Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oklaudia, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

La Gcilly-ból százmazó bio árnikával. A Yves Rocher kutatói az árnika-kivonatot választották a hosszan tartó hidratáló kézkrém hatóanyagának, amely védi és ápolja a kezét. Azonnal és hosszú távon hidratálja bőrét, anélül, hogy zsíros réteget hagyna azon. Keze visszanyeri puhaságát. A lágy és könnyed textúrájú krémet a nap bármely szakában használhatja.

Több mint 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj,- parabén-, és szilikonmentes összetétel.

andreax

2019. szeptember 29.

Ez a krém nagyon nem vált be nekem. Egy réteget képez a kézen, amit ha lemosok, utána ugyanolyan kirepedezett és száraz a bőröm. Nem szívódik be. Az intenzíven tápláló kézkrém viszont egy csoda. Aki már próbálta mindkettőt, megérzi a különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

saretta

2019. július 26.

Szuper kis kézkrém, elég belőle egy nagyon kevés, hamar felszívódik és jól hidratál (ha sokat kenek fel, nagyon ragacsos marad a kezem). Az illata gyógynövényes (?), egyáltalán nem zavaró vagy tömény, viszont azt nem tudom, hogy majd a hűvösebb idő beköszöntével mennyire lesz elég a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

sziluetta

2019. május 4.

Elfogyott a kézkrémem és épp az yves rocherban jártam, ezt választottam illat alapján. Amúgy jó illata van, de kicsit erős úgy ahogy én használom, csak éjszakára krémezem a kezem, és zavaró néha vele elaludni, tehát azt hiszem vissza fogok térni az anaconda kézkréméhez, de ettől függetlenül ez egy jó kis kézkrém. Tényleg megfelelően hidratál, nem kell gyakran újrakenni, csak nekem túl erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Lilium

2019. április 18.

Tavaszra egy tökéletes virágos illatú kézkrém amit be lehet dobni a táskába. Az illata a körülöttem lévőknek annyira nem tetszik, elsőre nekem is furcsa volt de kis idő elteltével megszerettem. Nem az a tömör, nehezen beszívódó fajta, hanem elég kis könnyű. Pillanatok alatt beszívódik és jól is hidratál, tehát valóban hosszantartó a hatása. Én most egy limitált, 60. évfordulóra készült változatot kaparintottam meg, de valójában csak a csomagolás különböző. Azért az ára már rég nem 590 Ft, én 990 forintért vettem mindenféle akció nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

ZsiNi8

2019. április 17.

Imádom! Nekem az illata is bejött, és maximálisan jól hidratál. Nekem nagyon száraz a bőröm, főleg a körmeim körül. Sajnos régen kapartam-rágtam is emiatt a bőrt ott, amióta géllakom van vigyázok rá és mellé kenem folyamatosan, hogy hidratáljam kellőképpen. Ez az egy krém ami a legjobban teljesít. Nekem ár-érték arányban is szuperál. Szóval alap az 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

baksirozsa

2019. április 1.

Először nem voltam oda az illatáért én sem, de pár használat után nagyon megszerettem. Szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Erina

2018. december 13.

Egész jó kis kézkrém. Az illata először nem igazán tetszett, (olyan körömvirágos-kamillás, enyhén mézes illatú nekem) de aztán a mindennapi használat során hozzászoktam. Hidratáló hatása viszont nagyon jó, hamar beszívódik, sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Chrisztinka

2018. szeptember 10.

Én nagyon szeretem. Az illatával először nem voltam kibékülve, de most már kifejezetten tetszik. Jól hidratál. Könnyen beszívódik. Extrém téli időszakban a body shopos kendermag olajosat használom esténként, az hosszantartóbb hatást biztosít, de nappalra és amikor nem olyan száraz a kezem akkor tökéletes választás. Megéri az árát. Sokszor meg lehet venni akciósan ha regisztrált vásárló az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Demonshadow

2018. augusztus 17.

Nem mondanám, hogy túl sokat vártam tőle, hiszen a hideg évszakokban, pláne télen mindig csontszáraz a kezem, de sajnos ez se sokat segített abban, hogy hidratálja. Alig kentem be, utána egy kézmosást követően nem éreztem a hatását. Ráadásul extrém büdös volt, amikor másnak ajánlotta ma száraz kezeire, inkább szenvedett tovább, nem akarta magára kenni. Ez utóbbi elég beszédes, illetőleg az ár-érték aránnyal se voltam megelégedve, úgyhogy két csillagnál többet nem is érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

agiagi

2018. április 23.

Nekem nagyon tetszik, egyáltalán nem zavar, hogy végtelenül sűrű, legalább érzem, hogy kentem valamit a kezemre. Télen jó hasznát vettem, de még van belőle. Ha napokig nem kenek semmit a kezemre, és csak akkor kapok észbe, mikor már kiszáradt teljesen, ezzel hamar helyre tudom hozni. Nyárra jobb lenne egy vizesebb krém, de amíg van ebben, elhasználom. Az ára is baráti, én elégedett vagyok vele, vettem anyukámnak és a nővéremnek is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin