Yves Rocher

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult összetétel

"Megkönnyebbülés az érzékeny bőr számára! Lágy tusfürdő, mely mindennapi használattal gyengédséget biztosít bőre számára. Szulfátmentes formula, melyet Hamamélis-szel gazdagítottunk, hogy gyengéd ápolást nyújtson bőre számára, hogy az visszanyerhesse természetes egyensúlyát és ezáltal komfortérzetét. Ezen kívül növényi olajakat is tartalmaz, melyek segítségével bőrét már zuhanyzás során is táplálhatja. Nem habzó, krémes textúrájával megvédi érzékeny bőrét a kiszáradástól a zuhanyzás során, figyelve annak természetes pH értékére."

zdoreebaba

2022. március 9.

Ez a megújult forma nekem nem igazán jön be. Az illata egy nagy nulla, olyan semleges, de mégis büdös. Nagyon krémes, darabossá válik a bőrön és nem habzik igazán jól. A régebbi géles állagú finom enyhe virágos hamamélis illatához egyáltalán nem hasonlítható. Ennek a változtatás csak rosszat tett. Két pozitív érv szól mellette hogy nem szárítja szét a bőrt és a szőrtelenítések után egész jól hidratálja a szőrtüszőket. Érzékenyek használhatják ellenben semmi komfort használatot, finom illatot és kellemes állagot ne várjanak tőle. Ezért az összegért nekem ez nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

k.boglarka

2021. augusztus 26.

Borzalmas, az illata elviselhetetlen. Fürdés után egyáltalán nem érzem magam tisztának, ha ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

akli

2021. augusztus 16.

A nyers illatával nem vagyok kibékülve, ezért sajnos ritkábban használom, mint ahogy megérdemelné. Nagyon jól tisztít és ápolja a bőrt, olyankor nyúlok érte, amikor nagyon sietek és nincs időm testápolóval is bíbelődni. Arcon is nagyon jól működik, tényleg nagyon jó, csak az a fránya natúr illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Wawa

2021. március 18.

Télen a legjobb választás száraz bőrre! Ugyan nem habzik és kicsit fura az 'illata', egyáltalán nem szárít, így nem viszket sosem fürdés/zuhanyzás után a bőröm. Plusz pont, hogy arcra is lehet használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Amyle

2020. május 3.

Nagyon jó tusfürdő, igaz nem habzik úgy, mint a többi tusfürdő de nagyon jó krémes állaga van. Megfelelően hidratálja száraz és érzékeny bőröm így kevesebb testápolóra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

szanii

2020. április 30.

Ha valakinek nagyon érzékeny a bőre, akkor ez lesz a tökéletes tusfurdo. Én szeretem a kevés illatanyagos vagy illatanyagmentes tusfurdoket azért vettem meg. Sajnos ez abszolút nem habzik, ugye semmilyen illata nincs :) - sokat kell belole használni! Viszont jó krémes, elvezet (lenne) vele furdeni. Akciósan vettem, így annyira nem kar, de sajnos nem fogom ujravenni.

Up: jajj, fogyjon már el. Fürdés közben azt erzem mintha az ablakon dobálnám ki a pénzt. Eszembe jutott a naturland mosakodókenőcse... na hat az YR lehet h kicsit kremesebb és jobban lehet kenni, de kb. ugyanaz a kettő nálam. És árban a naturland 400ft..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Luller

2020. április 13.

Jöttem felpontozni! Végre egy tusfürdő, ami NEM SZÁRÍT, sőt, selymesen puhává teszi a bőröm! Nem húzódik a bőröm a használata után, és egyáltalán nem igényel testápolót sem. Ez nálam nagyon ritka az elmúlt 1-2 évben, így ez igazán örvendetes! Valóban illatanyag mentes, ami szintén pozitív (kivételesen), pedig illat függő vagyok. Nem baj, h ennek nincs, sőt, így bármilyen illat használható utána. Sem krémet, sem parfümöt nem zavar be, mint más túlzottan illatosított termékek. Nálam teljes mértékben bevált! Ujra fogom venni! Az sem zavar, h egyáltalán nem habzik. Inkább olyan, mintha egy testápolót nyomnék a markomba, de ez sem zavar! Csak fura 😊 Ettől még sok csillagot megérdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Heszperida

2020. január 23.

Nagyon tetszettek az összetevői, ezért vettem egyet, és egyébként tényleg nagyon jó, viszont egyáltalán nem habzik és sokat kell belőle használni, így hamar elfogy :( Így sajnos nem éri meg, pedig jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.