Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bambusz szemcséket tartalmazó radírozó zselé kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket. A bőr megújul, simává, puhává és ragyogóvá válik, készen áll a még hatékonyabb hidratálásra. Edulisz tartalmának köszönhetően hatékonyan és tartósan hidratál akár 48 órán keresztül, segít visszaállítani és fenntartani a bőr természetes ragyogását.

Hatékonyságán túl a termék:

• Színezék-, ásványi olaj- és parabénmentes,
  • 92% természetes összetevőből áll.

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

berni93

2021. június 28.

Nagyon finom illatú, kellemesen frissítő arcradít, már lassan egy éve használom, nekem bevált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Harold

2021. március 20.

Nekem túl durva volt, egy kémiai hámlasztó sokkal szebb eredményt produkált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Nekem túl durva volt, egy kémiai hámlasztó sokkal szebb eredményt produkált.

Benedetta88

2021. március 11.

Már jó ideje nem veszek arcradírt, ajándékba kaptam még régebben egy rendeléshez. Az illata a szokásos hydra vegetal termékcsaládé.
Gyengéden, de mégis eredményesen radíroz. Az állaga géles és elég sűrű. Használata után felfrissül az arcbőr és puha lesz. Viszont továbbra is tartom, hogy magamtól már nem vennék ilyen jellegű terméket, de ha újra kapnék ajándékba biztosan elhasználnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

csernapetra

2021. március 10.

Jól radíroz és ténylegesen frissítő hatása van. Hetente kétszer használom , semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Fruzsi

2021. február 28.

Nekem ez ba nagybetűs arcradír. Gyengéd, hatékony. Heti kétszer használom, folyamatosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

detti23

2021. január 20.

Kíméletesen, de eredményesen radíroz. Bár még csak néhány alkalommal használtam, szereti a bőröm, ahogy a többi hydra vegetal terméket is. Viszont heti két használattal is nagyon gyorsan fogy, emiatt eléggé túlárazottnak gondolom. Használtam már több hasonlóan jól működő olcsóbb arcradírt is, ami tovább kitartott, úgyhogy teljes áron nem venném meg. Akciókkal, kuponokkal viszont biztosan veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

laregina

2021. január 2.

Kellemes, frissito hatasu arcradir, nem bantja a bort. Szepen tisztit, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

GabriellaBodnar

2020. október 14.

Szuper arcradír. 2+1 arcápolási napokon kaptam ajándékba, de nagyon örülök neki. Az illata is nagyon jó, szeretem használni, tiszta érzetet ad, és kellemesen puha lesz utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

macooka

2020. augusztus 2.

Vásárlásom mellé kaptam ajándékba, aztán szépen be is süllyesztettem a fiókom mélyére, lévén nem használok fizikai radírt, csak kémiai hámlasztót. Aztán jött a nyár, a szokásos hámlasztókat most nem favorizálom az erős UV miatt, elő is került szépen. Azt kell mondjam, nagyon tetszik! Szuper géles állag, megfelelő, kis méretű szemcsék, amik nem lekaparják az ember arcát, csak kissé radírozzák az elhalt hámréteget. Az illata sem túl tolakodó, visszafogott, nyári frissességet sugall. Egyedül az ára, ami nem szimpatikus, de fél áron abszolút vállalható, vettem is végül egy tartalékot, annyira megtetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Lipstickqueen

2020. július 31.

Kombinált bőrömre kerestem olyan arcradírt, amely tisztít, felfrissít és nem mellesleg kellemes érzetet biztosít használat után. Ez a legjobb arcradír amit valaha használtam :) Használat után nem fényes és nem is száraz a bőröm, illetve rendkívül puhává varázsolja az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.