Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Thirteen, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a bőrradír azonnal felfrissíti és táplálja a bőrt. Az Yves Rocher kutatói a juharfa növénynedvet választották a bőr vízmegtartó sejtjeire gyakorolt regeneráló hatása miatt. Lágyan radíroz, bőre megszabadul a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől. Bőre simábbá, világosabbá válik és visszanyeri természetes ragyogását.

A juharfa növénynedv a környezetet tiszteletben tartó gazdaságból származik. Több mint 92%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Színezék, ásványi olaj, polietilén molekula és parabénmentes.

franciskanoragal91

2018. november 13.

Kellemes illatu, jo kis keszitmeny, az erzekeny arcborom sem bantotta. Szepen tisztitott, es erzem, hogy felfrissul tole az arcom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

nagy.karolina.0723

2018. szeptember 27.

2018. július 20: Teljesen korrekt kis termek, de az erdeti arat nem adnam erte, csak kedvezmenyesen javaslom.
Az elso tubust fogyasztottam el, es mivel bejott ezert tervezem, hogy ujraveszem.

Update 2018.09.27.: A kommentem után pár nappal akartam megvenni, de már nem kapható, csak egy "újabb", más kiadásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

wildrose

2018. július 19.

Kellemes illatú, gélállagú, apró szemcsés és lágy bőrradír meglepően jó hatással. Ha semmi extra probléma nincs a bőrrel, elég lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Ancs91

2018. május 5.

Kedvenc arcradírom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Kedvenc arcradírom. :)

Mesi13

2018. március 11.

Tombolasorsoláson nyertem csomagban, így megérte :D Finoman radíroz, jó az illata, érzem, hogy felfrissül tőle a bőröm, és sok más arcradírral ellentétben nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Orsikaa

2018. március 6.

Használat közben mindig azt érzem, hogy a szemcsék mérete pont jó, de a számuk nagyon kevés. Ennek ellenére amikor végzek a használatával, minden alkalommal tökéletes a végeredmény, szóval mégis jó így, ahogy van. Nagyon elégedett vagyok vele, kíméletes, jól végzi a dolgát, csak nagyon drága. Sokszor van akció, de úgy se filléres, szóval azt hiszem, az ára miatt nem ez lesz az alap arcradírom hosszabb távon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Dephiinia

2018. március 5.

Szeretem ezt a terméket. Az én bőrömnek mivel kifejezetten érzékeny, tökéletesen elég az apró szemcse. Frissít, tisztít. Illata is kellemes. Akcióban vettem, sokáig elég. Ha elfogy biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

pszabina

2018. február 10.

Nem igazán éri el a kívánt hatást és a neve ellenére nekem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Nem igazán éri el a kívánt hatást és a neve ellenére nekem szárítja a bőröm.

Yvike

2017. december 26.

Nekem túl kevés szemcse van benne. Nem radíroz megfelelően. Ez kicsit csalódá volt, pedig imádom az Yves rocher termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

handig

2017. november 24.

Szerintem nagyon jól végzi a dolgát.
Én egy elektromos arctisztítóval használom hetente 2x és nagyon szép így a bőrőm. Az árát kicsit sokallom de általában akcióban veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Szerintem nagyon jól végzi a dolgát.