Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bambusz szemcséket tartalmazó radírozó zselé kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket. A bőr megújul, simává, puhává és ragyogóvá válik, készen áll a még hatékonyabb hidratálásra. Edulisz tartalmának köszönhetően hatékonyan és tartósan hidratál akár 48 órán keresztül, segít visszaállítani és fenntartani a bőr természetes ragyogását.

Hatékonyságán túl a termék:

• Színezék-, ásványi olaj- és parabénmentes,
  • 92% természetes összetevőből áll.

Yves Rocher Hydra Végétal arcápoló csomag
Ár: 4500 , Eladó: Evolintentz
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás után posta, foxpost
Ár: 1990 , Eladó: Nyulmokus
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Westendben vagy megegyezés szerint Budapesten; előre utalás után foxpost-al postázom
Megababa

2019. november 10.

Jó kis radír, kíméletesen tisztít, de ennyiért talàltam jobb terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Jó kis radír, kíméletesen tisztít, de ennyiért talàltam jobb terméket is.

rosegangela

2019. október 31.

Az én érzékeny bőrömnek ez kissé durva arcradir, de egyébként normál bőrre szuperul működhet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Kvcsdr

2019. október 24.

Kicsit drágának találom teljes áron, csak emiatt a 4*. Kellemes radírozás, nem dörzsöl túl erősen, nem éget, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

krisztinakasza91

2019. október 13.

Finom állagú arcradír, nem érzem durvának miközben dörzsölöm az arcom vele. 3 naponta szoktam használni. Nekem ami pozitívum, hogy nincs durván száraz és feszülő érzés az arcomon a használata után mint pl a sebo vegetal zselés arclemosó után. Egy időben vettem a kettőt, de ehhez fogok ragaszkodni a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

saniko0093

2019. szeptember 27.

Nagyon jó kis arcradír a kombinált bőrömre, kicsi szemcsés. Kellemes az illata, friss érzetet hagy maga után. Néha nekem szükségem van egy kicsit intenzívebb radírozásra, ilyenkor keverek hozzá kávézaccot. Már nagyon sokszor vettem újra, és ez így lesz a jövőben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

aszilvia

2019. augusztus 17.

Csípom! :D Egész kellemes kis arcradír. Finom szemcséi vannak, nem karistolja a bőrömet, és a zselé is könnyen, néhány öblítéssel maradéktalanul lemosható. Tiszta érzetet hagy maga után, és valóban puhítja a bőrt, mert használata után azt tapasztalom, hogy finomabb és simább a bőröm mind tapintásra, mind kinézetre. Nem tudok róla rosszat mondani. Az illata is rendben van, nem túl intenzív és erőteljes, olyan kis kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

fehereszter13

2019. január 28.

Szuper termék. Az YVES ROCHER márka több arcradírját próbáltam már, és eddig ez volt a legjobb. Kellemesen tisztít, nem szárít, utána úgy érzem, hogy tényleg tiszta az arcom. Az illata, állaga szuper, mindenkinek bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

creamer1119

2019. január 24.

Nekem teljesen bevált. Nagyon frissítő érzést hagy maga után, és az illata is nagyon jó. Hetente kb kétszer, háromszor használom, és ez pont elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

csillam94

2019. január 18.

Ritkán használom, mert kémiai hámlasztót használok inkább, De mikor nagyon foszlik a fejem, akkor bevetem, és tök jó. Nem mondom, hogy mindent leszed, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Pyross

2019. január 12.

Friss illatú, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Friss illatú, jól tisztít.