Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult öszetétel!

A védő hatású árnika kivonatot a tápláló hatású szezámolajjal ötvözték. Intenzíven táplálja a kezeket, így azonnali komfortérzetet nyújt, csillapítja a húzódó érzést. Tartósan puhává varázsolja és védi kezeit.

Viia

2021. február 5.

Ajándékba kaptam, nem biztos hogy megvettem volna. Alapvetően az Yves Rocher termékek tetszenek, szóval örülök hogy kipróbáltam. Jó illata van a krémnek, valóban kicsit zsíros érzetetű, de a dolgát elvégzi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 5.

Juccimo

2020. december 27.

Mindig minden formula- vagy dizájnváltással rosszabb lesz az Yves Rocher valaha volt csodás árnikás kéz- és körömápoló krémje :(
A korábbi könnyed állag helyett ez egy nehezebb, testesebb, zsírosabb krém, a beszívódása is hosszabb ideig tart, pedig a korábbi változatnak ez egy nagy előnye volt, hogy akárhol bekenhettem vele a kezem, azonnal beszívódott. A hatását szeretem, de az se veszi fel a versenyt az elődjével, naponta 2-3x biztosan újrakenem (tél, hideg, fűtés, sok kézmosás...), és így is néha csontszáraz a kezem sajnos, főleg reggel vagy késő este :( Régebben alapdarab volt számomra az árnikás kézkrém, de most ha ez elfogy, szerintem nem szaladok újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

karli

Korcsoport: < 18
2020. november 11.

Borzalma csalódás ez a krém! Régebbi árnikás krémükkel össze se lehet hasonlítani, se az illatát, se az állagát. Szerintem iszonyú erős a szaga, olyan pacsuli kölnire emlékeztető, mondjuk hamar elillan. Viszont felkenés után ilyen furi érzetű lesz a kezem, olyan nem is tudom megfogalmazni, nem az, hogy nem szívódik be, de mégis olyan mintha olajos lenne. Nagyon száraz a kezem, főleg most a sok fertőtlenítés miatt, komoly ápolásra szorul. Szóval őszintén, én próbálkoztam, de végül sajnos kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 11.

csnoemi93

2020. november 2.

Nekem annyira nem jött be, hazavittem a szüleimnek, akik egyből rárepültek, azóta csak ezt használják, semmi mást.
Ha a saját véleményem alapján értékelnék akkor 3 csillag, viszont most figyelembe veszem, hogy a család kedvence ez a krém, mert jó illata van, jól hidratál és elérhető áron kapható. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Szhojon

2020. szeptember 8.

A legjobb kézkrém, amit eddig használtam. Kevés is elég belőle, gyorsan beszívja kezem. A száraz kezemet szépen helyrehozta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Nixi99

2020. június 18.

Finom illatú kézkrém, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsot a kézen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Finom illatú kézkrém, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsot a kézen.

Gica81

2020. május 22.

Nagyon megtetszett ez a kézkrém már a második tubust használom. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet a bőrön és nagyon jól hidratál. Az illat pedig finom gyógynövényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Odriuss

2020. április 17.

Esténként szoktam bekenni vele a kezem, nem rossz, de nagyon száraz bőrűeknek,. mint amilyen én is vagyok nem igazán hoz látható eredményt. Az illata kellemes, gyorsan beszívódik de nem bűvölt el nagyon, ennyi pénzért már lehet találni jobban hidratáló kézkrémet, ha elfogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

bernadettu

2020. április 7.

Az előző verzióját is szerettem, számomra tökéletes állagú, mivel nem túl zsíros, gyorsan beszívódik, de nem is túl híg hogy ne hidratáljon semmit.
Többször újravettem, táskába dobálósnak ez vált be legjobban (egy csomó drogériás kézkrémet elhasználtam már).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin