideg időszakra.
Az egyetlen bajom vele, hogy nehéz szabályozni az adagolását, nekem mindig túl sok jön egyszerre a flakonból, ezért áttöltöttem egy pumpás adagolóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Fürdés után olyan puha a bőröm, mintha testápolóztam volna.

daisydream

2019. március 5.

Eddigi legjobb tusfürdőm,az egyetlen ami hosszútávon sem szárítja ki a bőröm. Az illata isteni,friss,természetes. Remélem nem fogják kivonni a forgalomból mint a testápolóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Benedetta88

2019. március 3.

Imádom!Mennyei illata van, pihe puha bőrt varázsol.Élmény vele zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Imádom!Mennyei illata van, pihe puha bőrt varázsol.Élmény vele zuhanyozni.

napocska32

2019. február 7.

Szerintem az Yves Rocher tusfürdői közül a legeslegjobb! Mivel én nem szeretek testápolózni, nagyon ritkán csak, de ehhez a tusfürdőhöz nem is szükséges. Annyira finom, puha lesz tőle a bőröm, jól hidratált mintha naponta használnék testápolót. Nem utolsó sorban finom enyhe illata van, nem bírom az erős illatokat magamon, fajfájásom lesz. Mindezekért természetesen 5* jár :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.