Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bambusz szemcséket tartalmazó radírozó zselé kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket. A bőr megújul, simává, puhává és ragyogóvá válik, készen áll a még hatékonyabb hidratálásra. Edulisz tartalmának köszönhetően hatékonyan és tartósan hidratál akár 48 órán keresztül, segít visszaállítani és fenntartani a bőr természetes ragyogását.

Hatékonyságán túl a termék:

• Színezék-, ásványi olaj- és parabénmentes,
  • 92% természetes összetevőből áll.

Ár: 1990 , Eladó: Nyulmokus
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Westendben vagy megegyezés szerint Budapesten; előre utalás után foxpost-al postázom

macooka

2020. augusztus 2.

Vásárlásom mellé kaptam ajándékba, aztán szépen be is süllyesztettem a fiókom mélyére, lévén nem használok fizikai radírt, csak kémiai hámlasztót. Aztán jött a nyár, a szokásos hámlasztókat most nem favorizálom az erős UV miatt, elő is került szépen. Azt kell mondjam, nagyon tetszik! Szuper géles állag, megfelelő, kis méretű szemcsék, amik nem lekaparják az ember arcát, csak kissé radírozzák az elhalt hámréteget. Az illata sem túl tolakodó, visszafogott, nyári frissességet sugall. Egyedül az ára, ami nem szimpatikus, de fél áron abszolút vállalható, vettem is végül egy tartalékot, annyira megtetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Lipstickqueen

2020. július 31.

Kombinált bőrömre kerestem olyan arcradírt, amely tisztít, felfrissít és nem mellesleg kellemes érzetet biztosít használat után. Ez a legjobb arcradír amit valaha használtam :) Használat után nem fényes és nem is száraz a bőröm, illetve rendkívül puhává varázsolja az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

PaNel95

2020. március 7.

Én szeretem ezt a radírt. Elég sok, apró szemű szerencse van benne. Az én bőröm nem érzékeny, viszont az arcomon vannak területek, amiket eléggé karcol és picit égeti ezeket a területeket a használatkor.
Heti többszöri használatra is jó, mert nem karcol és nem durva. Nekem megfelelő ez a radírozás.
Utána egy kicsit hidratálni szoktam, mert nagyon picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Utána egy kicsit hidratálni szoktam, mert nagyon picit szárít.

KittiASzuperpocok

2020. január 5.

Szerintem túl kíméletes, viszont tényleg kellemes érzés a bőrnek. Kétnaponta szerintem simán használható. Valóban frissítő érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

dynah13

2019. december 15.

Akkor kezdtem el hasznalni, amikor a tobbi Hydra Vegetal termeket is, heti 1-2 alkalommal radirozok. Kicsit durvak a szemcsek, de egyenkent nagyon szepen radiroz, szoval nagyon szeretem. Amiota hasznalom a termekcsaladot, mar ujravettem, de most ki fogok majd probalni mast is. Ha nem valik be mas, akkor visszaterek ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Megababa

2019. november 10.

Jó kis radír, kíméletesen tisztít, de ennyiért talàltam jobb terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Jó kis radír, kíméletesen tisztít, de ennyiért talàltam jobb terméket is.

rosegangela

2019. október 31.

Az én érzékeny bőrömnek ez kissé durva arcradir, de egyébként normál bőrre szuperul működhet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Kvcsdr

2019. október 24.

Kicsit drágának találom teljes áron, csak emiatt a 4*. Kellemes radírozás, nem dörzsöl túl erősen, nem éget, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

krisztinakasza91

2019. október 13.

Finom állagú arcradír, nem érzem durvának miközben dörzsölöm az arcom vele. 3 naponta szoktam használni. Nekem ami pozitívum, hogy nincs durván száraz és feszülő érzés az arcomon a használata után mint pl a sebo vegetal zselés arclemosó után. Egy időben vettem a kettőt, de ehhez fogok ragaszkodni a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

saniko0093

2019. szeptember 27.

Nagyon jó kis arcradír a kombinált bőrömre, kicsi szemcsés. Kellemes az illata, friss érzetet hagy maga után. Néha nekem szükségem van egy kicsit intenzívebb radírozásra, ilyenkor keverek hozzá kávézaccot. Már nagyon sokszor vettem újra, és ez így lesz a jövőben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.