Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2018. március 6.

Kiszerelés:   200
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló hatású aloe verával gazdagított tusfürdő.

BONTATLAN- Yves Rocher Jardins Du Monde Floridai Grapefruit Tusfürdő
Ár: 700 Ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: utalás után postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Scylla

2018. május 29.

Frissítő, kellemes illata tetszett meg, sajnos nagyon szárította a bőröm. Kár. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

novakagie

2018. február 24.

Az egyik kedvenc tusfürdőm a márkától, főleg a nyári időszakban. nagyon frissítő, kellemes illata van, amit elég sokáig érezni lehet a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

dreammiyss

2018. február 2.

A barátomtól kaptam még a télen. Hamar el is fogyott és utána őrizgettem a kis tubust. Az elején szokatlan volt az erős grapefruit illat, de hamar megszerettem. Imádom enni is és inni is. Amint lesz lehetőségem rá be fogom szerezni Őt.💖🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Yvike

2017. december 26.

Nekem ez egy teljesen nyári illat, sportolás előtt és reggel szuper, nagyon jól energetizál. Tartós illat, kicsit szárít
😐

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

😐

SzilviaFazekas

2017. december 10.

Fantasztikus volt, imádtam, isteni illata volt, de már nem lehet kapni :( Remélem lesz még a későbbiekben, nekem ez az örök kedvenc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

SoLy

2017. október 25.

Újravevős, bármelyik évszakban szívesen használom. Valódi grapefruit illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Újravevős, bármelyik évszakban szívesen használom. Valódi grapefruit illat :)

Lilium

2017. július 18.

Igazábol semmi új infó: én továbbra sem szeretem a grapefruitot, az YR tusik meg még mindig jók. Ajándékba kaptam, az illat nem igazán lett eltalálva, de ezenkívül nincs semmilyen kifogásom, tényleg jó, viszonylag híg és egyáltalán nem szárít. Legközelebb egy másik illattal próbálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Krin003

2017. április 18.

Annyira igazi illat! Mintha valóban frissen csavart grapefruit üdítőt csöpögtetnél magadra. Örök szerelem, néha eltérek tőle, hogy próbáljak ki más illatokat is, de mindig visszatérek hozzá. Ha lehetne, 1O csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Szandra0718

2017. március 30.

Sok yves rocher boltot bejártam de sehol nem se volt. Webes felületről pedig nem szerettem volna rendelni. Hát tegnap a Váci utcai üzletbe betévedtem. Dugig volt :) Imádom . Frissítő illatát imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Eszterke93

2017. március 2.

Tavaszra, nyárra szuper frissítő lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Tavaszra, nyárra szuper frissítő lesz. :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid