Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletes tisztítás és hidratálás egyetlen lépésben. A frissítő, könnyű micelláris víz megtisztítja a bőrt a smink maradékaitól és az egyéb szennyeződésektől. Eredmény: tökéletesen tiszta, hidratált és ragyogó arcbőr.

boglarka8

2019. április 30.

Nem távolítja el a sminket maradéktalanul. Ragacsos, koszos érzetet hagy. Csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Anna0604

2016. június 17.

Hatékonyan eltávolította a sminket, nem irritálta a bőrömet. Talán kétszer vettem meg, az árát picit sokalltam. Azért kár, hogy már nem gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

clotinyourvein

2015. október 23.

A sminket és a szennyeződéseket szépen eltávolítja, kicsit ugyan fura érzést hagy maga után, de nem kellemeetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

minimano81

2014. szeptember 2.

Megváltozott a csomagolása, már hosszúkás henger alakú a flakon!

Nekem ez az első micellás víz, amit kipróbáltam. Rózsavízről tértem át. Eddig kellemesek a tapasztalataim, szépen tisztít, friss és üde érzetet hagy maga után, nem szárít, kellemes az illata. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Megváltozott a csomagolása, már hosszúkás henger alakú a flakon!

sz.kriszti

2014. július 23.

Mióta kaptam belőle egy termékmintát csak ezt használom. Korábban csak a sima tonikot használtam, de ez nagyon jó, mert a sminket is lehozza. Egy koronggal nekem teljesen letisztítja az arcomat és akár a sminket is.Nekem nagyon jól hidratál, nem szárít. Szerencsére viszonylag gyakran van rá kedvezmény a boltokban, szerintem nagyon megéri az árát. Az egyik kedvenc termékem az YR-tól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

szpirita

2014. május 20.

Jól tisztít, de ragacsos marad az arcom utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

Jól tisztít, de ragacsos marad az arcom utána.

sephora

2014. május 18.

Update:
Legalább 3x vettem újra, szeretem ezt a terméket, de elkezdett zavarni a ragacsossága, amit a bőrömön éreztem a használata után.
Épp akciós volt a Garnier micellás vize, gondoltam teszek vele egy próbát.
Sajnos ill. nem sajnos :-) a Garnier kiütötte a nyeregből ezt a terméket, valamint a ragacsossága miatt levonok egy pontot.

Ez bizony nagy szerelem lett részemről. A Balea ultra sensitive tonikját (ami sajnos alkoholos, amit otthon vettem csak észre) cseréltem le erre. Amíg tart a kuponos akció, betárazok majd még egy flakonnal.
A bőröm szereti, nem okozott irritációt, naponta 2x használom.
Az illata szolid, kellemes, nem mű illatú - bár illatanyag nélkül azért jobban szeretném, de így is megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Update:
Épp akciós volt a Garnier micellás vize, gondoltam teszek vele egy próbát.

A bőröm szereti, nem okozott irritációt, naponta 2x használom.

SaraH213

2014. május 5.

Olyan mint a Bioderma micellása, csak olcsóbb. Gyakran lehet kedvezményesen is hozzájutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

jns.melinda

2014. március 18.

Ezt ajánlotta az eladó lány az ajándék spirál lemosására, mert semmitől nem jött le, ami itthon volt. Le is hozza szerencsére, szívesen használom napközbeni arcfrissítésre is. 40%-al egész jó ára van, 1 koronggal mindent lehoz, viszont mégis gyorsan fogy. Mindig lemosom vízzel, nem szeretek semmi ilyesmit az arcomon hagyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

kpityike

2014. március 15.

Nagyon jó. Jó az illata, jól tisztít, nem csípi a szemem. A száraz bőrre való lemosót is kipróbáltam, de nincs ilyen jó hatása. Igaz ez egy picit szárít, attól még ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Oleth-20 ti I eu 1 0